Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

540 plus wysyłka, przepłaciłem ale tak to jest jak emocje podczas licytowania wezmą górę, aż żal było odpuścić tym bardziej że reszta ofert w tym przedziale cenowym nie była zbyt atrakcyjna (a to brakowało karty pamięci, albo jakieś chu'jowe gry albo nawet bez, albo bez okablowania, albo jakieś rysy, zużyte analogi itp). tu za to jest wszystko, sama konsola igła, zobaczę potem jak sprawdza się w gierkach

Odnośnik do komentarza

no ale same te gry to byłby pewnie koszt ze 200 zł, i jakbym chciał ograć killzone'a to bym musiał wydać tą prawie stówę, bo na forumku posucha i nikt nie sprzedaje, a na allegro/storze po tyle chodzi. no i jeszcze koleś wymienił kartę 8gb na 16 bo ta ósemka coś zaczęła mu szwankować ostatnio i stwierdził że nie będzie "mnie narażał", więc też jakoś karta 16gb się w te koszty wlicza

 

zdaję sobie sprawę że przepłaciłem ale kurde, poniosło mnie przy tej licytacji, a jak sobie zdam sprawę że nic nie wydałem na gry przez ostatnie dwa lata oprócz paru gierek na stemie to raz można zaszaleć :cool:

Odnośnik do komentarza

z wysyłką ten killzone 75, ale wciąż 75 to nie 100, fakt

 

myślę że te 3 gry razem w zestawie poszłyby za 150-160 zł (tym bardziej że nie widzę nigdzie jaka tańszego niż 90 zł - ale z rayosa tak nie będę zdzierał :gayos:), więc wtedy wychodzi 380 za konsolę z kartą 16gb, wydaje mi się że mogło być gorzej no. przepłaciłem bo przepłaciłem, ale też bez jakiejś przesady w drugą stronę, mogło być imo gorzej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...