Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie handluję, ani mój ojciec, za to znajomy, z którym już byliśmy dwa razy po furę, trochę aut ściąga i generalnie jest maniakiem, który wolną chwilę spędza w garażu. Mieliśmy taką C6, jaką wrzuciłeś, super auto, my zainstalowaliśmy instalację LPG. Myślę, że takie C6 z 2005-2007 to będzie jakoś w granicach 5,5-7k ojro, z Hassanami czasami da się coś ugrać. W poniedziałek warto jechać, bo kut.asy są przesądne i jak nie sprzedadzą nic na początku tygodnia, to się boją, że do końca będzie smutno. Pogadam z ojcem jeszcze co tam z Audicą się u nas działo, generalnie gdyby nie fakt, że musieliśmy zacząć jeździć dużo z psem, to bralibyśmy pewnie nowszą c6, a nie b7 w kombi.

 

E; Właśnie 2.4 V6 to było.

Edytowane przez WiekszyZiemniak
Odnośnik do komentarza

2,4 V6 to najlepszy silnik jaki Audi zrobiło w owym czasie, jakbyś kupował w automacie, to koniecznie zwróć uwagę na skrzynię biegów, bo jej remont kosztuje w granicach 5-7 tysięcy. Serwis jest dosyć drogi, ale są warsztaty, które się specjalizują w naprawach takich samochodów, przy czym Audi to jednak luksusowy wózek, więc części oryginalne są drogie, ale można spokojnie szukać zamienników. Co do kupowania w Niemczech, to dobrze jakbyś miał jakiegoś ogarniętego kolegę, z którym byś jechał.

 

A jeśli chodzi o cenę, to taki luźny strzał z mojej strony, bo to naprawdę zależy. Ta niższa granica to taka mocno optymistyczna, ale koło 6-7k to myślę, że spokojnie może się trafić. 

 

Aha, jak kupisz benzynę, to od razu rób instalację gazową.

Edytowane przez WiekszyZiemniak
Odnośnik do komentarza

Akurat moj kuzyn mechanik ktory ze starym prowadzi warsztat jezdzi do niemiec bardzo czesto wlasnie czesto stamtad sciagaja jakies skody, volkswageny i czasem audi wiec jak cos to bede z nim gadal. Dobra dzieki wielkie za info. Tyle chcialem wiedziec. Aha ile palila? Nie bede pytal balona bo sie na mnie obrazil

Automat odpada, braciak ma e klase tez w automacie i co czasem odpier.dalaja mechanicy i ile krzycza zdecydowanie jest za manualem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...