Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem bony z roboty więc postanowiłem przequrwic na Goldy w końcu. 

 

I nie zawiodłem się. Graja zdecydowanie głośniej niż co innego podpinalem pod PS4. Więcej mają soczystego basu ale resztq dźwięków jest na wyższym poziomie. Słychać każdy detal. Zwłaszcza w dedykowanych presetach. 

 

Nie potrzebnie zwlekałem. Jedynie można przyczepić się do słabej jakości pianki jak i samej wygody na uszach. Tu zdecydowanie lepsze HYPERX i to znacznie. Jednak dźwiękowo jeśli chodzi o gry na Prosiaku nie mialem nic lepszego imo. Za 200zl nówki żal było nie brac. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zapytam tutaj może ktoś pomoże.
Mam słuchawki AKG podłączane przez jack do pada PS4 i wszystko było ok. Syn grał 2 dni temu i teraz mam problem z głośnością w słuchawkach.
Było tak, że jak grałem i pogłaśniałem na telewizorze dźwięk to w słuchawkach też się pogłaśniał, jak zmniejszałem głośność na pilocie w słuchawkach analogicznie było ciszej. Dziś wrzucam Uncharted i dźwięk mam cały czas taki sam i jest za cicho. Jak pogłaśniam jak do tej pory to nic się nie dzieje nawet jak na pilocie zejdę praktycznie do zera czy dam na maks to w słuchawkach nic się nie zmienia. Czy możliwe, że jakaś opcja została włączona i teraz ten dźwięk jest cały czas taki sam i nie da się go zmienić? Na słuchawkach niby słyszę co dzieje się w grze ale już w dialogi trzeba się wsłuchiwać.

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.12.2019 o 20:48, II KoBik II napisał:

Dostałem bony z roboty więc postanowiłem przequrwic na Goldy w końcu. 

 

I nie zawiodłem się. Graja zdecydowanie głośniej niż co innego podpinalem pod PS4. Więcej mają soczystego basu ale resztq dźwięków jest na wyższym poziomie. Słychać każdy detal. Zwłaszcza w dedykowanych presetach. 

 

Nie potrzebnie zwlekałem. Jedynie można przyczepić się do słabej jakości pianki jak i samej wygody na uszach. Tu zdecydowanie lepsze HYPERX i to znacznie. Jednak dźwiękowo jeśli chodzi o gry na Prosiaku nie mialem nic lepszego imo. Za 200zl nówki żal było nie brac. 

 

Nie wiem jak Goldy, ale ja za to wymieniłem Platiniumy na HyperX Cloud Alpha + Sound BlasterX G6(pod DS4 z jego DAC nie wpiąłbym nic poza tanimi pchełkami) i gra to co najmniej o dwie klasy lepiej.

Platiniumy nie dość, że same w sobie brzmią kiepsko, to po włączeniu Virtual Surround brzmią wręcz tragicznie. HRTF w SBX G6 działa jednak dużo lepiej niż ten w headsecie Sony i nie kastruje tak mocno dźwięku.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

https://www.hyperxgaming.com/pl/headsets/cloud-flight-s-wireless-gaming-headset#atc

Nowość od HyperX. Na razie nie widzę w polskich sklepach a na stronie cena 169 EUR. 30h na jednym ładowaniu i do tego ładowanie indukcyjne. Emulacja dźwięku przestrzennego przez donga w PS4 bez dodatkowych stacji jak w większości konkurencji. No ciekawa opcja muszę przyznać bo męczy mnie ten optyk i USB do czatu w Siberii.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam, 

Mam pytanie odnośnie podłączenia headseta do portu USB w konsoli (PS4 Slim). Headset to Genesis Neon 360, posiada osobne wyjścia na mikrofon i dźwięk oraz końcówkę USB do (z tego co wyczytałem) wibracji i podświetlenia. Aktualnie korzystam z nich za pomocą przejściówki i podłączenia do pada ale jest trochę niewygodne i wolałbym mieć je podłączone do konsoli jako że jest w miarę blisko. I teraz czy da się to jakoś zrobić? Są przejściówki z mini jackow na USB ale chyba zawsze z wbudowaną karta dźwiękowa. Czy to będzie działać w PS4 i jak ewentualnie będzie to wpływać na jakość dźwięku? Czy jest ewentualnie jakaś inna opcja podłączenia słuchawek do konsoli? W monitorze na którym gram nie ma wejścia na słuchawki.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Witam 

Mam problem z słuchawkami. Słyszę wszystkich w imprezie Ale sam nie mogę gadać (mogę Ale mikrofon muszę mieć 1mm od buzi A i tak słychać strasznie słabo). Przy uregulowaniu poziomu mikrofonu mam na Full lecz gdy mówię prawie nic nie wychwytuje. Jak to naprawić. Pójść z tym gdzieś? (Mam normalne słuchawki do uszne I testowałem wiele takich Ale z każdym to samo) pls help guys

Odnośnik do komentarza

Witam. Czy posiadając Sony Pulse Wireless Stereo Headset jest sens zastanawiać się nad innymi słuchawkami od Sony? W tych słuchawkach podoba mi się aplikacja, która ma predefiniowane ustawienia do parunastu gier i tą różnicę słychać. Dlatego zastanawiam się głównie nad Wireless 2.0, które takich ustawień do konkretnych gier mają 31 (80% z tych gier napewno ogram). Obiegowa opinia mówi o słabych niskich tonach, ale głównie przy korzystaniu z nich przy innych urządzeniach niż PS4. W dodatku te słuchawki mają też drugi tryb gdzie właśnie niskie tony można ustawić, a w trybie domyślnym są one poprostu płaskie, czego "nieświadomy" użytkownik może nie wiedzieć. I tak - to działa tylko na PS4. Czy może ktoś to potwierdzić? 

Z tej samej aplikacji korzystają też kolejne modele od Sony - Goldy i Platinumy, ale tych presetów jest zdecydowanie mniej. Oczywiście, one są nowsze więc może i lepsze, ale czy na tyle by przewyższały zauważalnie Pulse? 

Napewno kupię PS5 na premierę i słuchawki do nich, bo konsola będzie miała należycie potraktowaną warstwę audio. Więc może zostać przy Pulse jeszcze przez ten rok? Prosiłbym o konkretne opinie.

PS. nie chcę kabli i chcę słyszeć grę tak jak tego twórcy chcieli (a może to tylko pusty frazes z tej apki?)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Jak to jest z tymi słuchawkami wireless gold w porównaniu do zwykłych słuchawek? Znalazłem w internetach że tylko parę gier jak Horizon czy Uncharted wykorzystuje w pełni możliwości tych słuchawek, innymi słowy gra musi mieć w sobie wszystkie wodotryski audio żeby goldy miały jak się wykazać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.