Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Like a Dragon Restoration! i The Nonary Games. Trochę leżały na poczcie, bo nie mogłem odebrać ostatnimi dniami, ale wreszcie mam je w swoich rękach :usmiech:. Tylko na Yakuzę jakieś nalepki mi dali, na szczęście tylko ja folię.

 

33a207356a4d89731d2b510038ff09be.jpg

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

fdHIZrF.jpg

 

Fota na Pawcia, bo telefon u doktora i trzeba było laptopem robić zdjęcie.

 

Na WiiU olałem, ludzie mówią, że dobre więc trzeba spróbować. Najwyżej pójdzie do żyda.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ludzie bardzo chwalą ale działanie na switchu to podobno dramat. xd

dramat ponoc w jednej z konfiguracji - nie pamietam czy w docku czy w przenosniaku, ale idac za zelda - moze naprawia

 

zreszta ten port na kazdym sprzecie haczy, na ps4 tez gubi klatki, nawet na prosiaku nie trzyma idealnego framerate'u

Odnośnik do komentarza

I to mnie martwi w Switchu, ze "naprawia w patchu". (pipi) Znicz mial byc moja kolejna serious platforma po 3DS do kupowania i zbierania gierek, ale jak takie pasztety leca to musze to przemyslec, serwery Nintendo tez za dlugo nie beda pewnie dostepne. W ogole to port LCU na PS4 skopany, na PC skopany, na Switch skopany, powinien im ktos sprzedac kopa w cztery litery.

 

A co do Znicza, ciagle mam nadzieje ze poprostu devi nie potrafia jeszcze odpowiednio robic gierek na nowy sprzet i z biegem czasu sie to poprawi, bo narazie martwi mnie to jak gierki dzialaja na nim.

Odnośnik do komentarza

I to mnie martwi w Switchu, ze "naprawia w patchu". (pipi) Znicz mial byc moja kolejna serious platforma po 3DS 

 

 

znaczy wiesz, na 3dsie też nie raz takie kasztany były, często gry nawet łatek się nie mogły doczekać. z dwojga złego wolę takie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

I to mnie martwi w Switchu, ze "naprawia w patchu". (pipi) Znicz mial byc moja kolejna serious platforma po 3DS do kupowania i zbierania gierek, ale jak takie pasztety leca to musze to przemyslec, serwery Nintendo tez za dlugo nie beda pewnie dostepne. W ogole to port LCU na PS4 skopany, na PC skopany, na Switch skopany, powinien im ktos sprzedac kopa w cztery litery.

 

A co do Znicza, ciagle mam nadzieje ze poprostu devi nie potrafia jeszcze odpowiednio robic gierek na nowy sprzet i z biegem czasu sie to poprawi, bo narazie martwi mnie to jak gierki dzialaja na nim.

Za duzo na to nie wyszlo ale jak dotad tylko zelda nie dzialala fajnie w docku ale juz to ogarneli

 

No i teraz te lego nie porywa ale to na kazdej platformie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...