Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Pora wreszcie zakosztować PRAWDZIWEJ ósmej generacji, zamiast cały dzień ściągać patche do PS4/XOne. :reggie:

 

Propsiki za Bayo lecą do Blantmana, reszta sprzętu pachnie nowością i seksem. Zelda w selects, ale egzemplarz dołączany do konsoli, więc nie wypada wybrzydzać. A teraz pytanie do doświadczonych Nintendofagów: czego jeszcze potrzebuję (w sensie osprzętu, pomijając TV i prąd w gniazdku), by w pełni rozkoszować się tą Maszynką Szczęścia?

 

Tyle Ci w zupełności starczy, ale możesz kupić jeszcze jednego Wiimote z motion plus + gruche do niego, by móc grać w gierki z Wii + w większość gier na Wii U z kimś jeszcze dodatkowym (np. 3 gracz w MK8) ;) Gratuluję zakupu, na tym zdjęciu jest cała tona genialnej rozgrywki.

 

Aha

 

MK8 ma patche, splatoon też i to dużo, bo dużo DLC było darmowego które musi Ci pobrać, reszta chyba nic nie ma ;) 

Odnośnik do komentarza

Pora wreszcie zakosztować PRAWDZIWEJ ósmej generacji, zamiast cały dzień ściągać patche do PS4/XOne. :reggie:

20160918_125056.jpg

Propsiki za Bayo lecą do Blantmana, reszta sprzętu pachnie nowością i seksem. Zelda w selects, ale egzemplarz dołączany do konsoli, więc nie wypada wybrzydzać. A teraz pytanie do doświadczonych Nintendofagów: czego jeszcze potrzebuję (w sensie osprzętu, pomijając TV i prąd w gniazdku), by w pełni rozkoszować się tą Maszynką Szczęścia?

 

Więcej gier  :sorcerer: Na Wii U prawie wszystko to killery nawet Lego City jest świetne. Od Bayo 2 się ciężko oderwać. Piękny zestawik musimy się pościgać w MK8  :drinks:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Lepiej nie pytać... Wytargowałem za 60€ (co i tak jest srogą promocją, bo na rynku wtórnym ceny sięgają 200-300€). Ogólnie gdyby nie fakt, że jestem fanem MGS'a to nawet bym nie spojrzał za takie hajsy, no ale do różnego rodzaju limitek, a zwłaszcza tych związanych z serią mam jakąś słabość dlatego obok okazji tego typu nie mogę przejść obojętnie na czym często mocno cierpi mój budżet.

 

W drodze do mnie jest jeszcze jeden biały kruk związany z serią, ale to pochwalę się jak już do mnie przyjdzie.

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...