Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony się dziwię, bo ni ładne to BMW, ni tanie, w tej kwocie 30-40k można kupić mnóstwo innych ciekawych samochodów, ale z drugiej strony skoro kanabis chce taki i go stać i ma takie marzenie to czyż nie o to chodzi? Żeby kupować sercem a nie rozumiem? :)

 

Z ciekawości popatrzyłem i w tej kwocie można dostać 350Z, Brere, Impreze, Type-R, albo iść już totalnie w szaleństwo i kupić np. 

http://allegro.pl/show_item.php?item=6614786897#thumb/3

Odnośnik do komentarza

Mozna tez kupic porsche boxster

 

Brera to nie bmw, poza tym brere odradzil mi sam pajda wiec ja mu wierze. Bo tutaj jesli chodzi o wyglad to jest konkret to fakt. Bardziej mi sie podobaja jednak eleganckie auta niz sportowe ktore wymieniles. Choc utrzymanie imprezy wrx chyba nie jest wcale tansze niz e60, bo chyba nie mowimy o czym innym niz wersja wrx.

 

Grzecznie zapytalem ktore silniki sa lepsze ktore gorsze konkretnego auta, jakos nie specjalnie mi chodzilo propozycje innych aut czy pisanie ze akcyza takiego starocia to milion, ale niektorzy zrozumieli o co mi chodzilo i napisali konkrety za co im jestem wdzieczny.

Odnośnik do komentarza

Frosti co ty żresz? O czym ty mi teraz piszesz? O jakimś zlocie, gierkach? Ty mnie nie mylisz z kimś?

 

Chyba dostałeś zq dużo specjalistycznych informacji o motorze bmw.

 

Czas chyba oficjalnie zakończyć tą dyskusję. Czekam na focie bo oby to nie był drugi forumowy infinity. Raz w miesiącu będę się przypominał w odpowiwdnim dziale. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

nie rozumiem tego naskoku na e60. W sumie nie wiem czy to bardziej skok na samo auto czy na kanabisa. Odłożył to niech kupuje co chce. Tak jak napisał mieszkanie ma, dzieci brak, a na dom z ogródkiem jeszcze przyjdzie czas. Auto drogie w utrzymaniu, ale na pewno daje dużo frajdy i czy to nie ostatni moment na kupno takiego auta? Potem tą różnicę na spalaniu będzie wydawać na pieluchy i lego. MOCNO KIBICUJĘ.

Odnośnik do komentarza

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6623872456

 

:obama:

 

I naped na przod, wiec nie balbym sie jechac wiecej niz 140

 

Mozi mi sie po prostu te bmw bardzo podoba, czy z wygladu, czy z wyposazenia itd. Jesli sa w podobnej cenie fajne mercedesy czy audi jak te c6 to pewnie ze wchodza w gre.

 

Tylko nie skody czy peugeuty po prostu.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie sprawdzalem i wcale taniej nie wychodzi. Wrecz przeciwnie, chyba ze tutaj chodzi jeszcze o wiarygodnosc , bezwypadkowosc itp. Choc w sumie wiekszosc handlarzy to turasy ponoc a prywatnie niemiec nie sadze ze sprzeda takie tip top audi za mniej niz 8-10k euro. Ale nie znam sie kartofel z tego co widze jezdzi to niech sie wypowie jak to wyglada

Odnośnik do komentarza

No to byl taki, no, specjalny post, taki no wiecie. Puszczenie oczka. bling

 

Po prostu chodzilo to, że przy tym budżecie jaki sobie założyłeś nie okazało się, że zupełnie żadne Audi A6 nie jest w zasięgu Twojej ręki bo w praktyce wszystko w tej cenie to same polskie szroty po dzwonie lub z silnikiem z przebiegiem 400+ tyś kilometrów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...