Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

wreszcie mialem czas dzis podskoczyc pod paczkomat, do kompendium i kolekcjonerki dolacza guide book - prawie 600 stron o trzeciej czesci - ktora doslownie jest rozlozona na czynniki pierwsze - kazde zadanie, quest, gwint, tabelki zbroi, sposoby na bossow, zakonczenia, mapki itp, genialnie to wydali, do tego gratisowo encyklopedia wiedzmina (ta mala ksiazeczka) i kod by pobrac guide book cyfrowo

 

nie mam pojecia czy ktokolwiek zzdecyduje sie wydac to po polsku ale jak kogos nie przeraza angielski to niech atakuje

 

Ak887qm.jpg

DdTyWnu.jpg

Zkz4nPb.jpg

AdOv4DO.jpg

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

wreszcie mialem czas dzis podskoczyc pod paczkomat, do kompendium i kolekcjonerki dolacza guide book - prawie 600 stron o trzeciej czesci - ktora doslownie jest rozlozona na czynniki pierwsze - kazde zadanie, quest, gwint, tabelki zbroi, sposoby na bossow, zakonczenia, mapki itp, genialnie to wydali, do tego gratisowo encyklopedia wiedzmina (ta mala ksiazeczka) i kod by pobrac guide book cyfrowo

 

nie mam pojecia czy ktokolwiek zzdecyduje sie wydac to po polsku ale jak kogos nie przeraza angielski to niech atakuje

 

Ak887qm.jpg

DdTyWnu.jpg

Zkz4nPb.jpg

AdOv4DO.jpg

 

Gdzie to można kupić? Bo widzę ze w Empiku i Matras mają coś innego Wiedźmin Kompendium o świecie gier

Odnośnik do komentarza

kompendium wiedzy o wiedzminie to cos zupelnnie innego - to taka jakby encyklopedia/opowiadanie (i troche artbooku bo ilustracji pelno) Jaskra przyblizajace czytelnikowi swiat wiedzminski przedstawiony w grach i ksiazkach - tez to mam

 

guide book to stricte cala gra wiedzmin3 rozlozona na czynniki pierwsze, kupowalem tu:http://allegro.pl/show_item.php?item=5383987118

 

z kodem z biedronki wychodzi jeszcze 20zl taniej

Odnośnik do komentarza

UVtAoH8.jpg

X28Q0ec.jpg

 

To co nazbieralo sie przez Maj, Shogun's Blade i Project Eden to gift od kumpla, ktoremu zostaly niepotrzebne gry wiec mi je podrzucil, Tony zamowiony na alledrogo, oczywiscie 0 info o tym ze platyna, ale nie chcialo mi sie juz bawic w odsylanie tego.

No i perelka Wiedzmin Gra Planszowa, kontynuujac ogólny szał na wiedzmina :D

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

X28Q0ec.jpg

 

To co nazbieralo sie przez Maj, Shogun's Blade i Project Eden to gift od kumpla, ktoremu zostaly niepotrzebne gry wiec mi je podrzucil, Tony zamowiony na alledrogo, oczywiscie 0 info o tym ze platyna, ale nie chcialo mi sie juz bawic w odsylanie tego.

 

W tę gierkę z Wolverinem ostro szpilowałem kiedyś i podobała mi się, ale chyba nigdy nie przeszedłem. :smutas:

Odnośnik do komentarza

Arcade block w tym miesiącu sponsorowany przez kijek prawdy metal geara i retro pierdoły. Cartman, koszulka oraz czapeczka mega za to znaczek na samochód dam rayosowi na zlocie w prezencie będzie pasował do jego nintendo fobii jak w końcu skończy 18 lat i zda prawko oraz kupi samochód :D

 

11111225_968602859846255_45146690716267611233176_968602799846261_642259963982167

10551085_968602733179601_264858628404520

 

 

11238271_968602673179607_19929914439908011243715_968602643179610_25191009523826411351326_968602896512918_314692549642896

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

O, patrzcie kto wrócił, cool :) W końcu forum odżyje. Mam nadzieję że masz czyste konto i już umiesz wklejać newsy?

 

Zasadniczo nie kupuję już na gier na kompa, ale strasznie mi się spodobało pecetowe wydanie GTA V. No i żem kupił. Śliczny jest digipack i nadruki na płytach. Może se nawet zagram na laptoku?

 

4BRuItR.jpg

 

YXw3fp0.jpg

 

vidxkVo.jpg

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Arcade block w tym miesiącu sponsorowany przez kijek prawdy metal geara i retro pierdoły. Cartman, koszulka oraz czapeczka mega za to znaczek na samochód dam rayosowi na zlocie w prezencie będzie pasował do jego nintendo fobii jak w końcu skończy 18 lat i zda prawko oraz kupi samochód :D

 

 

Wolałbym ten słoiczek z zeldy <3 a samochód miałem :< 

Odnośnik do komentarza

Forumku, jako były posiadacz PS3, PSVita, obecny posiadacz PSP i PS1 nie mogłem zdradzić jednego obozu więc:

 

 

 

Zestawi mnie wyniósł coś koło 2050zł ( w Media Markt sami mi zaproponowali PS Vita TV za ... złotówkę  :cebula: )

Heh na tym Vita TV akurat ograsz P4 Golden za zeta super dodatek ;]

Odnośnik do komentarza

wmaw4k.jpg

 

Taki tam zestaw. Bayonetty pierwszej nie było dane mi ograć jeszcze nigdy więc chętnie wziąłem ten zestaw. No i miła niespodzianka, kabel do ładowania Pro Controllera jest o wiele dłuższy od tego co dało Sony do ładowania DualShocka 3. Teraz moge bez problemu rozsiąść się na kanapie i grać nawet podczas ładowania pada. Dzieki Ninny :kaz:

 

znakomity zestaw :) a co do ładowania, pamiętaj, że Pro Controller wytrzyma jakieś 10x dłużej na ładowaniu niż DS3 ;) 

Odnośnik do komentarza

w koncu udalo sie dorwac w bdb stanie 

 

2d1w8ih.jpg

 

 

teraz bije sie z myslami czy kupic Marvel Ultimate Alliance Gold Edition ktora chodzi po $60-80 czy jednak odpuscic te 8 postaci i kupic wersje pal za grosze heh 

 

mialem kiedys dwie sztuki gold edition i oczywiscie sprzedalem heh 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...