Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W nocy na maila przyszła mi wiadomość o zmianie identyfikatora wpisu ( o 4:59 rano ) , możliwe że ktoś coś próbował. Staram się zalogować na konto jednak PS4 pokazuje komunikat wystąpił błąd. Ktoś coś wie ?

 

I maile z przywróceniem hasła nie docierają ....

 

 

Edytowane przez szymon@
Odnośnik do komentarza

Faktycznie...
 

Cytat

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 22 397 89 24

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Godziny otwarcia: pon–pią 10:30 - 18:30

W zależności od Twojego pytania będziemy musieli poprosić Cię o dane Twojego konta PSN albo numer seryjny Twojej konsoli. Przygotuj te informacje, zanim do nas zadzwonisz

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Pobrałem dziś ten nowy update i znajomi odświeżają mi się w godzinę albo w ogóle i ciągle wypierdziela mi błąd 

WS- 44369-6

Widziałem też posty na Reddit z tyn problemem ,jak to u was śmiga?

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, SG1-ZIELU napisał:

Znajomych nie widzę wcale , imprezy nie mogę założyć a w cod wywala co chwilę jakieś błędy

 

Imprę można założyć, ale trzeba kombinować. Jak masz jakąś historię wiadomości z typkiem, którego chcesz zaprosić to można z tego poziomu. 

Wczoraj tak mi się udało z ziomkiem pogadać. 

Odnośnik do komentarza

In-game audio chyba nie użyłem ani razu na PS4. Od tego jest Party. A mika i tak się chyba dało wyłączyć w opcjach, czyż nie? W sumie teraz to już bez znaczenia.

 

Niech ogarniają tego FW, bo zauważyłem wczoraj, że jak np coś się mieli jak lista znajomych to aplikacje w folderach mogą się nie ładować i nie można ich odpalić z głównego menu :pawel:

Odnośnik do komentarza

No raczej nie, bo jak sprawdzałem jakoś wieczorem to w pewnym momencie było info o kłopotach z graniem online na PS4.

@grzybiarz niekoniecznie muszą wydawać nową wersję, bo mogli coś poprawić od strony PSN. Ja dzisiaj jeszcze konsoli nie odpalałem, ale wyżej masz info, że działa. A to, ze strona typu ppe dała newsa to nic nie oznacza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...