Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

 

No niestety, trzeba będzie się przyzwyczaić. Trząchanie willotem by walic w glebe czy dmuchac, znowu będę kur.wił przez 2h. No nienawiedzę sterowania tym dildosem.

 

 

dlatego też robi się tak:

 

-softmod wii

-odpalamy cheat device

-zmieniamy rollowanie z trząchania padem na przycisk

-G R A M Y :cool:

 

Patola, że takich podstawowych, wydawałoby się, rzeczy nie da się bez softmod'a robic. 

Odnośnik do komentarza

Kupiłem Grę prawdziwy szlagier. Chodzone mordobicie.

Totalna jatka odrywanie kończyn i okładanie nimi, brodzenie we krwi i kiczowate one linery. Gra jest całkiem niezła. Jedyne wady jakie zarzucali jej swego czasu w recenzjach to powtarzalność i bicie w kółko tych samych fal przeciwników. No ale co to za wada jak gra nawiązuje do swojego arcadowego pierwowzoru.

Ścieżka dźwiękowa to hard rock i metal - przygrywają zespoły takie jak Lamb Of God, High On Fire czy kochany tu na forum Mastodon.

 Ale najlepsze dla mnie na tej płytce są 3 klasyczne gry Splatterhouse z Arcade które dostajemy za przejście gry. Do odblokowania są też jakieś zdjęcia nagiej dziewczyny bohatera, nagrania audio czy areny survivalowe.

 

Poważna wada tego tytułu to frame rate. Na 360 daje się we znaki. Broń boże nie kupujcie wersji na PS3 z niższą rozdziałką i podobnie s(pipi)onym frame rate'm.

 

Apqgz2M.jpg

 

Kupiłem też kilka taniutkich gierek na PS3 bo dopiero od wakacji odkrywam tę konsolę:

 

 

oxtV2OR.jpg

 

 

Co ciekawe w BO2 wczoraj było 50 tyś graczy online a w Ghosts 17 tyś. Darmowy online robi swoje. Bałem się trochę pada od PS3 i rzeczywiście jest gorszy do FPSów ale po 3 meczu online przestałem zwracać na to uwagę. No i obie wyścigówki ze zjęcia w 1080p i 60 fpsach.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Pięknie gdyby nie minecraft i driveclub:D

 

 

Oj tam, Minecrafta wyrwałem za grosze na allegro, a raz na jakiś czas lubię sobie pograć parę godzin. Takie wirtualne klocki lego.

A Driveclub miał być pierwszą grą na moje PS4 Slim, które w końcu anulowałem, no i teraz mam gierkę na PS4 bez PS4 xd. Ale nie szkodzi, tak czy siak bym kiedyś kupił, a teraz przynajmniej mam kozak k,urwa Voltorba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...