Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Plan na najbliższe dwa tygodnie do premiery Quantum break
na zmianę arcydzieło i raczek

1936993_1138687666171106_354314547030320

 

A jak będę chciał urozmaicenia to kupiłem sobie symulator farmy, wyścigi futurystyczne i platformówkę.

 

 

maxresdefault.jpgvS4.540x302.jpegheader.jpg?t=1456509666

 

 

 

Dobry tydzień . Plany na Kwiecień  Quantum Break a potem mesjasz DS 3 .

  • Plusik 5
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Fakt, sorry. To teraz jestem ciekaw jego wyjasnien.

3. zaklepalem killzone 3 kiedyś tam, chciałem zrezygnować ale sprzedający zaczął sie burzyć, wiec dla świetego spokoju zapłaciłem. okazało sie ze kół wysłał mi promke z napisem nie do sprzedaży. nie informował o tym. wiec chciałem mu to odesłać i odzyskać kasę, co jest chyba normalne. okazało sie ze zrobiłem drame i dostałem bana na pt. czemu? nie mam pojęcia.

 

Typie, to bylo Killzone Shadowfall :yao:

Odnośnik do komentarza

Na zajączka kupiłem sobie kilka zaległych gierek na wspaniałą czarnulkę. Binary niestety pójdzie 'do żyda', bo mam już sztukę w folii.

 

VyQgvF5.jpg

 

Kolejne 10 sztuk bliżej, do bariery 500 gier na PS3, jaką chcę przekroczyć do końca tego roku.

Fajne to binary domain jest?

Odnośnik do komentarza

No ten na PS4. Faktycznie to nie 3. Pomyłka lekka

 

Kubson to nie ja rozpocząłem ten durny temat. Pretensje do debila blucośtam

jaki ból zwieraczy bo oszusci nie mają dostępu do pt :fsg:

 

@XM

 

Bardzo fajne.

Odnośnik do komentarza

 

Na zajączka kupiłem sobie kilka zaległych gierek na wspaniałą czarnulkę. Binary niestety pójdzie 'do żyda', bo mam już sztukę w folii.

 

[foto]

 

Kolejne 10 sztuk bliżej, do bariery 500 gier na PS3, jaką chcę przekroczyć do końca tego roku.

Fajne to binary domain jest?

 

 

Kolego, ZAJEBISTE - bardzo niedoceniony futurystyczny shooterek od twórców yakuzy. Dziwie się, że tak Dead Soulsy skaszanili, Binary wyszedł sztosowo i jest potencjał na ponowne przechodzenie. Bawiłem się wyśmienicie na klocku i chętnie zrobię drugie podejście.

Odnośnik do komentarza

 "po czym wrzuciłem do szafy"

Chetnie zdejme z Ciebie ten ciezar. Chcesz odsprzedac?

 

 

Nie.

Nie do końca jasno się wyraziłem, akurat dwa miesiące temu zacząłem remont w mieszkaniu i nie chciałem żeby się niepotrzebnie kurzył, więc większość sprzętu schowałem.

 

Musiałbym chyba upaść na głowę (lub przejść w 100% na blache) żeby pomyśleć o jakimś sprzęcie do grania jak o "ciężarze" ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...