Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

POLSKIE NAPISY

 

:facepalmz: naprawde musza to wszedzie wkladac? 

 

 

Dawno nie wiedziałem tak chu,jowej okładki. I to już nawet nie chodzi o pl napisy.

 

Wymóg wydawcy, nie posr.ajcie się z tym. A pegi musi figurować, tak samo USK figuruje w niemczech, bo inaczej gra nie trafi na półki sklepowe. 

 

Jest folia + mesjasz, plusik leci.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Okłada poza oznaczeniem języka jest bardzo ładna do pegi też się przyzwyczaiłem, ale środek pudełka to jest k.wa dramat

 

3c0i34Y.jpg

 

 

Niedobrze mi jak patrzę na ostrzeżenia prześwitujące przez niebieski plastik. Te dzisiejsze wydania, całe szczęście jakiś czas temu wybiłem sobie z głowy kolekcjonowanie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

DS4 oczywiście na kablu :kaz:

 

 

Stałem ostatnio w kolejce w Euro Agd, z titanfallem w rękach, myśląc już o graniu w niego na wspaniałym padzie od xboksa, a przede mną jakiś ziomek trzymał w dłoniach nakładki na gałki do dualszoka.

 

Śmiałem się. Oczywiście w myślach, bo się trochę bałem.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Zakupy z ostatniego tygodnia . Jeden goty tytuł znacie.  Miałem nie brać tego remastera ale skoro kolega Janusz w warszawie znalazł za 45 zł no to nie mogłem się powstrzymać.

15349540_1366551646718039_64702924519517

 

 

 

Dalsze zakupy to już nowości a nie odgrzewane super serie :)

15304458_1366559890050548_42926568570782

 

Swoją drogą porównajcie zawartość. FF XV za 230 zł pusto w środku i tylko płyta wraz z okładką. Gra tyle lat w produkcji kosztowała miliony. A giereczka na peceta może robiona 1,5 roku z budżetem porównywalnym z budżetem na włosy Noctisa takie wydanie

 

15385453_1366559586717245_18999737485538

 

 

Oczywiście nadal większość w cyfrze kupuje (ostatnio this is the police, hue czy hooopa nowa)  ale jak mamy takie wydania na pc i to taniej niż na steam cyfrowo to czemu nie :)

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...