Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

@balon

no jezdze 18letnim e46 i uwazam, ze design wnetrza bije na glowe to z corsy, ktora miala twoja zona. 

 

 

 

5602058_f8734e0b10a24de8c74c27069b5aeac7

 

vs

 

 

826700901_5_1080x720_bladna-lift-startst

 

 

nie chce toczyc tu wojenki, bo nie ma to sensu. po prostu ja nie trawie wnetrz opli/pezotow/chinczykow/skod robionych na jedno kopyto z najtanszych materialow. ale ja gdybym mial do wydania 30-40k to rozgladalbym sie za np e90 albo IS II, a nie szukal corsy. po prostu inaczej patrze na samochody niz na srodek transportu z punktu a do punktu b, bo od tego mam komunikacje miejska.

 

 

btw. zeby bylo w temacie to jednak szukam e36 :lapka:

Odnośnik do komentarza

z komentó do is II

 

Kupiłem miesiąc temu rocznik 2009 z przebiegiem potwierdzonym w ASO 15.000 km. Świadom problemów ze skrzynią biegów w postaci chrobotania przy przełączaniu z 1 na 2 i z 2 na 3. W ASO powiedzieli, że zna ją ten problem i jako firma jest im wstyd za taką pracę skrzyni, ale nic nie są w stanie zrobić (ASO Katowice). Zapewnili jednak, że to nie wpływa na eksploatację. Po kilku dniach jazdy, nauczyłem się tak wciskać sprzęgło, aby nie było chrobotania, co oczywiście nie przekreśla problemu (w samochodzie z segmentu premium nie powinno być w ogóle takiego wątku). Poza tym auto super, ludzie się oglądają, widać prestiż

 

 

 
dlaczego kojarzę słowo prestiż, co to była za akcja z tym prestiżem?
Odnośnik do komentarza

mechanicy  tych czasach znaja bardziej zasady manipulacji ludzmi niz akwizytatorzy, podziwiam jak potrafia podejsc do klienta, to udawanie niby prostego uczciwego mechaniaka, albo zimnego mechanika informatyka, echh, nienawidze ich.

Jedyny błąd jaki popełniłem za mldou, nie interesowałęm się samochodami, chciałbym byc na poziomie np. pajdy  w tej kwestii.

 

 

ja bym wolal zarabiac tyle, ze stac byloby mnie na fajne, nowe auto i mialbym w du.pie to czy jestem naciagany przez mechaniora :łapka:

Odnośnik do komentarza

@balon

no jezdze 18letnim e46 i uwazam, ze design wnetrza bije na glowe to z corsy, ktora miala twoja zona.

 

 

 

5602058_f8734e0b10a24de8c74c27069b5aeac7

 

vs

 

 

826700901_5_1080x720_bladna-lift-startst

 

 

nie chce toczyc tu wojenki, bo nie ma to sensu. po prostu ja nie trawie wnetrz opli/pezotow/chinczykow/skod robionych na jedno kopyto z najtanszych materialow. ale ja gdybym mial do wydania 30-40k to rozgladalbym sie za np e90 albo IS II, a nie szukal corsy. po prostu inaczej patrze na samochody niz na srodek transportu z punktu a do punktu b, bo od tego mam komunikacje miejska.

 

 

btw. zeby bylo w temacie to jednak szukam e36 :lapka:

Biorąc pod uwagę, że zdjęcia są z niemal identycznej perpektywy :) to moja żonka miała czarną. Wiadomo, że to nie jest kosmos ale żeby twierdzić że jest ochydne, szczególnie jak Red przesiądzie się ze starego Hiuja.

 

3d56bad782c9.jpg

Odnośnik do komentarza

 

z komentó do is II

 

Kupiłem miesiąc temu rocznik 2009 z przebiegiem potwierdzonym w ASO 15.000 km. Świadom problemów ze skrzynią biegów w postaci chrobotania przy przełączaniu z 1 na 2 i z 2 na 3. W ASO powiedzieli, że zna ją ten problem i jako firma jest im wstyd za taką pracę skrzyni, ale nic nie są w stanie zrobić (ASO Katowice). Zapewnili jednak, że to nie wpływa na eksploatację. Po kilku dniach jazdy, nauczyłem się tak wciskać sprzęgło, aby nie było chrobotania, co oczywiście nie przekreśla problemu (w samochodzie z segmentu premium nie powinno być w ogóle takiego wątku). Poza tym auto super, ludzie się oglądają, widać prestiż

 

 

 
dlaczego kojarzę słowo prestiż, co to była za akcja z tym prestiżem?

 

 

Mi prestiz kojarzy sie z audi 80

Odnośnik do komentarza

Ok, przypomniałem sobie skąd kojarze, to jak pracowałem  w biurze i w pokoju kierownik młodszy ode mnie kupił sobie passata b6 uzywanego i opowiadał ze jak jedzie po swojej wsi to wiara się patrzy jakby proboszcz jechał, i że to jest prestiż, strasznie z niego żartowaliśmy do momentu az w końcu się nie powiesił na przerwie w toalecie.

Odnośnik do komentarza

@balon

no jezdze 18letnim e46 i uwazam, ze design wnetrza bije na glowe to z corsy, ktora miala twoja zona. 

 

 

 

5602058_f8734e0b10a24de8c74c27069b5aeac7

 

vs

 

 

826700901_5_1080x720_bladna-lift-startst

 

 

nie chce toczyc tu wojenki, bo nie ma to sensu. po prostu ja nie trawie wnetrz opli/pezotow/chinczykow/skod robionych na jedno kopyto z najtanszych materialow. ale ja gdybym mial do wydania 30-40k to rozgladalbym sie za np e90 albo IS II, a nie szukal corsy. po prostu inaczej patrze na samochody niz na srodek transportu z punktu a do punktu b, bo od tego mam komunikacje miejska.

 

 

btw. zeby bylo w temacie to jednak szukam e36 :lapka:

 

Kurde jestem zaskoczony, ostatnio jak jechałem ze szwagrem jego a4 19 letnim to troche chcialo mi sie smiac. Z zewnatrz wiadomka, a4 ponadczasowa linia, piekny lakier a w srodku jak w polonezie  :yao:

 

Myslalem ze w starych betach podobnie a tutaj zupelnie co innego, naprawde swietny srodek, tutaj juz czuc premium bo w audi styl był starych volkswagenów. 

Odnośnik do komentarza

A no fakt, sterowanie z kierownicy w 20 letnim aucie tego segmentu? Cos tu smierdzi.

Nic nie śmierdzi. To normalne że podstawowe wersje aut premium są gorzej wyposażone niż ich odpwiedniki za podobną cenę od konkurencji o niższym PRESTIŻU. Tak było, jest i będzie.

Co do sterowania audio z kiery przejażałem z ciekawości na otomoto e46 i dużo nie ma tego "bajeru", nie mówiąc już że niektóre są bez fabryczny audio z pięknymi stylowymi kosmos panelami z biedronki.

 

f04fe8b2485a.jpg

 

7244ee926db4.jpg

 

No nie moje stylówy. Zdecydowanie wolę mniej "prestiżowo". No ale kto co lubi.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...