Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Lol, gdzie taka cena? :D

 

Chciałbym byś wiedział, że w sprzedaży jest tylko wersja z tym filmem. Nie ma innej. Gra do wyrwania po cenie rynkowej 239 zł, jak poszperasz to KiG miały po 219 zł, więc skąd aż taka u Ciebie? :D

Odnośnik do komentarza

 

Lol, gdzie taka cena? :D

 

Chciałbym byś wiedział, że w sprzedaży jest tylko wersja z tym filmem. Nie ma innej. Gra do wyrwania po cenie rynkowej 239 zł, jak poszperasz to KiG miały po 219 zł, więc skąd aż taka u Ciebie? :D

 

Cos chyba krecisz, bo na ich stronie nie ma zadnego info o nowym Dirt'cie - http://www.kig.pl/;/

 

 

Nie ten KiG przeglądasz ;)http://konsoleigry.pl/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=dirt+rally&submit_search=Szukaj

Odnośnik do komentarza

Tak jak piszecie. Cena chora, ale po pierwsze mialem straszna chcice, po drugie nie musialem zaplacic 65 zl za kwiecien na wynajem sali na treningi kosza, a po trzecie i najwazniejsze mialem dosc kasy w portfelu :banana:

:)

 

I nie mogłeś do fotki po prostu odkleić cenówki? 

 

:)

Odnośnik do komentarza

 

Tak jak piszecie. Cena chora, ale po pierwsze mialem straszna chcice, po drugie nie musialem zaplacic 65 zl za kwiecien na wynajem sali na treningi kosza, a po trzecie i najwazniejsze mialem dosc kasy w portfelu :banana:

:)

 

I nie mogłeś do fotki po prostu odkleić cenówki? 

 

:)

 

Chciałem pokazać jakim okazałem się fajfusem :blum1:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Akurat serię ACE miałem na liście zakupowej więc buszując po półkach w Book Off w Akihabarze nawet się nie zastanawiałem,gdy w końcu je znalazłem. Akurat była jedynka i trójka,dwójki już do kompletu zabrakło. Ale to się najwyżej zamówi przez neta.

Tak naprawdę z całej serii tylko trójka mnie wciągnęła. Jedynka była raczej średnia. Dwójka lepiej, ale sterowanie kulało, plus dopiero wersja limitowana wprowadziła utwory muzyczne z wokalem.

 

Trójka natomiast jest dla mnie jak Ace Combat 5. To taka gra, która gdyby miała achievementy, to chyba bym miał calaka. Sterowanie jest super, wygodne i intuicyjne. Każdym robotem gra się inaczej, z paroma chyba wyjątkami wybór do misji mamy swobodny. Muzyka ma wokal, cut-scenki są fajne, mapy duże, a Max Genius jest OP. Sugerowałbym od razu brać się za tę część. Fabuły i tak śledzić raczej nie będziesz bez znajomości języka. Jedynką natomiast się możesz niepotrzebnie zniechęcić.

 

 

 

 

Szkoda, że ACE:R na PS3 ssie mocno... Nie wiem, jak można było to tak spartolić, szczególnie w kwestii sterowania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedynkę wziąłem bo była za 150jenów, to żal było tego nie kupić za równowartość jakiegoś napoju z automatu :yao:

O ACE:R dużo czytałem i przez pewien okres parę lat temu nawet rozważałem zakup bo już wówczas chodziło to na Ebay za śmieszne pieniądze ale jednak po obejrzeniu większej liczby gameplay'ów i tych nieprzychylnych opiniach spasowałem.

 

Miałem też w rękach jakąś wersję Hatsune Miku na PSP ale nie wiem czemu  odłożyłem na półke i zapomniałem się wrócić po to. No ale chociaż na automacie sobie pograłem w Miku, noob nieziemski ze mnie ale za drugim razem wytrwałem do końca utworu XD

Odnośnik do komentarza

MmtlY3s.jpg

 

 

Przed wami mój oficjalnie ostatni przystanek przed next genami :) PS3, Wii, DS, PSP ograne na maksa, to został jeszcze ten zły chłopiec. Szkoda tylko że nie doszły jeszcze wszystkie gry, ale te dwie myślę, że starczą mi na dziś, hehe.

 

Na zdjęciu jeszcze moje kochane gniazdko, które zaraz wpi.erdolę przy kawie. Nawet misio propsuje.

 

Czyli Figaro "kupi" PS4 za 4 lata jak ogra X360 :dynia:

A tak serio to gdzie i za ile wyrwałeś? Zawsze zazdroszczę slimów, ja mam zwykłego :( 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...