Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Z małym opóźnieniem ale mam i ja :)

W tym miejscu chciałbym przesłać soczyste fucki MM - nie dość że zamówienie dostałem dzień później chociaż zapewniano mnie że będzie na 1 Września to jeszcze karton w rogu był lekko (pipi)nięty - miałem takiego w(pipi)a że gdyby nie cena (miałem 10% rabat  :cebula: ) to bym konsoli nie odebrał i przeszedł  drugą stronę ulicy do Euro gdzie konsola była bez łaski dostępna od ręki - na szczęście w markecie wszytko sprawdziłem czy wszytko ok. i oto jest...

 


YGkWkqH.jpg20wXVpe.jpg

 

W3dr4ez.jpgan5Wsor.jpg6qDBbB9.jpgyz58KA8.jpgod5eKcF.jpgou5Eg06.jpg


 

Prócz tego przyszedł dzisiaj mały bonusik (kolejny)  związany z Big Bossem - Royal Mail dał radę - paczka przyszła po 2 dniach od nadania :)

 


IitVMAW.jpg


 

I kilka fotek z dedykacją dla Fanka:

 


Lz2ncR5.jpg8iCfqoe.jpg

Made in China FOX [?]

stz9B66.jpg

Odnośnik do komentarza

Na ebay - to koszulka z Metal Gear Solid HD Collection Limited Edition - mam jedną której używam ale ma już ślady użytkowania więc dokupiłem tą właśnie. (Mam jeszcze jedną zapakowaną razem z Limitką której pewnie nigdy nie otworzę xD)
 
 
metal-gear-hd-contents.jpg
 
Playstation Gear chyba dopiero będzie wysyłać moje zamówienie więc Ci nie pomogę :(

Odnośnik do komentarza

Śmieszna historia. Konsola pochodzi z nagonki od znajomego, który dał cynk że był u jednego gimba po snesa dziewice i tamten miał jeszcze na sprzedaż sporo tego na widok czego cytuje "zes.rałbym się na miejscu."

 

Za tego PSX'a zamieniłem uwaga uwaga...... smart watcha 2 :sorcerer: Gimb, miejscowy. Kolekcję podobno dostał od wujka, który jak usłyszał, że gimb gra na konsolach ucieszył się że będzie kontynuacja zbiorów :rayos:

Edytowane przez Yeah Bunny
Odnośnik do komentarza

Śmieszna historia. Konsola pochodzi z nagonki od znajomego, który dał cynk że był u jednego gimba po snesa dziewice i tamten miał jeszcze na sprzedaż sporo tego na widok czego cytuje "zes.rałbym się na miejscu."

 

Za tego PSX'a zamieniłem za uwaga uwaga...... smart watcha 2 :sorcerer: Gimb, miejscowy. Kolekcję podobno dostał od wujka, który jak usłyszał, że gimb gra na konsolach ucieszył się że będzie kontynuacja zbiorów :rayos:

 

maj akieś konsole Nintendo dla mnie? :cebula:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...