Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsze zakupy growe? Kilka grzybków do DS4 na zapas, bo na lewym oryginalnym Guma już pękła solidnie więc kupiłem po 2,99 kilka sztuk to białe to czarne.

 

5 Minut ze śrubokrętem i nie trzeba wysyłać pada do serwisu, a potem czekać chnj wie ile aż odeślą. Dlatego zawsze będę ZA samodzielną wymianą niż odsyłaniem do serwisu. Sam zrobisz i wiesz że dobrze  ^_^

 

20150820_141136_1.jpg

 

Te analogi sa jakieś znośne, czy sam plastik, po którym ślizga sie kciuk? ja ci sie w nich gra? 

Odnośnik do komentarza

Te analogi sa jakieś znośne, czy sam plastik, po którym ślizga sie kciuk? ja ci sie w nich gra? 

 

 

Takie same jak oryginalne, też są powleczone gumą ale trochę mocniejszą. Czuć że bardziej chropowata a palce się nie ślizgają. 

 

Gra się tak samo jak na oryginalnych tyle że może trochę więcej wytrzymują. Po jakiś czasie ta guma też się wyślizga a potem zedrze, nie ma co oszukiwać. Ale za 2.99 za grzybka wole mieć zapas 6 sztuk na cały rok wystarczy. 

Edytowane przez ussr
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Po długich poszukiwaniach, w końcu się udało: [DQV]

 

986af4acb06bd.jpg

 

 

 

Skąd i za ile? ebay?

 

beka że to teraz tyle kosztuje, dwa lata temu za 25 dolców kupiłem. Na vgp widze maja nówki za ok 180zł.

 

a ja parę lat temu na ultimie za 50 zł kupiłem IV i V :frog:

  :frog:

Fenomenem pozostaje dla mnie fakt, że gry na sprzęty Nintendo to albo shit po 20 zł, albo rarytasy po milijon juro jak się ich nie kupi około premiery...

Odnośnik do komentarza

Miał być jeszcze Gundam Breaker, ale chyba gdzieś zaginął po drodze, bo prawie miesiąc go nie ma...

O jak miło, znalazło się wreszcie.

rXpfRpA.jpg

 

Oczywiście jak na Japończyków przystało, gra używana w stanie nieskazitelnym.

 

Szkoda, że w kwestii naprawy PS3 ciągle cisza...

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

0TkFsPs.jpg

 

Wróciła mi faza na karcioszki. 2 theme decki dla mnie i dla dziewczyny. Kupiliśmy sobie jeszcze 3 boosterki lpo 10 kart żeby ulepszyć talie i gra się magicznie :banderas:

 

No i dodatkowo można używać te zestawy w grze online.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

 

30aymib.jpg

A właściwie jak odczucia po graniu na X360? Ja na PS2 nie dałem rady ukończyć, dropy animacji właściwie mi nie przeszkadzały, ale paskudne sterowanie mnie normalnie przygniotło - zmieniono coś na tym polu?

 

 

zmieniono kilka rzeczy: animacja przycina się już w intrze, znikająca muzyka z radia, Al policjantów oraz innych pojazdów często głupieje. Gra często ma dropy animacji. Grafika ładnie poprawiona to na plus. Na PS2 gra mi się do dziś świetnie - GOTG.

 

E: Nie wiem czy jest patch na 360tke, może poprawia te błędy.  Patcha nie ma w ogóle:(

 

ten port z telefonow to czysta  kpina, dobrze ze juz jakis czas temu udalo mi sie kupic wersje z xboxa ktora chodzi bdb 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...