Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

W tym miesiącu łowy były wybitne :

Xbone+ dwa pady+ charger Kit+pilot +assasin creed Black flag w konsoli za 550 zł

Plus aby napęd  nie był samotny : Master Chief collecton + RareReplay+Dead rising 3 = za 230 zł 

zdjęcia dodam później jak opadnie remontowy kusz 

 

 

Moldar właśnie nie zabrakło : po prostu ktoś musiał silnie sprzedać one'a , a wtedy zjawiłem się ja .

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

Ach te zalety pracy w sklepie. Przyznaj się - wykorzystaleś zdesperowanego klienta do prywatnego zakupu :)

Collins nie mógłbym czegoś takiego uczynić(choć pracuje w sklepie z grami )  Ot dostałem cynk od znajomka ,że  ma kolege "banana" co musi mieć kasę na woodstock  na teraz . Więc poczekałęm na przed dzień wyjazdu . Przyszedłem pogadałem od serca no i jest. 

Odnośnik do komentarza

 

30aymib.jpg

A właściwie jak odczucia po graniu na X360? Ja na PS2 nie dałem rady ukończyć, dropy animacji właściwie mi nie przeszkadzały, ale paskudne sterowanie mnie normalnie przygniotło - zmieniono coś na tym polu?

 

 

zmieniono kilka rzeczy: animacja przycina się już w intrze, znikająca muzyka z radia, Al policjantów oraz innych pojazdów często głupieje. Gra często ma dropy animacji. Grafika ładnie poprawiona to na plus. Na PS2 gra mi się do dziś świetnie - GOTG.

 

E: Nie wiem czy jest patch na 360tke, może poprawia te błędy.  Patcha nie ma w ogóle:(

Edytowane przez PRQc
Odnośnik do komentarza

Dzisiejsze zakupy growe? Kilka grzybków do DS4 na zapas, bo na lewym oryginalnym Guma już pękła solidnie więc kupiłem po 2,99 kilka sztuk to białe to czarne.

 

5 Minut ze śrubokrętem i nie trzeba wysyłać pada do serwisu, a potem czekać chnj wie ile aż odeślą. Dlatego zawsze będę ZA samodzielną wymianą niż odsyłaniem do serwisu. Sam zrobisz i wiesz że dobrze  ^_^

 

20150820_141136_1.jpg

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...