Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.12.2020 o 01:40, Rozi napisał:

Te zestawy leżały od początku miesiąca w Lidlach, za późno się obudziliście.

 

Nie za późno, bo promocja wg ogłoszenia wjechała 14 grudnia i w ten dzień szukałem, a w Lidlu jestem regularnie i widziałbym na pewno, jakby rzucili coś wcześniej. Po prostu ich nie było. Fortuny i ten drugi zestaw leżą cały czas, po Komesach nie było nawet pustego miejsca na półce z ceną.

 

@messer88 Dziś byłem na kocmyrzowskiej (tydzień temu też) i nadal nie ma. A jebać, za same piwa bez promocji i tak dałbym max 30 zł, szkło na upartego też za parę złotych znajdę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tak nawiązując do akcji Komes: zakupiłem w końcu ten opisywany wcześniej zestaw. Było tak, jak myślałem: w lokalnych Lidlach wjechały po prostu w innym terminie i w ostatnim tygodniu grudnia widziałem je w kilku miejscach. "Pokal" niestety okazał się mieć tylko 0,4l objętości, o czym informacji nie znalazłem na pudełku, a na oko niestety ciężko zweryfikować. Dla mnie spory minus.

 

Spróbowałem też tego portera z płatkami dębu i faktycznie szału nie ma, w rankingu Komesów chyba byłby na szarym końcu.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, kotlet_schabowy napisał:

Tak nawiązując do akcji Komes: zakupiłem w końcu ten opisywany wcześniej zestaw. Było tak, jak myślałem: w lokalnych Lidlach wjechały po prostu w innym terminie i w ostatnim tygodniu grudnia widziałem je w kilku miejscach. "Pokal" niestety okazał się mieć tylko 0,4l objętości, o czym informacji nie znalazłem na pudełku, a na oko niestety ciężko zweryfikować. Dla mnie spory minus.

 

Spróbowałem też tego portera z płatkami dębu i faktycznie szału nie ma, w rankingu Komesów chyba byłby na szarym końcu.

 

Piłem też te płatki dębu i szału nie było. Za to malinowy to sztos jakich mało. Też nie wiedziałem, że pokal ma 0,4l to rzeczywiście wada, bo nie ma to jak w;ac całą butle w szkło.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Plugawy napisał:

Za to malinowy to sztos jakich mało.

 

Zdecydowanie najlepszy porter w ich ofercie, mają tam zaprawionych w bojach piwowarów. 

8 godzin temu, Masorz napisał:

A wiecie co ostatnio piłem pierwszy raz? Komes Imperial Ipa.

 

Absolutne złoto. Z jasnych piw chyba najlepsze w ofercie. Swoją drogą, ktoś z was leżakował kiedyś te komesy i sprawdzał jak się to wszystko ma?

Odnośnik do komentarza
 
Absolutne złoto. Z jasnych piw chyba najlepsze w ofercie. Swoją drogą, ktoś z was leżakował kiedyś te komesy i sprawdzał jak się to wszystko ma?
Ja ostatnio wrzucałem zdjęcie malinowego po terminie nawet. Czy smakował jakoś inaczej? Nie wydaje mi się choć dawno nie piłem malinowego więc nie miałem dobrego porównania.
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Warzycie swoje piwa? Ja już robiłem kilka gatunków, najlepiej wyszedł Sparkling Ale robiony z jasnego słodu. Szykuję się teraz na pierwsze piwo ze słodu ciemnego, chyba jakiś porter. Robienie piwa z brew kita jest ultra łatwe i w mniej niż 2 miesiące cieszymy się smacznym piwkiem za mniej niż 1 zł kosztu.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Grabek napisał:

Ja robilem z brewkita jak mialem warunki. Po przeprowadzce moze byc ciezko, bo piwnica dosc ciepla niestety. 

 

Jak wyszło? KIedyś ojcu lubej podarowałem taki to piwko wyszło raczej takie se.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...