Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Zazdroszczę SWITCH-a , najszybciej byłem wstanie złożyć zamówienie na 30 czerwca więc odpuściłem i szukam jakiejś okazji może coś się trafi. Już wczoraj miałem jechać po swoją konsolke z Holenderskiego OLX  ale jak się okazało konsola otwarta w celu sprawdzenia zawartości...

Odnośnik do komentarza

Zazdroszczę SWITCH-a , najszybciej byłem wstanie złożyć zamówienie na 30 czerwca więc odpuściłem i szukam jakiejś okazji może coś się trafi. Już wczoraj miałem jechać po swoją konsolke z Holenderskiego OLX ale jak się okazało konsola otwarta w celu sprawdzenia zawartości...

Ja też mam coraz większą ochotę na zakup. Kupię pewnie z premierą Xenoblade 2. Zapewne końcówka roku ale może jakiś bundle wpadnie? Zobaczymy. Na ten moment zimna krew. :D
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Zazdroszczę SWITCH-a , najszybciej byłem wstanie złożyć zamówienie na 30 czerwca więc odpuściłem i szukam jakiejś okazji może coś się trafi. Już wczoraj miałem jechać po swoją konsolke z Holenderskiego OLX ale jak się okazało konsola otwarta w celu sprawdzenia zawartości...

Ja też mam coraz większą ochotę na zakup. Kupię pewnie z premierą Xenoblade 2. Zapewne końcówka roku ale może jakiś bundle wpadnie? Zobaczymy. Na ten moment zimna krew. :D
Dokładnie - sam biorę z xc2. Liczę na soczystego bundla.
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Zazdroszczę SWITCH-a , najszybciej byłem wstanie złożyć zamówienie na 30 czerwca więc odpuściłem i szukam jakiejś okazji może coś się trafi. Już wczoraj miałem jechać po swoją konsolke z Holenderskiego OLX  ale jak się okazało konsola otwarta w celu sprawdzenia zawartości...

 

 

To nie lepiej ogarnąć sobie z Polski? U nas leżą tego sterty w MM.

 

To ogólnie jest dobra beka, w USA zabijają się o te zestawy, przepłacają, ściągają z Japonii itd. Trzeba wykupić zapas w Polsce i lecieć z tym do Stanów na h a n d e l.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

18492351_1753471794679440_1370446324_n.j

 

 

mam nadzieję, że będzie jakieś DLC z Piłsudskim.

 

Na gierkę mi szkoda pieniędzy (wyszłoby z 400zł razem z dodatkami), ale w tej darmowej becie na pustynnej mapce spędziłem chyba z 20 godzin i się świetnie bawiłem. Myślę że Ci się spodoba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...