Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ok trochę testów za mną. Jak pisałem wcześniej, chciałem zakupić TB 800p, no ale dziewczyna była szybsza, więc zostaję z platynami. Jakość dźwięku jest bardzo zbliżona do pulsów, nie wyczuwam zbyt dużych różnic, więc grają dobrze, oczywiście te basy faktycznie słabe, ale nie przeszkadza mi to. Cały ten bajer 3D sound jest spoko, ale jak już pisane było, ma to może kilka gier, a szkoda, bo w takim Battlefield by to się przydało i to mocno.

 

Skupię się głównie na porównaniu Pulse Elite i Platyn.

 

co na Plus dla nowych "Premium Słuchawek" ?

- 3D sound, to robi robotę i to bardzo, ale czytać wyżej, kilka gier na krzyż.

- Można wgrywać motywy bezprzewodowo

- Pałąk jest wygodniejszy 

- Dłuższe wsparcie ( ale to po prostu uśmiercanie poprzedników )

 

W czym lepsze są Pulsy ?

- bass Impact ( nie używałem tego zawsze, bo dużo zależało od gry, ale to był fajny efekt i szkoda, że Sony to porzuciło )

- Możliwość wgrania aż 6 motywów ( goldy i platyny tylko po 2, a to strasznie mało )

- Przy zmianie motywu gra komunikat jaki motyw jest aktywny ( w platynach tego brak, do tego jeżeli się zapomniało jakie są wgrane, to nawet nie wiemy co jest pod 1, a co pod 2 )

- Wygląd Pulsy jest zdecydowanie lepszy

- Regulacja głośności, mixera chat/gra, czy bass impact odbywa się za pomocą suwaków, co jest po prostu znacznie wygodniejsze

- Cena na premierę była trochę niższa

- Pulsy można podłączyć bezprzewodowo na dobrą sprawę do każdej konsoli ( z platynami nie ma takiej możliwości )

 

 

Podsumowując, jak ktoś ma możliwość zakupienia Pulse Elite ( już chyba nigdzie niedostępne ), to polecam kupować Pulsy zamiast platyn, są zdecydowanie lepszą opcją, 3D sound to fajna rzecz, ale za mało gier to wspiera. Słuchawki sobie zostawię, jak w jednych padnie bateria, będą drugie w gotowości :D Trochę szkoda tych TB 800, ale już trudno. No i lubię kompatybilność z konsolą, uruchamiam słuchawki i sygnał od razu odcina się z głośników i przechodzi na słuchawki, dobra rzecz.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

A teraz moja kolej: TB800p sprawiłem sobię na Gwiazdkę, więc teraz mogę się co nie co wypowiedzieć. I absolutnie zgadzam się z opiniami, że słuchawki ryją beret (w porównaniu do Goldów i Platinum, które posiadałem). Bas i dół to coś pięknego. Może nie jest to porządny sub z drżącą kanapą przy wybuchach, ale to co się słyszy to potęga. Do tego są bardzo wygodne i nie męczą uszu przy dłuższym posiedzeniu. Transmitter, na którym stoją, leży mi pod TV przy konsoli- kończę grać i po prostu stawiam je tam (mega wygoda). Jedyne co to niestety muszę przełączać dźwięk w ustawieniach konsoli za każdym razem gdy przechodzę na słuchawki z kina domowego i na odwrót (TB to opcje Optical + Dolby Digital, a kino to HDMI + PCM). No i żeby nie grało wtedy kino muszę nacisnąć "mute" na pilocie od ampli. Ale zajmuje to wszystko z 20sek więc nie płaczę.

Polecam teraz Turtle Beach 800. Słuchawki zostają do końca generacji, a jeśli PS5 będzie je obsługiwało to chyba nawet dłużej.

Thx to Chris za pomoc w ustawieniach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Hej, może Ktos ma sposób na 3dsound albo dolbysurround do PS4? Mam Cloudy 2 i sa ok ale bardzo płaskie, strereo i tylko stereo. Np w RainbowSix słychać wyraźnie że ktoś jest np z lewej strony ale juz nie słychać czy na piętrze wyżej czy niżej, czy bardziej z tyłu czy z przodu. Kiedys do PS3 używałem amplitunera z zestawu Logitecha 5500 i było git.

 

Jakiś tani amplituner pod usb z opcja 3d albo coś takiego?

 

Could2 podłączam teraz bezpośrednio pod pada bo nie mam możliwosci na żadne kino domowe itp

Odnośnik do komentarza

Mam dokładnie to samo, tylko w innym miejscu

 

wKRqX3k.jpg

 

Pałąki jak nowe :dunno: 

Działają, ale jak widać powyżej stan wizualny jest opłakany. Prawa muszla lubi też sobie randomowo zupełnie odpadać - za chwilę będę chyba musiał sklejać ją taśmą. :potter: Najbardziej wpienia łuszcząca się, skóropodobna wyściółka wokół uszu. Co założę słuchawki na łeb, to potem pełno mam na szyi i wokół uszu tych czarnych śmieci.

@Moldar Z tego co piszesz to generalnie upgrade z Goldów na Platinum nie ma zbyt wiele sensu i w tej cenie (500-600zł) lepiej już polować na Pulsy, ewentualnie któreś Turtle Beach?

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Tak jest u wszystkich. Moje posiadają te same "symptomy" słabej jakości. To nie wina nasłonecznionego miejsca tylko potu. Głowa i uszy lubią się troszkę pod tym pocić zwłaszcza w upalne dni. Póki tylko "naskórek" schodzi ze słuchawek to pół biedy. Gorzej będzie jak pianka zacznie odchodzić. 

@_Be_ Jakość słuchawek sony to kpina. To wie każdy. Dobrze chociaż, że w kwestii audio są bardzo dobre za tą cenę. Bardziej bym się wkurzał gdyby psuły się bebechy aniżeli wygląd zewnętrzny. 

@Orzeszek a co było z twoimi?

Odnośnik do komentarza

No nie oszukujmy się ale za 350zł nie kupimy nic lepszego bezprzewodowego niż te Sony. Równie dobrze można pisać "Nie kupujcie Fiata bo jakość wykonania jest kiepska, głośniki słabo grają i w ogóle jakoś nie przyśpiesza, bierzcie Mercedesa, będziecie zadowoleni". W tym przedziale cenowym czyli do 400zł to nadal lider. 

 

Następne będą Siberia 840. Bardzo funkcjonalny model.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
2 minuty temu, WisnieR napisał:

No nie oszukujmy się ale za 350zł nie kupimy nic lepszego bezprzewodowego niż te Sony. Równie dobrze można pisać "Nie kupujcie Fiata bo jakość wykonania jest kiepska, głośniki słabo grają i w ogóle jakoś nie przyśpiesza, bierzcie Mercedesa, będziecie zadowoleni". W tym przedziale cenowym czyli do 400zł to nadal lider. 

 

Następne będą Siberia 840. Bardzo funkcjonalny model.

XD ale mocarz wjechał widze

 

@Farmer nie działał ten mały nadajnik od nowości.

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Papaj napisał:

Astro mixamp Pro. Sam używam. Ale jest drogi, bo za 650 zł. Turtle beach też miał podobny wzmacniacz ale do PS3(DSS2 czy cuś takiego). 

O takich drogich wzmacniaczach wiem, nie mam tyle kasy.... ale kupiłem wczoraj na ebayu Tutle Beach DSS 1 za 70pln... Jedynka jest podobno lepsza od DSS2 i to w takiej cenie mega okazja. Jakby ktoś był zainteresowany to gosciu sprzedaje od roku DSS za 10 dolarów (+10dol za przesyłke). Bez opakowania, kabli itp ale działa prawidłowo. Same pozytywy od roku. W tej cenie chyba lepszego sprzętu sie nie kupi teraz.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ech. nie chodzi o to, że kupiłem słuchawki za 350zł które sie roz(pipi)ały, tylko o magiczny serwis sony.

Więc pytanie czy warto inwestowac w awaryjne słuchawki za 350zł z możliwymi cyrkami w serwie BO NIC TANSZEGO NIE MA!!!!!!!!!!!!)101010100110

Odnośnik do komentarza

Oceniamy tu słuchawki, a nie serwis.

 

To, że jakiś debil mi źle zregenerował przekładnie kierowniczą bo nie zna się na usłudze, którą świadczy, nie znaczy, że moje BMW jest do dupy i lepiej było kupić dobry rower.

 

Dodatkowo to jedyne słuchawki, które bez zabawy z optykiem oferują virtual surround. Nawet w AKG K550 gra mi się gorzej z samym tylko stereo. Te wirtualne 7.1 robi jednak różnicę.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, WisnieR napisał:

No i następny co nie potrafi czytać.

 

Tak lepiej, ale nie każdy ma 200zł.

To może ty najpierw się zastanów zanim się zagotujesz. Po cholerę wydawać 400zł jak za rok będziesz musiał kupić inne słuchawki? Albo zostaną zgubione w serwisie sony? Nie każdy ma 200zł ale 400zł na słuchawki będzie miał logic as fuck, to nie jest sprzęt za 10k żeby się poddać i stwierdzić, że ku,rwa no wezmę ten z 5k bo nigdy nie uzbieram tych 10. Jak to się mówi chytry dwa razy traci i taka jest prawda wydasz te 200-300zł więcej a będziesz miał słuchawki na kilka lat. 

23 minuty temu, WisnieR napisał:

 

A co innego do 400zł bezprzewodowego kupisz do PS4?

sluchawki-turtle-beach-ear-force-stealth

Masz i przestań plakać jak małe dziecko, pewnie są solidniejsze niż te gów,na od sony  a i dźwiek lepszy niż w goldach

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...