Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Nówka super sprawa, ale niestety w segmencie SUV to mocno nadwyrężą budżet. Tak naprawdę innej opcji nie masz niż Duster, jeśli szukasz czegoś w teren i rodzinne jazdy.

 

edit. No mówiąc o terenie mówimy o swobodnej jeździe po lasach i zaśnieżonych parkingach. Wiadomo, że nikt na przeprawy takimi autami nie śmiga.

Edytowane przez krupek1
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

@lucek

bardzo zabawne (pipi)a, ja mowie o sluzbowych wyjazdach na budowe/ inwentaryzacje/ drogi gruntowe.

Nie mowie o paryż dakar.

 

Widze po budowach ze duster jest popularny

 

Ostatnio jak passatem byłem na wyjeżdzie w teren, to się wpier,doliłem ze klima wypłyneła.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Suvy w takiej robocie to złoto, mój ojciec ma Outlandera i nie raz już z nim śmigałem na roboty drogowe po lasach i innych za(pipi)ach. Wyjazdy z zasp śnieżnych included. Swoją drogą, ten Duster ma znośnego kopa, bo widziałem jak na A1 ostatnio sunął dobre 170 km/h.

Edytowane przez krupek1
Odnośnik do komentarza

Obadałem jeszcze nieco sprawę i kolejnym najtańszym suvem po Dusterze jest Skoda Yeti. Moim zdaniem, o wiele ładniejsza wewnątrz i zewnątrz, ale trzeba byłoby dołożyć ok. 5k za niezbyt bogatą wersję. Wydaję mi się, że należałoby się zastanowić, czy kupowanie nówki ma sens, skoro w tej cenie auta nawet 2-letnie oferują znacznie więcej.

 

Ciężki orzech do zgryzienia masz, Milan ;)

Odnośnik do komentarza

dacia duster, dobry wybór w tej cenie?

 

W tej cenie - biorąc pod uwagę Twoje wymagania - lepszej nówki nie dostaniesz. Za 65 tys. masz auto AWD na pełnym wypasie. Niestety tylko 3 gwiazdki w teście Euro NCAP. Lucek na bank by brał, ale poślubił Supernianię, więc w grę wchodziły tylko pięciogwiazdkowe auta.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W tej cenie - biorąc pod uwagę Twoje wymagania - lepszej nówki nie dostaniesz. Za 65 tys. masz auto AWD na pełnym wypasie. Niestety tylko 3 gwiazdki w teście Euro NCAP. Lucek na bank by brał, ale poślubił Supernianię, więc w grę wchodziły tylko pięciogwiazdkowe auta.

Nie brałbym, bo to auto jest odrażające pod każdym względem oprócz wyglądu zewnętrznego :( Z drugiej strony jest tanie i dość popularne, więc jak się Milanowi podoba to niech bierze. Ja osobiście wolałbym jednak dołożyć do wspomnianej Skody Yeti czy Kii Sportage.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...