Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

 

A to nie wyszło już czasem na ps2?

Gdzie Ty byłeś jak crashe wrzucali xd

Crashe? To przynajmniej jest remake, a nie dymanko Square Enix w biały dzień.

 

@Figaro: to już lepiej kupić sobie ps2 i ffxii. Taniej wyjdzie. :cool:

Odnośnik do komentarza

No zrzygalbym sie na pixeloze ale ok. Co kto lubi.

Głównie piję do tego że gierka jest za droga w tym momencie. Można kupować ok, sam sobie kupię, ale jak będzie za 100zl lub mniej.

 

Pixeloza to w sumie nie jest duży problem.

 

@up: niby tak ale przebitka w cenie nie warta zachodu, na tą chwilę.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Gdyby tylko jakaś ci..pa nie nakleiła tej naklejki ze sklepu konsolowego na okładkę. No, ale przeżyję to, bo nie jestem pod tym względem szczególnie wybredny.

Ja mam taką naklejkę na rewersie okładki Urban Strike na SMD i pieczątkę sklepu na okładce Colony Wars na PS1 od strony wewnętrznej. Takich debili, jak widać, nigdzie nie brakuje.

Ty chyba niebawem wszystkie gry na PS2 skompletujesz. :)

Odnośnik do komentarza

Pobiegłem dzisiaj po Crasha jak tylko zobaczyłem w necie, że jest dostępny w pobliskim sklepie ale oczywiście nie zdążyłem i już ktoś wykupił. Ale za to wziąłem sobie W3 żeby wbić pierwszą w życiu platynę bo jakoś nigdy nie trafiłem na grę która byłaby tego warta a jak już to miała jakieś chore pucharki za online itp. No i ten TEW tak sobie stał na półce aż mi się przypomniało, że miałem w planach to ograć, zresztą za takie pieniądze to jak za darmo.

 

6js72yn.jpg

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...