Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry czwartek, może nawet tłusty bym powiedział. Wpadło kilka pysznych gierek i sześć kilo konsolowej makulatury. Będzie co robić w Święta.

 

 

33myeqr.jpg

 

 

28u7h9t.jpg

 

Speed Freaks 10/10, prawie tak samo dobre jak CTR ale niedocenione. No i PlayStation Plus, numer z Ape Escape moj pierwszy :banderas:

I mroczna wieża w tle

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Aż żal dupe ściska, że do tej pory nie było godnego wydania Mrocznej Wieży w Polsce. Sam szajs w sumie. Czekam dalej, bo chcę kupić jeszcze raz w lepszym.

 

@aux: zacne gry, nie ma się do czego przyczepić. Może tylko Carbon poniżej normy, ale nie była to zła ścigałka. +1

Odnośnik do komentarza

a to nowe w twardej oprawie Ci nie pasuje?

Szczerze? Nie podoba mi się, no ale to kwestia gustu. BTW tego akurat nie mam, ale widziałem w empiku. Mam jeszcze inne, starsze. Nie jest może złe, ale wydania angielskie są duuuuużo lepsze. Widziałem u kumpla.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Aż żal dupe ściska, że do tej pory nie było godnego wydania Mrocznej Wieży w Polsce. Sam szajs w sumie. Czekam dalej, bo chcę kupić jeszcze raz w lepszym.

 

Spoko, za chwilę zrobią kolejne wydanie, może z murzynem będzie, nawiązujące do powstającego serialu? :) Mnie się bardzo spodobało to nowe w twardej, opchnąłem stare i sobie kupuję powoli nowe.

 

Tu jest dokładnie pokazane

http://nobody-fun.blogspot.com/2015_11_01_archive.html

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

 

Jamaica Blue Mountain.

Kupiona lokalnie w PL? Za ile i gdzie? Jak w porównaniu do innych kaw?

 

 

Kupiona poza granicami Polski. Lekko kwasna, bez gorzkiego posmaku. Polecam wybrac sie do Cmielowa. Tam przy Fabryce Porcelany znajduje sie muzeum oraz kawiarnia z bardzo fajna karta. Mozna pozwiedzac, kupic estetyczny zestaw do kawy i poszerzyc horyzonty smakowe;)

Odnośnik do komentarza

To jest chamstwo i tyle. Został post z wyjętymi z dupy screenami i pomówieniami a moje wyjaśnienia skasowane przez modów. Do tego w trakcie wyjaśniania sprawy dostałem bana i nic wiecej nie mogę zrobić.

napisz w PT w nieuczciwych kontrahentach a nie sorry zapomniałem, ze masz zblokowane PT :reggie: oszuscie

Odnośnik do komentarza

25422342794_3754d88feb_c.jpg

 

Usprawnienia do kanapowego grania na PC, dlc do wiesia i mielenie lucudta na 1000 pieces ^_^

Oraz to:

25422346294_b34707c638_c.jpg

 

Oryginalny S kontroler do X'a. Jakimś cudem sklep na allegro wystawił go jako nówkę za 50PLN, nie była to wersja w blistrze i nie mam pojęcia jak on przetrwał tyle czasu. No ale jest piękny i pachnący nowością (No przynajmniej był 2 miechy temu jak go kupiłem po czym wrzuciłem do szafy)

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Fakt, sorry. To teraz jestem ciekaw jego wyjasnien.

wyjaśniłem, ale ktoś skasował

1. Apple TV wyjaśnione

2. Uncharted zapłacone sprzedawca sam to napisał ale kłamca blucostsm juz nie wkleił bo mu do teorii nie pasowało

3. zaklepalem killzone 3 kiedyś tam, chciałem zrezygnować ale sprzedający zaczął sie burzyć, wiec dla świetego spokoju zapłaciłem. okazało sie ze kół wysłał mi promke z napisem nie do sprzedaży. nie informował o tym. wiec chciałem mu to odesłać i odzyskać kasę, co jest chyba normalne. okazało sie ze zrobiłem drame i dostałem bana na pt. czemu? nie mam pojęcia.

4. nic nie wiem o wciskaniu jakiejkolwiek konsoli komukolwiek.

czytaj bo za chwile przyjdzie moderator i skasuje :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...