Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

W oczekiwaniu na Persone 5...

W przypadku Trailsów od razu zarezerwuj sobie ok. 100h.

Mi przejście zajęło 112 h, ale nie żałuję. Bardzo dobry jrpg. Nie napiszę, że świetny, bo ma swoje wady - schemat misji w rozdziałach, spadająca animacja w większych skupiskach ludzi/miejscówkach, denerwującego momentami Reana, ale ma też swoje świetne momenty, rewelacyjny system walki i piękne lokalizacje. Duże zaskoczenie 2016 jak dla mnie. Z niecierpliwością czekam na wrzesień i część drugą.

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza

ja bym juz dawno przytulil te digimony na vite ale oczywiscie pudelkowej nie wydali w eu i jedynie improrcik z kanady za 200zl wchodzi w rachube

ew z play-asii, moze wyjdzei ciut taniej. 45 ojro gierka, 5 wysyleczka, ale wydaje mi sie ze juz kiedys te digimony byly w promocji. takze poczekaj cierpliwie na jakies kolejne obnizki :) 

Odnośnik do komentarza

ja bym juz dawno przytulil te digimony na vite ale oczywiscie pudelkowej nie wydali w eu i jedynie improrcik z kanady za 200zl wchodzi w rachube

 

Gra jest warta spokojnie te 200zł, ma naprawdę dużo contentu, ale faktycznie polecam wziąć na vitę, bo ma typowo handheldową budowę. Ja żałuję ze wziąłem na ps4. 

Odnośnik do komentarza

ja robili z mysla o vicie i wyszla poczatkowo tylko na vite, dopiero blagania by wydali ja poza kkw gdy przyniosly skutek sprawily, ze nagle powstala wersja na ps4 bo wiadomo - vita poza kkw nikogo

 

rayos - wiem ze byly znizki, chyba na storze 80zl kosztowala ale wole miec pudelko

Odnośnik do komentarza

ja robili z mysla o vicie i wyszla poczatkowo tylko na vite, dopiero blagania by wydali ja poza kkw gdy przyniosly skutek sprawily, ze nagle powstala wersja na ps4 bo wiadomo - vita poza kkw nikogo

 

rayos - wiem ze byly znizki, chyba na storze 80zl kosztowala ale wole miec pudelko

 

ja mowie o znizkach na pudelko. po prostu obczajaj co jakis czas playasie i inne sklepy

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

ja bym juz dawno przytulil te digimony na vite ale oczywiscie pudelkowej nie wydali w eu i jedynie improrcik z kanady za 200zl wchodzi w rachube

Gra jest warta spokojnie te 200zł, ma naprawdę dużo contentu, ale faktycznie polecam wziąć na vitę, bo ma typowo handheldową budowę. Ja żałuję ze wziąłem na ps4.

No niestety vity nie mam, a jeżeli miałbym teraz kupić handhelda, to byłby to new3ds. Faktycznie, przejrzałem kilka videorecenzji i zainteresowałem się tym tytułem, że względu na typowy do bólu schemat jRPG. Można już za 160zł dorwać.
Odnośnik do komentarza

Ja jesli moge zadebiutowac w temacie- Stalem sie posiadaczem takiej oto gry planszowej( ok wiem, ze to nie dokladnie to o co tu chodzi) ale to pierwszorzedny towarens. Polecam kazdemu kto potrafi zebrac kilku zapalencow( inaczej nie ma klimatu) i ruszyc w pogon za hrabia po wiktorianskiej europie. Genialne ^ ^

Jest jeszcze kilka tytulow ktore mnie neca ale ceny troszke odrzucaja( wiecie konsole maja pierwszenstwo) no i zabawa w taka planszowke to tylko bardzo sporadyczne spotkania.

 

 

furyofdra_sqhpsaa.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...