Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Nie można zorganizować imprezy. Spróbuj ponownie później.

 

xD

 

2 godziny temu, Szymek_PL_ napisał:

tak czytam maila i niby mozna zaproscic 20 znajomych...znajomych nie posiadam ale moze ktos chce :ogor:

16 graczy, nie 20. 

25 minut temu, Figuś napisał:

Ale wiecie że to powiększone party będzie tylko dla tych co mają betę tego oprogramowania ;)

No chyba własnie nie :D 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Kyo napisał:
21 godzin temu, Szymek_PL_ napisał:

tak czytam maila i niby mozna zaproscic 20 znajomych...znajomych nie posiadam ale moze ktos chce :ogor:

16 graczy, nie 20. 

"It can be redeemed up to 20 times so invite online friends you know want to take part"  

Chodzilo mi o ta czesc maila...nie dopisalem ze mozna zaprosic 20 znajomych do bety :lapka:

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Cytat

PS4 System Software Update 7.00 Launches This Week

Party-FI.jpg?resize=1024,576

 

Featuring new Party and Remote Play enhancements.

Our latest software update for PlayStation 4, version 7.00, is launching this week worldwide. This update includes new functionality to key system features including Party and Remote Play features.

We revealed a number of features included in the newly enhanced Party prior to its beta earlier this summer, and here are all of the details that PS4 players can look forward to experiencing.

Party Feature Update

For PS4 fans who love to play alongside their friends or other community members, the Party feature has been rebuilt to include new features and services including:

  • Maximum number of Party users increased from 8 to 16
  • Network connectivity improved
  • Audio quality improved
  • Accessibility support with Chat Transcription has been added (US Only)

Within the Party feature, you will experience better network connectivity and audio quality. The improved back-end now improves network connectivity and allows users to overcome connectivity issues previously experienced when connecting with other users.

Lastly, the Party App will also offer a new Chat Transcription feature for US users via the PS4 Second Screen App on your smartphone or other mobile devices. The new feature supports US English and converts party voice chat to text, or enables you to enter text that is read aloud to other party members. If using your mobile device to connect to your PS4 during a Party, you will now see a new Party tab has been added where the new functionality is available.

Remote Play

For those who want to stream select PS4 games on mobile devices, Remote Play can now be used on smartphones and tablets running Android 5.0 or higher. Just download the PS4 Remote Play App from the Google Play store to use the feature.

Meanwhile, for iPhone or iPad users, the Remote Play App has been updated so you can now display the controller at all times and lock the screen orientation.

Also, players will be able to use their DualShock 4 wireless controllers via Bluetooth for Remote Play on an Android, iPhone, iPad, and Mac. All you need to do is update to Android 10, iOS 13, iPadOS 13, or macOS Catalina (releasing in October) to use this feature.

As a reminder, a PS4 system with a wired connection via a LAN cable is recommended.

 

Odnośnik do komentarza

W sumie nie wiem, gdzie to pasuje, ale wrzucę tutaj...
Takie przykre powiadomienie mnie dziś spotkało na PS4:

7526412bab992902.jpg

Używanie swojego zdjęcia mam w d#pie, gameplaye też wolę wrzucić na YouTube, ale screenshoty zawsze lubiłem w hurtowej ilości wrzucać na fb, bo to było mega szybkie i wygodne, a ja często ilustruję moje wypociny o gierce pakietem screenów do niej, jak opisuję moje wrażenia na kilku grupach fb...

Kuźwa, nawet nie wiedziałem, że takie coś nadchodzi, nigdzie nie czytałem zapowiedzi tego zdarzenia, a dziś odpalam konsolę i słowo ciałem się stało.

Poprztykali się o kasę, czy jak?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Square napisał:

Czy skopiowanie screenów na pena nie jest równie szybkie? Chyba, że te wypociny to z telefony nawalasz na bieżąco.


Problem jest, że ja telefonu prawie cale nie używam do internetowania i robię to na kompie. Laptop koło mnie jak gram, a gdy czasem trafi się jakaś głupotka czy fajny screen, to szybkie share, przesyłanie na fb i już udostępniam. Na pendrive to jednak będę musiał wstać i dwa razy go gdzieś wetknąć :sapek:

Odnośnik do komentarza

Świetna wiadomość, takie ficzery powinny być jako osobna aplikacja (tak jak jest np. YT czy Netflix), z możliwością ładowania pluginów (co by taki Wredny miał je w menu kontekstowych dla wygody), a nie zmuszać wszystkich ludzi do przynajmniej przechowywania społecznościowego łajna. To samo powinni zrobić z Twitchem. Akurat oceniam to jako dobry ruch ze strony Sony.

  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Berion napisał:

Świetna wiadomość, takie ficzery powinny być jako osobna aplikacja (tak jak jest np. YT czy Netflix), z możliwością ładowania pluginów (co by taki Wredny miał je w menu kontekstowych dla wygody), a nie zmuszać wszystkich ludzi do przynajmniej przechowywania społecznościowego łajna. To samo powinni zrobić z Twitchem. Akurat oceniam to jako dobry ruch ze strony Sony.


Dobra Berion, wszyscy wiedzą, że jesteś piwniczakiem i odludkiem, ale to że jakąś opcję wywalili, nie oznacza, że zrobili "dobry ruch".
Po pierwsze to była OPCJA, a nie jakieś "zmuszanie wszystkich ludzi".

Po drugie sam mam facebooka tylko i wyłącznie pod gierki i grupy z tym związane - nie umieszczam swoich danych, swojej mordy, ani zdjęć bombelków czy zwierzaków.

Napisałem, do czego mi to było przydatne i że nie podoba mi się, że teraz zniknęło, a Ty nawet z tego nie korzystałeś, więc w sumie nie bardzo rozumiem, dlaczego wciskasz tu swoje trzy grosze - chcesz na każdym kroku pokazywać, jaki alternatywny i antysystemowy jesteś, czy jak?

Odnośnik do komentarza

@Wredny I tu się mylisz bo to jest daemon ładowany nie na żądanie, tylko razem ze startem OSu, więc cały czas szura w pamięci, tak jak np. ten Twitchowy (@Kyo). Nie potrzebuję tego, nie chcę i nienawidzę. Dla takich "socjofilów" jak Ty można zrobić w formie osobnej aplikacji tego Facebooka, która ewentualnie przy pierwszym uruchomieniu wysyła request o dopisanie jej daemona do boot configu (nie ma takiej możliwości w OrbisOS, ale tak to powinno działać, zapewne nie zrobili tego z obawy przed możliwym dodatkowym wektorem ataku bo wszystkie "moduły" działają tutaj w przestrzeni kernela (czego też nie powinni robić, ale widocznie bezgranicznie ufają swoim "audyterom" lub też tego kodu w ogóle nie pisze Facebook tylko Sony)). Dlaczego to jest istotne, ano dlatego że nie podoba mi się kiedy procesor zajmuje się czymś niepotrzebnym co odbija się to na wydajności mojej CUH-2100. Niby kosmetyka, no ale...

 

Wyżej masz szczegółową argumentację. Akurat tematu prywatności i korelacji meta danych między zebranym śmieciem od ludzi nie poruszałem. A że akurat jestem racjonalny to zwykle moje poglądy stoją w sprzeczności z ogółem - próbuję z tym żyć - co w morzu takich wrednych Wrednych bywa niełatwe. :P

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Podczas próby aktualizacji oprogramowania systemu PS4 (PlayStation 4 Pro model CUH-7200) z wersji 6.72 do wersji 7.00 (tryb aktualizacji online oraz tryb aktualizacji offline z użyciem nośnika USB) pojawia się kod błędu SU-30679-5 i proces aktualizacji zostaje zapętlony.

Błąd SU-30679-5 (SCE_UPDATER_CORE_ERROR_BD_FW_SK_INVALID_PARAM)

Próbowałem już wszystkiego. Pełnej aktualizacji, cząstkowej, przywracanie konsoli i nic nie pomaga.

Reinstalacja aktualizacji 6.72 przebiega bez problemów.


Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Update 7.01 zablokował działanie HDMI switcha? Ktoś też tak ma? Przed update było normalnie a po update nie łapie sygnału, muszę bezpośrednio podłączyć pod HDMI. Ehh

EDIT: okazało się że switch dostaje za mało prądu od ps4. Gdy Xbox jest w standby, to wszystko działa i jest obraz z ps4. Ktoś mi wytłumaczy dlaczego przez ostatni rok działało ok bez xboxa w standby a po tym update dostaje za mało energii?

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...