Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu stwierdziłem, że chyba nigdy nie będę obfocał całości. Nie mam do tego ani sprzętu, ani mocy przerobowej - robiąc to na odwal się, nie byłoby nic widać, robiąc to dokładnie i szczegółowo, straciłbym sporo czasu na próżne przechwałki, wolę popykać w tym czasie w gierki. Do zakupów growych wrzucam foto od czasu do czasu głównie dlatego, że akurat napatoczy mi się aparat pod rękę bo muszę zrobić kilka innych zdjęć.

Odnośnik do komentarza

A ja mam bajzel. Jak idiota rzucilem sie na kupowanie edycji kolekcjonerskich, a ze czlowiek wolno dorasta dopiero po czasie zdalem sobie sprawe ze to junk i niepotrzebnie zawala miejsce. Teraz kolekcjonerki tylko ulubionych serii jak Tales, Ys itp. Zaraz sie zrobi luzniej, bo wszystko w jednym regale lezy rozwalone na kupie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kolekcjonerki mnie zupełnie nie kręcą z dwóch prostych przyczyn - dorzucane do nich gadżety to nic interesującego, głównie żenujące zabawki, drugi powód to rozmiary pudełek - często są różne, przez ładne uporządkowanie "od linijki" nie wchodzi w grę. Nie widzę więc sensu, żeby przepłacać za niechciane atrakcje.

Rozumiem z kolei limitki, które faktycznie mają jakąś wartość dodaną, tak jak Bayonetta 2 w wydaniu z konwersją jedynki - takie zestawy są u mnie na propsie.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Panowie panowie spokojnie. Żadna ściema żadna lipa żadna wtopa. Urządzenie jest dla mnie genialne, wczytałem się w temat i stwierdziłem krótko że to jest właśnie to, dla mnie.
 
Kupiłem dwie sztuki CronusMAX, jedna nówka zapakowana w blister za 55$ i druga używana, rozpakowana refurbished za 15$ od tego samego kolesia. Obie sprawdziłem obie działają bez zarzutu. 
 
Wczoraj grałem w Drive Club na G27, na DualShocku 2 od PS2, NegConem od Namco.
 
W Bioshocka testowałem klawiaturę i myszkę.
 
W wipeout HD grałem NegConem. Oraz w GT6, bajka !!!
 
Napisałem że to zakup roku bo właśnie w tamtym momencie sprzedałem te używany za 240 zł  :yes:  Nie dość że zakup się zwrócił to jeszcze zarobiłem. Cebula Roku!!! 
 
Kupiłem CronusMAX specjalnie pod wipeout HD żebym mógł śmigać NegConem.  :thumbsup:
 
Mogę nawet bez problemu podłączyć pod PS3 i PS4 tego paskudnego Pada od Xboxa 360 oraz Xboxa One. Owszem trochę brzmi jak reklama ale nie mogę nic tylko chwalić to małe urządzenie. 
 
Owszem trzeba trochę się poświęcić bo czasami to nie jest tak że podłączam i gram, jest dużo konfiguracji na początku a potem czysta zabawa. Wystarczy ogarnąć program i plugin, a te wcale nie są takie skomplikowane.  :whistling:
 
Tyle ode mnie, wracam grać.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...