Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

 

Od ub.r. gram zawsze bez patchy i w 9 na 10 dużych, singlowych pozycji, które dotąd ograłem, w żadnej nie uświadczyłem tych legendarnych problemów uprzykrzajacych granie, czy irytująych dropów.

 

 

Ja pierdolę XD Bardzo często przed patchem i po patchach to są zupełnie inne gry. 

Odnośnik do komentarza

 

Co robię nie tak? Sprawdzam o czym piszę w praktyce? ;/

Co robisz? Po prostu próbujesz w jakikolwiek sposób bronić konsolowych patologii XXI wieku.

 

 

Nobody w ogole jakoś dziwnie się zachowuje, w każdym temacie jakim ostatnio go widze to bardzo agresywnie broni gierek. Dziwak. 

Odnośnik do komentarza

 

Co robię nie tak? Sprawdzam o czym piszę w praktyce? ;/

Co robisz? Po prostu próbujesz w jakikolwiek sposób bronić konsolowych patologii XXI wieku.
Ej, ej, ale to że ubzdurałeś sobie że prawie cały modern gameing bez day one patcha jest złamany, bez sprawdzenia tego w praktyce, podczas gdy zraczone jest nie więcej jak góra 1/3 całości, nie znaczy że wmowisz mi, że mam tak samo zyebane podejście, ale w drugą stronę i nie widzę wspomnianych 20'-30' procent. :czesc:

 

Oprócz dobrego tuzina gier, z, którymi nie miałem żadnych problemów w ciągu ostatnich 2,5 roku jakoś nie mam problemu wymienić łatanych jak poyebane BB, W3, Dishonored 2, czy FFXV, ba, połowę z nich zlałem do czasu wyjścia GOTYE, lub obniżki ceny, bo i sam gardzę takim podejściem devów. No ale bronię patologii. xdDXDd

 

Obecnie na 7 większych premier ostatnich mies. 5 działa znakomicie (Yakuza, RE7, Nioh, Nier, Horizon, Persona), a 2 wymagały, lub wciąż wymagają patchy (ME, framerate Zeldy), no ale lepiej mniejszość sprowadzić do ogółu, a ludziom, którzy twierdzą, że no jednak trochę krzywdzaco uogólniają, wmawiać że sugerują że wszystko jest idealne.

 

Fajne są te biało czarne podziały i bekowe hiperbole, ale serio zostawmy je w WC, gdzie można to jeszcze jakoś wyrobić trollingiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...