Skocz do zawartości

Tomb Raider - Definitive Edition


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

No to wszystko się ładnie wyklarowało :)

 

Tomb Raider na PS4 jednak będzie w 60 FPS! Na Xbox One pozostaje 30 FPS.

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=756518

 

http://n4g.com/news/1442392/tomb-raider-definitive-edition-new-gameplay-runs-at-60fps-on-ps4

 

http://news.softpedia.com/news/Tomb-Raider-Definitive-Edition-Runs-at-60fps-on-PS4-30fps-on-Xbox-One-Report-419783.shtml

 

http://gameonly.pl/news/tomb-raider-definitive-edition-w-60-fps-na-ps4

 

I co teraz? Wszyscy Ci, którzy nie wierzyli, będą musieli przeprosić się z Crystal Dynamics ;) Kapitalna wiadomość!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

http://n4g.com/news/1442392/tomb-raider-definitive-edition-new-gameplay-runs-at-60fps-on-ps4

 

Przewińcie sobie ten filmik do 50 minuty, gra chodzi i wygląda fantastycznie. Jednak się da, a pamiętam, jak niektórzy tutaj byli przekonani, że na PS4 z TressFX i w takich detalach to nie pójdzie w 60FPS, bo sprzęt za słaby ;)

Odnośnik do komentarza

Niedawno pojawiły się informacje, jakoby Tomb Raider: Definitive Edition miało oferować tylko 30 klatek na sekundę na konsolach nowej generacji. Dziś pojawiły się wzmianki o tym, jakoby 30 fpsów tyczyło się tylko wersji na Xbox One. A jak wygląda sprawa z PlayStation 4?

 

Zweryfikowane wielokrotnie źródło portalu Rocket Chainsaw donosi, że miało styczność z wersjami gry na PlayStation 4 i Xbox One. Według informatora, gry mają odblokowaną wartość klatek na sekundę, więc mogą zdarzyć się momenty, kiedy animacja zwolni [PS4] lub przyspieszy [Xbox One] do np. 45 klatek na sekundę. Nie zmienia to faktu, że w wielkim skrócie, średnia wartość klatek na PS4 wynosi 60, podczas gdy Xbox One oferując taką samą rozdzielczość 1080p, może pochwalić się wydajnością na średnim poziomie 30 klatek na sekundę.

Rozdzielczość ta sama, poziom szczegółów również, ale mimo wszystko układ graficzny PlayStation 4 oferuje dużo większą płynność rozgrywki. Owszem, pewnie podczas większych zadym płynność może spaść, jednak nie zmienia to faktu, że według serwisu, jedynym słusznym wyborem platformy dla Tomb Raider: Definitive Edition jest właśnie PS4.

Nie jest to wpis hejterski, prześmiewczy, czy nawołujący do wojenek - takimi cyferkami podzielił się portal Rocket Chainsaw, a my przyglądamy się sprawie z wielkim zaciekawieniem. Chętnie przygarnąłbym wersję śmigającą w 60 klatkach na sekundę, ale pozostaje nam jeszcze tydzień czekania.

Informacja została potwierdzona przez dewelopera z Crystal Dynamics, który podczas streamowanej na żywo rozgrywki powiedział jednoznacznie, że wersja na PS4 śmiga w 60 klatkach na sekundę.

http://www.pssite.com/news-30643-tomb_raider__definitive_edition_bedzie_lepsze_na_ps4.htm

 

jednym słowem, wypas!

 

edit.

tak bardzo chcialem sie tym z wami podzielic, ze wrzucilem na slepo :)

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Będąc posiadaczem PS4 - serio? jaracie się tymi 60 klatkami? w grze, która .."była gotowa" i poddana delikatnemu podrasowaniu? Niech wyplują wszystko co było na PS3, po co nowe gry? już nawet sequele nie są potrzebne, bo ludzie czekają z wywieszonymi jęzorami na gry w które już grali. Porażka. (jedynie zrozumiem fakt zaistnienia tej gry w usłudze Plus a nie za 250zł minimum). Twórcy ładnie koszą kasę na frajerach. I tak jesteśmy dymani na DLC i innym gównie a teraz jeszcze reedycje.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Naleze do osob ktorzy nie ograli TR na ps3 ale zgadzam sie z przedmowcami, nie po to kupuje sie sprzet za 2k zeby grac w gry z poprzedniej generacji w podbitej rozdzialce i z wieksza liczba klatek. Tworcy mogli sie skupic duzo wczesniej nad wypuszczeniem nowego tytulu ktory bylby gotowy na start generacji a nie isc po najmniejszej lini oporu. Mojej kasy na bank nie zobacza i cicho licze ze duzo osob postapi podobnie. Przez takie rozdrabnianie sie mam sprzet w domu ktory lezy nie uzywany a jedyna gra jaka odpalam od czasu do czasu to BF4.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Naleze do osob ktorzy nie ograli TR na ps3 ale zgadzam sie z przedmowcami, nie po to kupuje sie sprzet za 2k zeby grac w gry z poprzedniej generacji w podbitej rozdzialce i z wieksza liczba klatek. Tworcy mogli sie skupic duzo wczesniej nad wypuszczeniem nowego tytulu ktory bylby gotowy na start generacji a nie isc po najmniejszej lini oporu. Mojej kasy na bank nie zobacza i cicho licze ze duzo osob postapi podobnie. Przez takie rozdrabnianie sie mam sprzet w domu ktory lezy nie uzywany a jedyna gra jaka odpalam od czasu do czasu to BF4.

Jeżeli nie grałeś, to tym bardziej nie wiem o co to całe oburzenie. A gra jest świetna i pomijanie jej jest błędem, gdyby nie "The Last Of Us" i "GTA V" to była by najlepsza grą zeszłego roku. Ja osobiście bardzo liczę na to, że właśnie "GTA V" zostanie skonwertowane na PS4, gra jest rewelacyjna, ale na past genach mocno się dławiła ich ograniczeniami sprzętowymi (doczytywanie obiektów, spadki fpsów) i nie ukrywam że chciałbym dzięki nowej generacji móc się nią delektować w pełni. Co do "Tomb Raidera", ja przeszedłem go na Xie, ale wersję na PS4 na pewno nabędę i z przyjemnością skończę grę po raz drugi. Osobiście jestem bardzo mocno za konwersjami najlepszych tytułów z past genów na nową generację. W żaden sposób ten proces nie stopuje studiów w produkcji nowych tytułów, bo nad konwersjami zazwyczaj pracuje mały team programistów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...