Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Bravo i GT to zupelnie dwie rozne opcje. Bravo to hatchback do tego moze byc 5 drzwiowy o znikomych kosztach eskploatacyjnych i z duzo lepszymi blachami niz generacja 147/156/GT, jest to tez kostrukcja nowsza, bezpieczniejsza. W przeciwienstwie do GT mozna przebierac w ofertach sprawdzonych,bezwypadkowych, od pierwszego wlasciciela. GT to jednak sporo konczylo pod butem pryszczatych skur.wysynkow. 

 

W porownaniu do 159 to mozna raczej tylko o aspekt ekonomiczny sie pokusic, bo to rozne segmenty, aczkolwiek 159 w srodku jest ciasna jak na swoje gabaryty. Ot takie poczciwe, ladne auto.

 

 

Nie zestarzalem sie, po prostu mialem juz niepraktyczne auta i teraz troche inaczej na to patrze, co nie zmienia faktu, ze w przyszlym roku bede szukal auta na weekendy.

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza

No, ale czemu Suzuki nie mialoby byc praktyczne? ;) Wlasnie przez praktycznosc je kupilem: duzy silnik, automat, w cholere miejsca dla pasazerow ( slaby bagaznik to fakt), hak, duzy przeswit i naped na 4 kola : ) Wysoko sie siedzi, widocznosc dobra, wiec z parkowaniem nie ma problemu, a skret ma o wiele lepszy niz Alfy. 

 

O Bravo pisalem przez swoj pryzmat, ja juz mialem jedno mega niepraktyczne auto (Gtv) i coupe ( GT)

Odnośnik do komentarza

czy ja wiem takie bravo tjet  150 kucy na dodatek można wycisnąć  więcej, silnik zaje.bisty z pełnym pakietem od niemca z pod koca. Poza tym szaleństwo diesel wybierz jedno. Ja nie mogłbym jeździć bmw łata przygłupa/nowobogackiegojanusza w polsce, nie warto xd

Edytowane przez Sig
Odnośnik do komentarza

 

Wiem co masz na mysli ale moim zdaniem nie mozna jako kawaler w ten sposob patrzec na auto za 20 kola. Po prostu jak nie teraz szalec to kiedy?

A to BMW zaprojektowane dla menedżerów średniego szczebla i z podstawowym silnikiem w gamie to ma być szaleństwo?

Mustang chłopie stąpasz po cieńkim lodzie. No ale post bardzo mądry. Nowe BMW5 czy A6 to auta dla średniej klasy nudnych menadżerków 30+ z nadwagą i problemami w łóżku. Te same auta jak mają 10-20 lat stają się autami dla młodych dynamicznych i wysportowanych młodzieńców. Trochę śmieszna zależność.

 

Chociaż w sumie nie do końca bo menadżerek bierze jakiegoś TD albo mocniejszą benzynę. Jak w tym roku zmieniałem auto dla menadżerka średniego szczebla to handlowiec na wstępie wziął długopis i wykreślił najsłabszego diesla i benzynę puentując to słowami "za młody Pan jest na te motory" xD

Odnośnik do komentarza

czy ja wiem takie bravo tjet  150 kucy na dodatek można wycisnąć  więcej, silnik zaje.bisty z pełnym pakietem od niemca z pod koca. Poza tym szaleństwo diesel wybierz jedno. Ja nie mogłbym jeździć bmw łata przygłupa/nowobogackiegojanusza w polsce, nie warto xd

Ale audi c6 juz mozna czy tez lata przyglupa i nie wolno jezdzic bo normalni uzytkownicy tylko skodami czy innym truchlem

W 21 wieku przejmowac sie co ludzie powiedza i latkami o ja je.bie xD

 

Dbac o muskuly tez przestane, lepiej byc zapuszczonym 30 latkiem bo tak to przynajmniej latki karka bandyty sie nie dostanie.

Odnośnik do komentarza

a czego się spodziewać po samochodzie który był prawie 2x droższy jako nowy niż ta bravka  :sorcerer:  ?  Ale wiadomo że w Polsce podobnym uznaniem cieszą się 10 letnie bmki/audi oczywiście diesle z przebiegiem 160 tyś i jan paweł drugi. Sam staram wybrać jakieś auto do 30k ale w Polsce ciężko znaleźć coś ciekawego w benzynie.

Odnośnik do komentarza

No, ale czemu Suzuki nie mialoby byc praktyczne? ;) Wlasnie przez praktycznosc je kupilem: duzy silnik, automat, w cholere miejsca dla pasazerow ( slaby bagaznik to fakt), hak, duzy przeswit i naped na 4 kola : ) Wysoko sie siedzi, widocznosc dobra, wiec z parkowaniem nie ma problemu, a skret ma o wiele lepszy niz Alfy. 

 

O Bravo pisalem przez swoj pryzmat, ja juz mialem jedno mega niepraktyczne auto (Gtv) i coupe ( GT)

 

Jaki to ma uciąg? 

Edytowane przez MichAelis
Odnośnik do komentarza

E60 nie nalezy do udanych modeli, tym bardziej jesli brac pod uwage podstawowe silniki, ktore sprawiaja,ze to auto jest nudne i bez charakteru. Juz wolalbym takiego fiata bravo niz miec studnie bez dna i niewiele w zamian. Do tego te paskudne wnetrze w porownaniu z konkurencja. Te plastiki, kierownica, deska. Obrzydliwe

Odnośnik do komentarza

Cale szczescie ze sie rozmyslilem. To teraz wybor pomiedzy audi a6 2006 a fiat bravo 2009.

 

 

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

 

Obrzydliwe auto bez charakteru.

 

https://img38.otomoto.pl/images_otomotopl/840721155_1_1080x720_multijet-rawicz_rev001.jpg

 

Swietne , piekne, dynamiczne auto.

 

Kazdy ma swoj gust i kazdy ma swoje priorytety w wyborze auta wiec szanuje. Tutaj jest jakies na sile przekonywanie swoich racji.

 

A tak naprawde gdyby postawiono oba auta obok siebie to z cieknaca slina kazdy by wybral te e60. No ale to tylko internet wiec mozna pisac co sie chce.

 

 

Choc w sumie tutatj niektorym sie podobalo pamietam 316ti compact wiec o czym tutaj dyskutowac

Odnośnik do komentarza

Kabi, nie daj sie tym hejterom. Praktyczne auto? Po co, jestes mlody, kiedy niby bedziesz spelnial swoje marzenia, na starosc w wieku 50+? Bierz bemwu a nie jak jakas kasia ksiegowa fiatem bedziesz jezdzil BO PRAKTYCZNY DO MIASTA.

Nie ma nad czym sie zastanawiac. Wybó jest oczywisty. I nie ma co jechac za granice jak mozna u nas taniej kupic, przeciez o to chodzi aby kupic taniej a nie drozej prawda?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

I tak nie biore bmw tylko c6 wiec daruj ten sarkazm. Ale mowienie ze to chu.jowe auto bez charakteru i polecanie fiata jest dla mnie troche niezrozumiale. Kuzyn ktory sie zajmuje autami mowil ze za 6-7k euro mozna spokojnie cos wyhaczyc dobrego tylko troche poszukac trzeba, moze nawet z mniej niz 400k przejechanym i nie po dzwonie. Jednak postaram sie wierzyc komus kto ma z tym stycznosc i ma pojecie czyli blazejkowi i kuzynowi.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...