Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

YOUR VOUCHER CODE:
LNQX-R5NN-8A56

Code Expires: 31 May 2021

 

Welcome to the PlayStation®4 System Software 8.50 Public Beta

Main features updated in this system software beta version
• In Messages, you can now turn notifications on or off for each of the groups you're in. On the group screen, open the options menu and select Turn Notifications Off.

Other update features
• On the game session details screen, you can now use the Request to Join button to ask the session leader to join their game session. The session leader can then send you an invite to join the game session.
• When playing a game you've hidden, other players will no longer see that you're currently playing that game.
• The Communities feature is no longer available.

The Beta code below can be redeemed by up to 20 qualifying accounts, so share the code with friends who you know would be happy to take part (they must be over 18 years old to participate).

 

How to start:
Once you have redeemed your unique voucher code, you will receive a system notification on your PlayStation®4 console when the 8.50 Beta begins. Follow the prompts from the notification for access to the Beta System Software. Once you have followed these prompts, navigate to Settings > System Software Update > Version 8.50 Beta.
Performance has improved for System Software updates, so you do not have to restart your PlayStation®4 console after updating. The update will be automatically installed after being downloaded, as long as the following setting is active: Settings > System Auto Downloads > System Software Update Files.

 

 

KODZIK ZADZIAŁA NA 19 KONTACH, JA JEDEN ZUŻYŁEM.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

a co w becie?

Główne funkcje zaktualizowane w tej wersji beta oprogramowania systemu
• Możesz teraz przeglądać trofea z gier na PS5 na PS4.
• W wiadomościach możesz teraz usunąć grupę, jeśli jesteś jej założycielem. Otwórz menu opcji, a następnie wybierz [Usuń grupę]. Wykonanie tej akcji spowoduje usunięcie grupy dla wszystkich jej członków.
• Kiedy kogoś zablokujesz, możesz wybrać, czy chcesz opuścić grupę, do której należysz tylko ty i zablokowany użytkownik. Nie opuścisz grup zawierających również innych członków.

Inne zaktualizowane funkcje
• Kiedy dziecko wyśle prośbę o użycie funkcji komunikacji w grze, rodzic lub opiekun otrzyma powiadomienie na PS4 oraz w aplikacji PlayStation.
Uwaga: przed pobraniem wersji beta oprogramowania zalecamy stworzenie kopii zapasowej ważnych danych.

jednym słowem, pierdoły :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Bo wygląda na to, że nie ma reguły. Jednym działa na Slim innym nie. Jedni chwalą update na Prosiaku inni piszą, że konsola im muli i działa jakby miała się zesrać. Z fatem podobnie. SONY powinno wypuszczać update regionami skoro ich beta testy takich poważnych wpadek nie wykrywają. 

Edytowane przez LukeSpidey
Odnośnik do komentarza

Kilka dni po aktualizacji 9.0 a ludzie cały czas piszą, że ich konsole po aktualizacji nie działają prawidłowo lub w ogóle a ze strony SONY cisza w temacie. Jakby na to nie patrzeć to jest mega chuyowe zachowanie z ich strony, że nawet nie poinformują w sieci, że są świadomi problemu i pracują nad rozwiązaniem.

 

Takie sytuacje jak ta naprawdę zachęca mnie do porzucenia tego hobby. :mad:

Odnośnik do komentarza

U mnie spokój. Wszystko śmiga jak ta lala i nie zauważyłem żadnych niedogodności. Ciężko się odnieść do tych problemów jak u mnie nie występują. Więc albo jestem jednym z nielicznych szczęściarzy, że wszystko Bangla. Ja z kolei mam inne pytanie. Bo aktualizacja wniosła granie zdalne przez dane mobilne. I teraz. Czy muszę się połączyć jakoś z konsolą przez wifi i skonfigurować połączenie mobilne? Bo próbowałem się połączyć mobilnie tylko i wyłącznie i nie działa. A wiem, że przy tym co mam (Toya) to się z konsolą bezpośrednio nie połączę, musiałbym podpiąć router do toyowego i dopiero wtedy gra zdalna działa.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, mitra napisał:

U mnie spokój. Wszystko śmiga jak ta lala i nie zauważyłem żadnych niedogodności. Ciężko się odnieść do tych problemów jak u mnie nie występują. Więc albo jestem jednym z nielicznych szczęściarzy, że wszystko Bangla


Przypuszczam, że proporcje są raczej odwrotne i jesteś w grupie zdecydowanej większości, którym wszystko bangla, ale póki co nie włączam PS4, żeby nie znaleźć się w tej mniejszej grupce pechowców.

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.09.2021 o 07:46, LukeSpidey napisał:

Prędzej czy później będziesz musiał zaaktualizować. Ja czekałem 2 dni, ale się zdecydowałem


Bo Ty nie masz wyboru, a ja mogę poczekać :xboss:

Spoiler

1402453293_XBOX3.JPG.ac2baf311d5bebdb3461dbed3042646a.JPG


 

W dniu 22.09.2021 o 09:44, Figuś napisał:

 


No i zajebiście, oby to była prawda, bo trochę straszna wizja, coś jak ze słynną "pluskwą milenijną".

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Wredny napisał:

Bo Ty nie masz wyboru, a ja mogę poczekać 

Niby tak, ale w końcu ten moment nadejdzie. :kaz:

 

Najgorsze jest jednak w tym wszystkim nie to, że faktycznie ten update uszkadza konsole, ale to, że SONY nie reaguje na informacje o takich przypadkach. Z ich strony cisza a aktualizacja miała miejsce 2 tygodnie temu. For The Players My Ass!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...