Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, skoro już znaleźliscie to nie jestem potrzebnynówka kosztuje jakieś 20, 25 zł i sprawdza się super, malutkie pudełeczko, jedyny problem to to, że nie zawsze automatycznie puści sygnał konsoli która wlaczasz, ale to jest raczej spowodowane tym, że u mnie one są bardziej w trybie czuwania niż całkiem wyłączone. Ale starczy zrobić pstryk guziczkiem i jest git, wygoda w porównaniu do przepinania kabli over 9000

Odnośnik do komentarza

Obawiając się tych chińskich hdmi switchów kupiłem coś takiego: http://www.c4i.com.pl/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=2830&virtuemart_category_id=503Przyszedł wyglądem trochę inny, jednak całkiem ładnie prezentował się pod tv, solidnie zbudowany. I to na tyle :) Przy podłączeniu xone,ps4,wiiu,ps3,360 kompletnie głupiał i albo tracił sygnał po chwili albo nie wyświetlał kompletnie nic. Walczyłem z nim na wszystkie sposoby i po prostu go odesłałem. Mając po dziurki w nosie problemów z hdcp i brakującymi złączami hdmi kupiłem na amazonie Kinivo: http://www.amazon.co.uk/Kinivo-K500-Premium-Wireless-Adapter/dp/B00YNM4HNW Kosztował jakieś 200zł ale działa idealnie, 5 złączy, automatycznie przełącza, zero problemów.

Odnośnik do komentarza

Hej, skoro już znaleźliscie to nie jestem potrzebnynówka kosztuje jakieś 20, 25 zł i sprawdza się super, malutkie pudełeczko, jedyny problem to to, że nie zawsze automatycznie puści sygnał konsoli która wlaczasz, ale to jest raczej spowodowane tym, że u mnie one są bardziej w trybie czuwania niż całkiem wyłączone. Ale starczy zrobić pstryk guziczkiem i jest git, wygoda w porównaniu do przepinania kabli over 9000

 

Tak, to wina konsol w standby - switchowanie działa tylko przy włączaniu konsol. Jeśli wyłączysz aktywne źródło, a w tle działa inna konsola, to nie przełączy się na tą inną.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...