Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Małe podsumowanie zakupów z przełomu listopada i grudnia.

taNuwum.jpg

Banner Saga jako prezent mikołajkowy, Pixel do poczytania i najlepszy growy zakup tego roku,czyli japońska PS2. Nie dość,że przerobiona by móc dodatkowo odtwarzać gry z USA i EU to jeszcze za cały komplet (konsola+memorka+kable+pad) zapłaciłem ok 130zł z wysyłką. Czego to człowiek nie znajdzie na Allegro :D Za samą przesyłkę konsolki z Ebay zapłaciłbym pewnie minimum połowę ceny jaką dałem tutaj więc okazja świetna tym bardziej,że już od dłuższego czasu rozglądałem się za PS2 z JP.

+Steam:

nizAtmH.png

Kotor2 nigdy nie ograłem, a że zachciało mi się SW to była okazja w końcu zaliczyć ten tytuł.

Do tego kolejny świetny shmup do kolekcji,czyli Danmaku Unlimited2. Widząc ile tego typu gier zaczyna wychodzić na Steam wypada się mi tylko cieszyć bo to bardzo fajne gierki na krótkie sesyjki.

Edytowane przez Paliodor
  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

Małe podsumowanie zakupów z przełomu listopada i grudnia.

taNuwum.jpg

Banner Saga jako prezent mikołajkowy, Pixel do poczytania i najlepszy growy zakup tego roku,czyli japońska PS2. Nie dość,że przerobiona by móc dodatkowo odtwarzać gry z USA i EU to jeszcze za cały komplet (konsola+memorka+kable+pad) zapłaciłem ok 130zł z wysyłką. Czego to człowiek nie znajdzie na Allegro :D Za samą przesyłkę konsolki z Ebay zapłaciłbym pewnie minimum połowę ceny jaką dałem tutaj więc okazja świetna tym bardziej,że już od dłuższego czasu rozglądałem się za PS2 z JP.

+Steam:

nizAtmH.png

Kotor2 nigdy nie ograłem, a że zachciało mi się SW to była okazja w końcu zaliczyć ten tytuł.

Do tego kolejny świetny shmup do kolekcji,czyli Danmaku Unlimited2. Widząc ile tego typu gier zaczyna wychodzić na Steam wypada się mi tylko cieszyć bo to bardzo fajne gierki na krótkie sesyjki.

 

Skoro modowana, to nie żeby coś, ale równie dobrze mogłes kupić przerobioną europejską konsolę, na to samo by wyszło, tylko bez cudowania z transformatorem napięcia :).

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Można tak powiedzieć, są to pudełka z dystrybucji niemieckiej (co na pewno wiesz po naszej wymianie PW ;)). Standardowo opisy z tyłu pudełka i instrukcja w 5 językach (EN, DE, FR, NE, ESP, ITA). Nie mam pewności czy rzeczy z GBA na Europę miały w ogóle wydania z pudełkiem/instrukcją tylko po niemiecku (GB i GBC na pewno). Jedyną różnicą pomiędzy wydaniem na UK, jest oczywiście znaczek USK plus jakiś niewielkie ostrzeżenie z tyłu nad Seal of Quality (co ciekawe, Zeldy tego nie mają). Biorąc pod uwagę stan gierek to mnie to zupełnie nie boli. 

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza

 

Macio ile taki X360? 

 

Ja go wytargowałem za 2 i pół stówki w zestawie z dyskiem ;)

 

No to grosze gurwa. Kusi mnie nabycie znowu jakiegoś X360 albo PS3. Nie wiem dlaczego, ot tak po prostu. :dunno:

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Macio - piękne foteczki, piękny sprzęcik! Myślałem że tam będzie coś starszego (np. Gamecube) ale i tak ciekawa paczka. Bardzo lubię wygląd pierwszej wersji X360. Ja kupiłem Falcona w połowie 2008. Bardzo dobrze wspominam tamten okres, wychodziło wtedy dużo ciekawych gier.

Odnośnik do komentarza

Jako, że stan dzisiejszej branży mnie nie satysfakcjonuje, postanowiłem zrobić coś, o czym myślałem już od wielu lat. Spełniłem jedno ze swoich skrytych gdzieś tam głęboko pragnień. Lepiej późno niż wcale. Muszę tu też serdecznie podziękować Sony, bo gdyby nie wysyp gier na PS4, nie mógłbym tego uczynić.

 

Przyszły do mnie dwie tajemniczo zapakowane paczki.

 

36k87euxb40r.jpg

 

Reszta zdjęć w spoilerze, bo trochę ich będzie.

 

 

 

Trafiłem na fantastyczną okazję na Xboxa 360. Model z rocznika 2008 (według mnie to jedna z najładniejszych konsol ever), Jasper. Niemal funkiel nówka, co widać na fotach. Dołożyłem tylko dysk z edycji Elite - 120GB. A dostałem jeszcze FIFĘ 10 w gratisie :P

 

sz88pxyt2fv8.jpg

 

r0sgz9soedaa.jpg

 

Kapitalnie wykonany jest ten sprzęt. Plastik gruby, konsola ciężka i stabilna, czuć że to porządna, amerykańska robota.

 

jw77wetro4mf.jpg

 

dskm10q69g7f.jpg

 

ji7bniqnwmf9.jpg

 

tmhma1dae31w.jpg

 

9du2lbnu9pcq.jpg

 

Muszę coś wykombinować na tę wielką cegłę za konsolą i kable, póki co podpiąłem, byle szybciej, byle już obczaić.

 

s6hovuis9isj.jpg

 

Doszedł też nowy TV - 55 cali pod PS4, problem w tym, że chyba dopiero U4 zrobi z tego modelu większy użytek. Więc póki co... Jestem w szoku, jak sprawnie i szybko śmiga menu tego X360. Całą poprzednią generację miałem PS3 i to jest przepaść między tymi konsolkami.

 

jvy3tivn6m68.jpg

 

No ale jeszcze dochodzą gry.

 

nxu7q5fawjah.jpg

 

No i te steelbooki :banderas: PDZ był pierwszą grą, którą widziałem na X360 u znajomego i wtedy zrobił na mnie gigantyczne wrażenie. A jeszcze ta edycja, szkoda było nie brać.

 

7p6eibgmt4ax.jpg

 

fs49s8vqtbvr.jpg

 

Niektórzy mieli go przez 7 lat, inni ograli na nim wszystko co chcieli, ale dla mnie ten powrót do 2005 roku jest tym, czego potrzebowałem :obama: Mam dokładną listę ponad 300 pozycji, w które na tej konsoli (i w ogóle) nie grałem i 472 dokładnie, które chciałbym kupić, nie wliczając w to gier na Kinecta. Kolekcje czas zacząć zbierać ;)

 

 

Maciomaniak piękny zestaw.

Kiedyś wolałem Xboxa 360 w czerni, ale teraz do salonu w bieli taki zestawik jaki udało Ci się upolować, byłby idealny. :)

Gratuluję zakupu.

 

Swoją drogą taki kiedyś zestaw sprzedałem :/ któraś tam w życiu idiotyczna decyzja dotycząca wyprzedawania kolekcji.

 

dsc00183pp.jpg

 

dsc00208ki.jpg

 

Dodam że miałem absolutnie wszystkie folie banderas itp. Ori kabel hdmi inne (pipi)y konsola po naprawie w serwisie Microsoftu działa do dziś, wiem, bo kumpel ja kupił.

Edytowane przez BlukeR
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...