Skocz do zawartości

Tomb Raider - Definitive Edition


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

 

Obecnie tylko wiadomo, że wersja na konsole będzie wyglądała lepiej od tej na PC na najwyższych ustawieniach.

A może jakieś źródło i co to niby ma oznaczać lepiej? Że fizyka cycków lepsza będzie? Kamyczki będą miały lepszy bump-maping?

Ogólnie to beka z odświeżanego nie tak starego kotlecika. No ale nie ma wstecznej kompatybilności to i dodatkowe $$$$ można zarobić na szumnych hasłach Complete/Next-gen itd.

Odnośnik do komentarza

 

 

Obecnie tylko wiadomo, że wersja na konsole będzie wyglądała lepiej od tej na PC na najwyższych ustawieniach.

A może jakieś źródło i co to niby ma oznaczać lepiej? Że fizyka cycków lepsza będzie? Kamyczki będą miały lepszy bump-maping?

Ogólnie to beka z odświeżanego nie tak starego kotlecika. No ale nie ma wstecznej kompatybilności to i dodatkowe $$$$ można zarobić na szumnych hasłach Complete/Next-gen itd.

No juz nie przesadzaj gra ma rok jak może być stara ?

 

A w kolekcje hd z ps2 to się zagrywales pewnie :>

Odnośnik do komentarza

 

No juz nie przesadzaj gra ma rok jak może być stara ?

 

A w kolekcje hd z ps2 to się zagrywales pewnie :>

Tak tylko się śmiałem z faktu, że wydają na nowo to samo tylko pod inną nazwą z paroma bajerami.

Co  się tyczy kotlecików w HD z PS2 to ograłem tylko ICO bo Shadow of the Collosus już zaliczyłem na PS2. A, że kumpel miał ten zestawik w HD to nie musiałem kupować swojej sztuki :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Obecnie tylko wiadomo, że wersja na konsole będzie wyglądała lepiej od tej na PC na najwyższych ustawieniach.

A może jakieś źródło i co to niby ma oznaczać lepiej? Że fizyka cycków lepsza będzie? Kamyczki będą miały lepszy bump-maping?

Ogólnie to beka z odświeżanego nie tak starego kotlecika. No ale nie ma wstecznej kompatybilności to i dodatkowe $$$$ można zarobić na szumnych hasłach Complete/Next-gen itd.

 

No juz nie przesadzaj gra ma rok jak może być stara ?

 

A w kolekcje hd z ps2 to się zagrywales pewnie :>

 

 

Za kolekcje HD z PS2 nie wołali 250zł..... :woot:

Edytowane przez TitoBandito
Odnośnik do komentarza

 

 

Ja w oryginał nie grałem, chętnie przygarnę wersję na PS4 - o ile gra będzie ładna :)

Osobiście wolę gry brzydkie jak noc ale z genialnym "gejmplejem" niż piękne graficznie w których nie ma co robić (są nudne) - ale co kto lubi. ;)

 

 

A ty grałeś w TR ?  "nie ma co robić i jest nudna" ? chyba nie mówimy o tej samej grze, chyba że wyznacznikiem zabawy i dobrego funu dla ciebie jest Dead Rising.

 

Nie załapałeś ironii. Chodziło o zdanie kolegi, że przygarnie wersje na PS4 jak będzie ŁADNA - dla mnie może być szpetna jak noc (jak wersja na PS3 i Xklocka - sorry grałem na piecyku na ultra z TressFX), byle była bardzo grywalna. Kolejnemu demu technologicznemu i samograjowi pokroju Ryse mówię zdecydowane nie.

Odnośnik do komentarza

Zawsze mnie to wpienia. Wychodzi reedycja, poprawiona, odświeżona, dostosowana do nowych konsol. Jaki ludzie mają problem? Chcą to kupują, nie to nie. Dzizas, najlepiej tylko narzekać, porażka.

Polska

 

Ps. Ja na stsrej generacji. Lare ukonczylem, ale w jeszcze lepszej grafice z checia zagram.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Muszę też zwrócić honor. Nigdzie nie ma potwierdzenia 60FPS, znalazłem jedynie wypowiedź jednej z osób ze studia, która twierdzi, że pracują nad 60FPS, ale nie gwarantują, że będzie. Jest również info, że osiągnięcie natywnej 1080p w takich detalach w przypadku PS4 było bardzo proste, a na Xbox One musieli trochę kombinować. Ale to wszystko plotki.

Odnośnik do komentarza

 

 

Obecnie tylko wiadomo, że wersja na konsole będzie wyglądała lepiej od tej na PC na najwyższych ustawieniach.

A może jakieś źródło i co to niby ma oznaczać lepiej? Że fizyka cycków lepsza będzie? Kamyczki będą miały lepszy bump-maping?

Ogólnie to beka z odświeżanego nie tak starego kotlecika. No ale nie ma wstecznej kompatybilności to i dodatkowe $$$$ można zarobić na szumnych hasłach Complete/Next-gen itd.

 

Proszę bardzo.

 

Scot Amos z Crystal Dynamics w odpowiedzi na pytania graczy oświadczył, że przy Tomb Raider Definitive Edition zostały przekroczone granice ustalone przez PCtową wersję gry.

Gra została wyposażona w nowy system cząsteczkowy, poprawiono grę świateł i cieni. Dodatkowo zajęto się też całym otoczeniem. W nowej wersji gry mamy odnaleźć więcej elementów opowiadających o historii. Na ścianach znajdziemy więcej malowideł, a i roślinność będzie żywsza.

http://www.pssite.com/news-30034-tomb_raider_definitive_edition_ladniejsze_od_pc_towej_wersji_gry.html

 

Scot /

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Zawsze mnie to wpienia. Wychodzi reedycja, poprawiona, odświeżona, dostosowana do nowych konsol. Jaki ludzie mają problem? Chcą to kupują, nie to nie. Dzizas, najlepiej tylko narzekać, porażka.

Polska.

No kurde chyba normalne, że ludzie będą narzekać jak chce się od nich wyciągnac ponownie hajs. Bo chyba nie po to wydają prawie 2k żeby wychodziły ciągle jakieś reedycje z podciagnieta rozdzialka. Takie remastery jak np Halo Anniversary to propsuje, ale takie zwykle żerowanie na nowych użytkownikach konsol jest slabe.

Odnośnik do komentarza

WTF ? Przeciez nowy tomb raider na ps3 wygladal za(pipi)iscie a na ps4 wydlubie nam oczy . Ta re-edycja jest dla osob ktore jeszcze nie graly w nowego tomb raidena a ja sam nawet sie zastanawiam nad ponownym kupnem mimo ze do platyny brakuje mi tylko multi trofea. Posmiewisko jak nie bedzie 60 klatek ?  Sorry ale ja sie nie smialem na ps3 jak bylo 30 i w 720p ba! blizej mi bylo do zwalenia konia po odpaleniu gry :0

Odnośnik do komentarza

Nie wierzę w to że będzie ładniej niż na piecu. Z włączonymi wszystkimi ficzerami i zmianą ustawień w edytorze Tomb Raider na PC w ustawieniach najwyższych wygląda mega :) Jeżeli BF4, AC BF etc nie wygląda lepiej niż na pc to czemu tomb raider miałby?

 

Czcze gadanie i bajeczki w które bym na waszym miejscu nie wierzył.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Naprawdę martwi mniej podejście wielu ludzi.

 

Nawet w reedycji nie przeszkadza im 30 klatek. To będzie kolejna 30-klatkowa generacja patrząc na wiele zapowiedzi. A ja głupi po zobaczeniu Bf4 łudziłem się , że w końcu będzie naprawdę płynnie. Szkoda, że zamiast nagonki jest przyzwolenie.

 

Nie ma nawet mowy na lepszą jakość oprawy niż PC, widział ktoś jakie to ma wymagania na 1080 i "Ultimate" ? Bajki o Windowsach zżerających większość zasobów można już dawno zatopić ( a dodatkowo TR na kompie był przyzwoicie zoptymalizowany ). Owszem, konsole zawszę mogą więcej wycisnąć dzięki, jeden konfiguracji i zamkniętej strukturze , jednak nie są to jakieś ogromne różnice. Stawiam na mieszankę "High/Ultra" w niedopuszczalnych 30fps-ach. Do 1080/60 w "Ultimate" potrzeba niezłej masary. Osobiście i tak był wolał "High" z pewnymi uproszczeniami ale 1080/60.

Edytowane przez Sibian
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...