Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem goldy, teraz mam platinumy, a do xox mam stealth 600. Platinumy są imo świetne. Wygodne i całkiem przyzwoicie grają, ale za pełną cenę w życiu bym ich nie kupił. Goldy tak mi uciskały baniak że nie dawalem rady więcej niż 2h. Platinumy na początku tylko lekko uciskały, a po kilkunastu godzinach ułożyły się i są mega wygodne. Żadne z powyższych nie izolują od hałasu generowanego przez ps pro. Ja się przerzuciłem z multiplatformami na xox. Kultura pracy każdego ps4 na tv 4k to jest jakiś ponury żart. 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SpacierShark123 napisał:

Kurde , naprawdę te ps4 pro momentami jest tak głośne że grać się odechciewa. Czyli trzeba będzie szukać speca od wymiany wentylatorów albo szukać na wymianę XoneX i kupić ps4pro z nowej rewizji.

 

Nie chodzi o rewizje ps4 pro na pewno, ja mam ps4 pro premierową i chodzi naprawde cicho, w trybie 4K/HDR trochę bardziej szumi, ale jest to bardzo akceptowalne i w niczym nie przeszkadza podczas gry. Tu wszystko rozchodzi się o paste

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witajcie. Chciałem się poradzić odnośnie słuchawek do ps4 slim, słuchawki potrzebuje z komunikacją, najlepiej przez dongle. Jaki mam wybór ? ps4 headset 2.0, goldy, platinium, HyperX Cloud Flight, Logitech g933, Creative Tactic 3D Rage Wireless v2.0. Co do mnie przemawia? Dźwięk 7.1,  akumulatory i wygoda,  poduszki nauszników materiałowe (ale tu na kompromis mogę iść :)).  Narazie moja uwagę najbardziej przykuwają  HyperX Cloud Flight, akumulator, dźwięk stereo chyba solidny, micro tez, z tego co słyszałem, ale tego to praktycznie nie używam. Z tych które wymieniłem , w których dźwięk 7.1 jest w miarę słyszalny ? W których są jakieś basy, a nie płaski dźwięk ? Które komunikują się z TV bezprzewodowo ?Czy ktoś orientuje się w tym temacie ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Rozumiem ze nie ma jak na razie zadnych słuchawek pod moje wymagania :) czyli najlepsza opcja 7.1 materiałowe nauszniki połączenie z ps4 przez dongla i żeby był jakiś bas słyszalny i z 2 profile akumulatory co trzymają w miarę z czego mogę zrezygnować z 7.1

 

szkoda ze temat umarł i nie można podyskutować z kimś :)

Edytowane przez Jacek6663
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.08.2018 o 09:33, Jacek6663 napisał:

Rozumiem ze nie ma jak na razie zadnych słuchawek pod moje wymagania :) czyli najlepsza opcja 7.1 materiałowe nauszniki połączenie z ps4 przez dongla i żeby był jakiś bas słyszalny i z 2 profile akumulatory co trzymają w miarę z czego mogę zrezygnować z 7.1

 

szkoda ze temat umarł i nie można podyskutować z kimś :)

 

Siberia 800/840 mogą spełnić twoje wymagania

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.08.2018 o 10:11, WisnieR napisał:

Nie spełnią bo ma PS4 slim, a 7.1 tylko po optyku.

 

Oficjalnie poza produktem SONY nic nie zagra w 7.1 przez dongla USB. Reszta przez box, który sygnał 7.1 otrzymuje po wyjściu optycznym, którego nie masz w PS4 slim. Tak więc albo dobre stereo po jacku albo Platinium. Goldy sobie odpuść.

albo stereo po donglu ? tylko dobrze by było żeby miały zapamiętywany profil aby można było na pc korektorze podbić bass i wgrać ustawienia do słuchawek i akumulator w miarę

co pozostaje ? HyperX Cloud Flight , G933  lub platium ? słyszałem jeszcze o bezprzewodowych  Corsair HS70.

Platiniumy ktoś  może na ich temat coś napisać ? czy 7.1 w nich działa tylko w kilku grach reszta to stereo ? maja profile chyba i jak z akumulatorem

Edytowane przez Jacek6663
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.08.2018 o 09:47, Jacek6663 napisał:

Platiniumy ktoś  może na ich temat coś napisać ? czy 7.1 w nich działa tylko w kilku grach reszta to stereo ? maja profile chyba i jak z akumulatorem

 

Miałem Platinum i zmieniłem na Turtle Beach 800p (nie żałuję).

W Platinum masz normalnie surround w każdej grze (5.1 czy 7.1 jeden uj), tylko reklamowany dźwięk 3D posiada tylko kilka gier (trzeba zainstalować apkę w PS4). Co odrzuca od tego headseta to bardzo słaby bas niestety.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, dragonosi napisał:

ej tam wcale z basem tak nie jest źle w platinium.

 

Jest źle. Gdy zacząłem grać na TB naprawdę poczułem mega różnicę. Mam dalej Platinum (nie sprzedałem ich) i służą mi na podróż do Vity, a ostatnio nawet zrobiłem test- puściłem muzę klubową/elektroniczną z laptopa (bez żadnego wzmacniacza słuchawkowego; tylko przez jack'a) na te Platinum a potem na moje stare, 15-letnie Sony MDR-V700 (djskie słuchawki stereo), bo nie chciałem brać na wypoczynek dwóch par. No naprawdę Platinum to pierdnięcie starej kozy bez żadnego dołu. Sprawdź a się przekonasz, no chyba że nie masz (choćby do pożyczenia) żadnych słuchawek odniesienia. Góra i średnica Platinum jest naprawdę niezła, jednak bas to największy problem tego headseta.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, creatinfreak napisał:

Jacek a co masz za tv? Jeżeli nowszy to przecież z konsoli idzie dźwięk dd po hdmi do tv, a ten przekazuje dalej optykiem do słuchawek i masz po problemie z podłączeniem. Teraz jeszcze eo jakiej kwoty chcesz słuchawki i coś poradzimy :)

 

 

Witaj telewizor mam stary samsung UE50H6400AW miałem turtle beach elite 800 oddałem bo więcej z nimi miałem kłopotu niż przyjemności kwota ? 800 mogę dać ale raczej nic nie da sie wykminic w mojej sytuacji  czekam na jakieś informacje a nóż widelec :) choć po prostu teraz nie ma nic na runku dla mnie  :)

Edytowane przez Jacek6663
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...