Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że do MGSa nie dali właściwego boxa - okładek pewnie też nie masz? Gratuluję zakupu, ósemka to jeden z moich ulubionych Finali, wielu uzna to za bluźnierstwo, ale mam mnóstwo miłych wspomnień zarówno z gry, jak i okresu w życiu podczas którego w nią pierwszy raz grałem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

-
 

Szkoda, że do MGSa nie dali właściwego boxa - okładek pewnie też nie masz? Gratuluję zakupu, ósemka to jeden z moich ulubionych Finali, wielu uzna to za bluźnierstwo, ale mam mnóstwo miłych wspomnień zarówno z gry, jak i okresu w życiu podczas którego w nią pierwszy raz grałem.

 
Pudełka są w kiepskim stanie, ale nie mogę narzekać, bo za MGS i RE dałem po 30zł a FF8 kosztował 60zł, tak że nie jest tak źle. W weekend wygrzebię stary telewizor CRT 14" i mnie nie ma.

Odnośnik do komentarza

Powoli kompletuję pozycje musthave, w RE1 i MGS1 nigdy nie grałem a w FFVIII ukończyłem tylko 3 płyty, mam nadzieję, że się nie zawiodę  :wujaszek:   :sorcerer:

 

Ty mi coś o graniu mówiłeś? o kierownicach? Nie powinieneś nawet się chwalić, że nie grałeś w takie hity i nie znasz istotnych rzeczy. Gimbynieznajo, na fakcie.  :mog:

Odnośnik do komentarza

b9AJXVc.jpg
Sporo dobrego wyczytałem o tej grze w owych magazynach, zatem postanowiłem ja sprawdzić. Właśnie gram. Reedycja Demon's/Dark Souls na tym silniku to byłoby coś. Ogrom detali, znakomite efekty świetlne. Co prawda tylko trzydzieści klatek, ale gra jest dobrze animowana i niespecjalnie idzie co psioczyć w tym segmencie. To tylko liczby, a gra i tak jest jedną z najlepiej prezentujących się na bieżącej generacji.
Niestety podobno i tak potrafi zgubić klatki. Na szczęście tego nie uświadczyłem. Obraz chrzani się nieco podczas grania, ale zasysam aktualizację. Oby pomogła. W grze czuć ciężar bohatera i tego co na sobie ma. Wybrałem najwolniejsza klasę i nieco mnie mozolność irytuje - zupełnie jakby gra na średnim PC została puszczona i zwalniała subtelnie z tytułu, że komp nie wyrabia. Chyba zmienię na średnia klasę.
Mechanika rodem z DkS i to od razu widać. I dobrze. Audio bardzo w porządeczku. Potęguje klimat.

ImYucoK.jpg
Na PS Trzy zgromadziłem ponad dwieście pudełkowych pozycji. Niektóre gry sprytnie mi się wymykały - vide Splinter Cell: Blacklist. Czasami jak coś się przypomni, kupuję to. Tak było z The Bureau.
Już w momencie premiery mnie intrygowała i pomimo takich, a nie innych opinii, chciałem ja mieć nawet za te dwieście zł. Wychodząc z Saturna przyuważyłem ja na półce. Niecały Kazimierz. Grzechem było nie kupić. Za kilka tygodni sprawdzę. Może rzeczywiście zauroczy, jak zakładam.

 

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...