Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

W Niemczech rzepisy nakazują kurierowi sprawdzić dowód osobisty przed oddaniem paczki oznaczonej znaczkiem +18... I nie jest to tak, że kurier jest Twoim kumplem (jak w moim przypadku) i daje Ci towar bo dobrze wie, że masz powyżej 18... Biedak musi wziąć dowód osobisty, wklepać numery dowodu osobistego i wtedy odblokowuje mu sie w terminalu opcja oznaczenia przesyłki jako dostarczonej.

 

W Saturnie przestrzegają kontroli dowodów podobnie jak Panie w żabce trzepiące każdego młodzieńca. Raz miałem sytuacje, że podbił do mnie synek z Far Cry 3 w jednej ręce a w drugiej z banknotem o nominale 50euro pytając czy mu gierki nie kupie bo on ma 16... Poczułem się jak menel, który z 1 złotówkowym zyskiem kupuje jakiegoś sikacza w wyżej wspomnianej Żabce dla czekających za rogiem małolatów.

 

ORDNUNG MUSS SEIN.

 

Do tego Xcom 2 :)

 

z3BsR0Q.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Śmieszkowy ten Titanfall, strzelanka jak każda inna a ludki kupują bo respawn taki biedny że im się gierka nie sprzedaje. Chyba że to prawdziwy nie farbowanych MESJASZ jednoczy graczy.

Masz rację, kupiłem, bo szkoda mi respawn :dynia:

 

Jedynka była spoko, beta dwójki mniej, ale co czytam, że jest ok, więc dam szansę, zwłaszcza, że w sumie miałem jeszcze zniżkę i zapłaciłem tak naprawdę 79 zł :)

Odnośnik do komentarza

3l3HxS0.jpg

 

Pysze łupy na dzień dobry :D

 

Free Running i Resident Evil 4 na PS2 wyrwane po 10zł/sztuka. Do tego wytargowałem widoczne PS2 FAT SCPH-30004R w stanie nieznanym za 30zł. Skusiła mnie nienaruszona plomba i obiecujący stan wizualny. Mam jednak nosa do tych konsol, bo okazuje się działać jak żyleta, a nawet jej jeszcze nie czyściłem :D

 

Dobrze widzieć coś innego niż ps4 czy gry na xone.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zależy od sprzętu. Docelowo wszystko alfabetycznie i z podziałem na platformy.

 

Jak konsola jest region free/mam chipa dla wygody, to alfabetycznie bez względu na region. Tam gdzie chipów nie mam (X360), lub niektóre gry krzaczą się na konsolach z chipami (PS1) mam oddzielone japończyki ułożone alfabetycznie (ale według 'naszego', praktyczniejszego dla mnie systemu, w Japonii się inaczej układa). Trochę jest lipa jak przychodzi gierka na X360 na literkę 'A' i trzeba przekładać tysiąc gier z regału na regał, ale wrzucając wszystko jak leci, to nie dość że bym się nie połapał to jeszcze by mnie (pipi)ica strzeliła.

Odnośnik do komentarza

Nareszcie.

seJ3FsF.jpg

Jeszcze tylko 3 tygodnie do urlopu i będę grał jak poyebany.

120zł z wysyłką (Play-Asia) - zabawne, bo to wersja EU, więc musieli ją ściągnąć z Europy i wysłać z Singapuru, a i tak było taniej niż na zavvi czy nie daj boże allegro.

Tło z tej fotki robi na mnie olbrzymie wrażenie. Nigdy nie spotkałem się z czymś tak majestatycznym twarzą w twarz, więc to zdjęcie jest warte więcej niż tysiąc słów.

Odnośnik do komentarza

 

Nareszcie.

seJ3FsF.jpg

Jeszcze tylko 3 tygodnie do urlopu i będę grał jak poyebany.

120zł z wysyłką (Play-Asia) - zabawne, bo to wersja EU, więc musieli ją ściągnąć z Europy i wysłać z Singapuru, a i tak było taniej niż na zavvi czy nie daj boże allegro.

Tło z tej fotki robi na mnie olbrzymie wrażenie. Nigdy nie spotkałem się z czymś tak majestatycznym twarzą w twarz, więc to zdjęcie jest warte więcej niż tysiąc słów.

 

 

Ping to wyborny kolekcjoner. Jednak Pingu zastanawia mnie jedno...

Wlozyles w ta kolekcje sporo pieniedzy, mozna spokojnie stwierdzic, ze mala fortune. Nie sciska ci czasami zal dupy, ze plyty CD/DVD/BLURAY maja tak ograniczona zywotnosc? Ze tej kolekcji starczy tak naprawde tylko dla ciebie?

Pytam jako maly kolekcjoner kolesia ktory o(pipi)il z polek z grami pol azji?

Niby japonczycy lubia jak oni to tam " piekno ulotne" ale skoro wyrzucamy ta kase to chcielibysmy, zeby to bylo wieczne

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...