Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Symulacja 3D jest najlepsza na słuchawkach Sony (porównuje do Steelseries 800 i Astro A50) i nie tylko w grach które są dostępne w aplikacji. Niestety nie idzie to w parze z dźwiękiem, który jest po prostu słaby oraz krótkim czasem pracy na baterii. W tej cenie i tak nie kupisz nic lepszego bezprzewodowego z obsługą surround.

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@pawelas Trzeba pobrać aplikację dedykowaną do słuchawek z ps store i tam wybierasz posiadane słuchawki oraz preset do konkretnej gry. Na necie możesz znaleść które gry je posiadają. Same słuchawy do grania się sprawdzają ale do słuchania muzy czy o basach zapomnij.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Cześć mam pewien problem. Używam do grania na PS4 Marshalli. Wczoraj miałem taką sytuację, że zapomniałem wyłączyć połączenie bluetooth z telefonem i podłączyłem słuchawki po kablu do pada. Dźwięk z PS4 zrobił się jakiś dziwny - wszystko słychać jakby z oddali, a niektóre dźwięki stały się zupełnie nie słyszalne. Byłem pewien, że po wyłączeniu bluetootha wszystko wróci do normy. Myślałem, że słuchawki "zwariowały" będąc równocześnie podłączonymi po kablu do ps4 oraz po bluetoothie z innym urządzeniem, Niestety problem pozostał - jak słucham muzyki bez kabla np. z telefonu wszystko jest super, natomiast jak podłączam słuchawki po kablu do dualshocka to dźwięk z PS4 jest dramatyczny. Ma ktoś z Was jakąś koncepcję o co może chodzić?

Odnośnik do komentarza

@pawelasPlatinumy mają dźwięk 3d i korzysta z tego garstka. Goldy mają co najwyżej presety do gier, które aż takiej roboty nie robią, a każda grę odpalą w wirtualnym 7,1.

@izon możliwe, że masz coś w ustawieniach urządzeń audio. Automatyczne przełączanie źródła, całość dźwięku lub urządzenie wejścia i wyjścia dźwięku.

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, creatinfreak napisał:

@pawelasPlatinumy mają dźwięk 3d i korzysta z tego garstka. Goldy mają co najwyżej presety do gier, które aż takiej roboty nie robią, a każda grę odpalą w wirtualnym 7,1.

@izon możliwe, że masz coś w ustawieniach urządzeń audio. Automatyczne przełączanie źródła, całość dźwięku lub urządzenie wejścia i wyjścia dźwięku.

 

No właśnie chyba to jednak nie ustawienia, bo podłączyłem słuchawki po innym kablu do Switcha i jest dokładnie to samo. Chyba coś się z(pipi)ało z wejściem bo tak jak pisałem po bluetooth wszystko działa perfekt..

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Panowie zapytam od czego zależy jakość dźwięku w słuchawkach? Generalnie gram na słuchawkach z firmy AKG przy czym od czasu do czasu jak włączę grę to dźwięk jest przerywany jakby się zacinał, jak odłączę słuchawki od pada to na tv idzie płynnie bez przeszkód podłączam do pada słuchawki i przerywa, że grać się nie da.
Siedzę zawsze w tym samym miejscu ok 2-2,5m od konsoli. Czy może jakiś plik pobiera w tle i konsola jest bardziej obciążona. To sporadycznie się zdarza ale jednak jak się przydarza to denerwuje bardzo.
Słuchawki na pewno ok bo często z nich korzystam i tylko na konsoli takie kwiatki się dzieją :)

Odnośnik do komentarza

@mario10 Jak miałem zwykłego xone i grałem na słuchawkach podłączonych do pada musiałem przestawić konsolę w inne miejsce (stała we wnęce w komodzie i zrywało dźwięk), jak postawiłem na komodzie nie miałem takich ekscesów. Spróbuj przestawić konsolę, albo router jeżeli jest blisko konsoli. Ogólnie to jak masz wifi 2,4gh to często bywa, że gryzie się z bluetooth i są zakłócenia. Dlatego warto pokombinować z położeniem. Też może mieć wpływ jeżeli masz telefon przy sobie podłączony do wifi to może Ci to zakłócać sygnał bt z pada.

Edytowane przez creatinfreak
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Spróbuję choć to nie jest notoryczne tylko od czasu do czasu. Do konsoli jest blisko, co prawda jest w szafce ale siedzę dokładnie naprzeciwko niej więc zastanawia mnie skąd te problemy, czasem myślałem, że może konsola pobiera coś w tle, a nic takiego nie stwierdziłem. Zobaczymy będę obserwował dzięki za rady.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

Dzien dobry

 

Jakiś czas temu kupiłem słuchawki Q Smart Cobra QSHPS050 do PS4 PRO, przez jakiś czas wszystko działało poprawnie lecz po jakimś czasie przestał być wykrywany mikrofon, dodam że na komputerze cały zestaw działa dobrze. Słuchawki są podłaczone do pada za pomocą przewodu, jak chcę w ustawieniach zmienić np głośność mikrofonu to konsola w ogóle go nie widzi i nie reaguje na moje ustawienia głośności mikrofonu znajomi też mnie nie słyszą. Co się mogło stać?

 

Rafał

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Witam mam problem z uzyskaniem w mojej konsoli Playstation Slim audio 7.1 w wyjściu audio na słuchawkach. Posiadam również podpięty przewodem HDMI monitor LG 27GL850 który posiada Wyjście linarne audio więc nie wiem dlaczego to nie działa. Moje bezprzewodowe słuchawki to SonyPuls 3D (dedykowane pod PS5 , lecz są kompatybilne z PS4). Czy ktoś wie , dlaczego to nie działa? Mysłałem nad adapterem Displayport z HDMI , ale nwm czy to coś zdziała. 

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy później...

Wpadłem tu tylko, by się pożalić, że po dłuższym czasie grania na Astro A50, kupionych do XBOXa, wróciłem jakiś czas temu do PS4, na których gram w Goldach 2.0...

1952689189_SonyHeadset.thumb.jpg.bbfc5fa47c7a49a59899569064e6a809.jpg
I kuźwa, jaki to jest dramat, jeśli chodzi o wygodę to jest mała bania (a może za duża właśnie:philosoraptor:).
Już kij z nausznikami, które trochę gniotą i to zjebane tworzywo się złuszcza (po kilku latach, ale jednak), kij również z żałośnie krótko trzymającą baterią, ale ten pałąk gniecie w łeb od góry - wczoraj, grając w KENĘ, nie mogłem wytrzymać i co chwila je przemieszczałem na głowie, żeby nie uwierać zbyt długo tego samego miejsca.
Niby są lekkie, ale trzymanie ich na głowie to po jakimś czasie normalna tortura.
A50 są większe, cięższe, ale zarówno nauszniki jak i pałąk są tak wyściełane, że człowiek czuje, jakby się poduszeczką otulił, a tu kuźwa tylko ścisk i odgnioty (i czarny łupież na uszach i okolicach).
Mam nadzieję, że te ich PULSE do PS5 są wygodniejsze, bo jednak te słuchawki od Sony bardzo dobrze emulują dźwięk przestrzenny (dużo lepiej niż A50 z atmosem czy innym dts'em, gdzie w ogóle tego nie słychać), ale obawiam się, że ta konstrukcja jest bardzo podobna i nauszniki np będą tak samo chujowe.
 

Odnośnik do komentarza

Tak, ta wersja Goldów jest zjebana po całości, wygody zero. Pulsy mega wygodne, jedynie minie martwi wykończenie nauszników znowu tą zjebaną eko skórą która na Goldach tych pierwszych po roku zaczęła się "pierzyć"

Swoich używam bardzo często i jak na razie jest ok, żadnych oznak zużycia, bateria trzyma tak jak po wyjęciu z pudła.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
W dniu 4.12.2021 o 22:05, Figuś napisał:

Tak, ta wersja Goldów jest zjebana po całości, wygody zero. Pulsy mega wygodne, jedynie minie martwi wykończenie nauszników znowu tą zjebaną eko skórą która na Goldach tych pierwszych po roku zaczęła się "pierzyć"

Swoich używam bardzo często i jak na razie jest ok, żadnych oznak zużycia, bateria trzyma tak jak po wyjęciu z pudła.


Oby było, tak jak mówisz, bo w poniedziałek po pracy chyba się wybiorę do jakiegoś MM i kupię te PULSE'y.
Moje Goldy 2.0 właśnie pękły na samym szczycie pałąka i grać się w tym gównie już nie da.

333274142_SuchawkiGold2.0.jpg.e7ac3c29b9fd1cb30496de8e2e633e45.jpg

No i ta zyebana "eko-skóra", ale to najmniejszy problem tego szajsu.
Mam nadzieję, że te PULSE'y są trwalsze (i wygodniejsze).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.