Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Podobno teraz liczy się też tło a nie tylko to co się kupiło no to macie.

 

20170612_172021.jpg

Moje jedyne dwa nałogi czyli gierki i energetyki, do tego wszystkie sonki i te głośniki <3....jak ja za nimi tęsknię :(
Kumpel jeździ zawodowo od kilku lat, nie uprawia sportu bo nie ma czasu i pił 3 dziennie energetyki.Ciągły tryb siedzący, nie miał kiedy się wypocić a teraz grozi przeszczep nerek.Pozdrawiam Edytowane przez Oldboy
Odnośnik do komentarza

Chyba jedyna osoba poza mną w polskim necie, która ogrywa Beatmanie.

Z Beatmaniami nie jest tak źle, ceny mocno poszły w dół na przestrzeni kilku lat. Pamiętam jak moje ulubione 11DX Red chodziło po równowartość 200-250zł, a dziś można dorwać za połowę temu.

Odnośnik do komentarza

Chyba jedyna osoba poza mną w polskim necie, która ogrywa Beatmanie.

 

Zastanawiałem się tak ze dwa lata temu czy się nie wkręcić (w szkole/na studiach grałem bardzo dużo w SM na klawiaturze), ale doszedłem do wniosku, że za dużo czasu by mi to na ten moment zajęło. Jak z gierkami online. Może na emeryturze. Ale wtedy już refleks siądzie do reszty :frog:

Odnośnik do komentarza

 

Chyba jedyna osoba poza mną w polskim necie, która ogrywa Beatmanie.

 

Zastanawiałem się tak ze dwa lata temu czy się nie wkręcić (w szkole/na studiach grałem bardzo dużo w SM na klawiaturze), ale doszedłem do wniosku, że za dużo czasu by mi to na ten moment zajęło. Jak z gierkami online. Może na emeryturze. Ale wtedy już refleks siądzie do reszty :frog:

 

 

Warto. Kupujesz jedną grę i masterujesz miesiącami, jak ze shmupami. Ten typ produkcji, który nigdy się nie zestarzeje, bo chodzi o skillowanie, a nie przebrnięcie z punktu A do punktu B. Idealne na 15 minutową sesję, jak i godzinne posiedzenie. Dla mnie ostatnio arcade jest zbawieniem - nie mam ochoty na nowości, w których twórcy chcą mi zaserwować 'cudowną narrację' i przez 5 godzin brnę przez tutorial. Jak bym chciał fajną historię, to bym przysiadł do ciekawej książki. W grach liczy się dla mnie F-U-N. Od czasów X360/PS3 jest niestety więcej samograjów niżeli prawdziwych gier - nie dziwie się trendom, bo takie tytuły się sprzedają (i przyciągają do świata gier więcej osób). Rzygać mi się chcę, jak widzę gościa, który zachwycony fabułą Bioshock Infinite łypnie okiem na np. PINGERA grającego w Dangun Ferevon i pod nosem mruknie 'ale goowniana grafa, bez sensu gra, lecisz stateczkiem i strzelasz'. Aż mi się przypomniało jak wbijałem acziwmenty w tych wszystkich grach triple A - z laptopem na kolanach, bo rozgrywka w większości gier była tak nieangażująca, ze w międzyczasie mogłem robić multum innych rzeczy.

 

Nintendo i retro gry arcade od takich tuzów jak SNK, Capcom, Data East, Konami + pare innych, to jedyna słuszna droga. Chyba, że ktoś lubi interaktywne filmy.

 

Mam nadzieję, że wyjaśniłem.

Odnośnik do komentarza

Kupujesz jedną grę i masterujesz miesiącami

doszedłem do wniosku, że za dużo czasu by mi to na ten moment zajęło.

Nie dałbym rady się zaangażować w to teraz - wracać z roboty, i jeszcze skupiać się na precyzyjnym klikaniu. Na studiach czy w szkole, jak miałem dużo wolnego czasu to potrafiłem mieć sesje po 3h, aż mnie paluchy napyerdalały. Zdaję sobie sprawę z tego jaki fun daje ten typ gierek.

 

Arcade uwielbiam, ale właśnie takie Nintendowe, które jednak w większości nie wymaga takiego zaangażowania jak Beatmania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chyba jedyna osoba poza mną w polskim necie, która ogrywa Beatmanie.

Z Beatmaniami nie jest tak źle, ceny mocno poszły w dół na przestrzeni kilku lat. Pamiętam jak moje ulubione 11DX Red chodziło po równowartość 200-250zł, a dziś można dorwać za połowę temu.

:-)

 

 

IIDX Red w 2006 roku, gdy kurs był dramatycznie inny, kosztował mnie trochę poniżej 3000 jenów. To była moja ulubiona część, ale teraz Gold walczy o palmę pierwszeństwa. Jest ekstra.

Gorzej, że ceny kontrolerów do IIDX ostro poszły w górę: używki w Japo są w okolicy 1 mana!

 

 

Nadal nie mam w kolekcji poszukiwanych IIDX 15 i IIDX 16 (dwie płyty!) - może i spadły z cenami, ale nie tak, żeby dało się to odczuć. Masz może? Nie chcesz wesprzeć mojej kolekcji? ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...