Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

:obama: nowki ?

 

Nówki :) jeszcze nie rozpakowałem nawet, bo myślę czy nie wystawić ich za 8 stówek, ale chyba trochę by mi było żal :)

 

ea630a16f47263983b3f3895afb3b4e5.jpg

2d1e2fad323452878b65929280aa0d40.jpg

 

Zaszalałem troszeczkę... ale w sumie cena, za którą udało mi się je kupić była (chyba?) śmieszna.

Stanął mi.

Teraz chociaż nie bedziesz marudzić, że Cie uszy bolą :D

I to jeszcze w takiej cenie...szok!

 

No właśnie ! Jeszcze nie wypakowane nawet, naczytałem się samych plusów o nich. Tylko zastanawiam się czy na Xone też działają bezprzewodowo czy tylko po kablu z padem...

Jutro może ogarnę, bo dziś (wczoraj w sumie) nawet odpalić konsoli wieczorem nie zdążyłem ;<

 

Odnośnik do komentarza

Jako same słuchawki bezprzewodowe do X1 i PS4, to Steelseries Siberia 800 też działają (po optyku), ale już jako headset, to w X1 każde słuchawki będą przewodowe.

Niestety rozmowa w X1 idzie tylko po kablu z pada, więc nie ma mowy o pełnej bezprzewodowości.

W PS4 rozmowa może być puszczona przez USB, które z reguły jest podłączane do karty dźwiękowej słuchawek i wtedy wszystko działa bezprzewodowo.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio zmieniałem headset na Steelseries Siberia 800, bo stary mi pękł i szukałem czegoś bezprzewodowego do PS4 oraz X1, to ludzie właśnie pisali, że w PS4 można puścić rozmowę przez USB, a M$ był taki wspaniały i dał jedynie możliwość puszczania rozmowy przez pada. Dlatego jak chcesz słuchać samych dźwięków, to możesz mieć na każdej konsoli bezprzewodowo, ale jak chcesz już pogadać, to na X1 podłączasz kabel do pada i dopiero działa rozmowa :(

No, ale zeszliśmy trochę z tematu, więc dalszą dyskusję proponuję w innym dziale/temacie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...