Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Tłoczone płyty z grami są żywotniejsze niż się ludziom wydaje ;) Ja się tylko zastanawiam ile Pingu wydaje miesięcznie na gry, bo nieraz nawet same crapy kupuje "kartonami", a co chwilę wrzuca jakieś unikaty kolekcjonerskie, które nie chodzą po $20 ;)

 

Kiedyś otworzy muzeum elektronicznej rozrywki i będzie nas januszy golił po 50 zł za wstęp ;) Albo sprzeda jakiegoś białego kruka za $300 tys. :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Wczoraj jak przechodziłem koło Empiku na Krupówkach byłem twardy.

Dzisiaj jednak złamałem się i prawie się pośliniłem przy kasie kupując

 

DDxiBJc.jpg

 

Na fejkoswym pudełku była cena 249 a pani kasjerka mi zrobiła miłą niespodziankę informując, że jest promocja i muszę wybulić zaledwie 219 zetta.

Ostatnio było sporo dobrych promocji to kupiłem również w wersjach cyfrowych:

 

Inside.jpg

 

oraz

 

i-am-setsuna-localized-titlecard.jpg

 

:banana:

W sumie (pipi), a nie promocja, bo cena na rynku niższa, ale trzeba brać poprawkę na Empik, bo swego czasu (pipi)e mieli killzone shadow fall za 249 zł

 

Oczywiście mam na myśli Dishonored 2

Edytowane przez czeskimaster
Odnośnik do komentarza

 

Ping jak prezentują się (chodzi mi o poziom trudności) gierki z psx i ps2 z Japonii względem Europy? Czy my naprawdę jesteśmy traktowani przez Japonię jak podgatunek człowieka jeśli idzie o skille do gier?

Zawsze myślałem, że to japońce dostają łatwiejsze wersje gier,bo nie mają czasu tyle śmigać.

 

 

Tak z grubsza było.

Plus jednak europejczyki w tamtych czasach wychodziły duuużo później, więc często europejskie wydania mają bugfixy, dodatkowe ficzery.

Z drugiej strony mamy cenzurę w przypadku niektórych gier. Michigan na PS2 w wersji EU jest totalnie bez sensu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...