Skocz do zawartości

Tomb Raider - Definitive Edition


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież powiedzieli, że 30 fpsów. Na co komu wysokiej rozdzielczości tekstury, ich nie widać jak się gra, dopiero jak się człowiek zatrzyma by przyjrzeć się teksturą to dopiero widać ich jakość. A fpsy zawsze widać, że są za niskie. Pół biedy jak będzie równo 30, ale jak będzie to 25-30 to kaplica... Nie po to kupowałem PS4 by mieć PS3 w nowej obudowie...

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

U mnie gra zamówiona i to poniżej 190zł, do tego leci już do mnie decal więc będzie japa zadowolona :D

 

hk82.jpg

to jest brzydsze niż ta naklejka na psxa tekken 3 z psxfana xD

Edytowane przez Gość_Milan_*
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie ta szajba trzyma od czasu kiedy na zagrałem w TR1 :)

Cóż - miłość jest ślepa :)

 

Chryste panie! Te perfekcyjne podchodzenie do krawędzi trzymając R1, potem odskok i bieg w nadziei że w odpowiednim momencie uda nam się wcisnąć skok. Poziom trudności był wręcz masochistyczny, przy nim Dark Souls to spacer przez park. 

 

qualopec4.jpg

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

 

U mnie gra zamówiona i to poniżej 190zł, do tego leci już do mnie decal więc będzie japa zadowolona :D

 

Amazon ? 

Ja też tylko tam zamawiam. Nie dam sie rąbać w d.... w tym kraju i przepłacać za gry / filmy / koncerty. 

Mam zamówione, ale jeszcze nie wysłali. Wysyłają tak by w dniu premiery była u mnie. 

 

zamawiając na amazonie będę miał napisy PL?

Odnośnik do komentarza

Ten screen u góry, ze starego Tomb Raidera, przypomnia mi, jak gry stały się filmowe, oskryptowane, widowiskowe, przyjemne, ładne tytuły, dla każdego. Jak bardzo zmienił się rynek gier przez te lata? Jak zmieniło się sterowanie? Mikropłatnosci, trofea/acziki, gierki indie, DLC zamiast cheatów..., a to wszystko przez jeden screen wrzucony przez ussr:). Przyznam, że dziś nie ukonczyłbym żadnego z tych starych Tomb Raiderów.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Ten screen u góry, ze starego Tomb Raidera, przypomnia mi, jak gry stały się filmowe, oskryptowane, widowiskowe, przyjemne, ładne tytuły, dla każdego. Jak bardzo zmienił się rynek gier przez te lata? Jak zmieniło się sterowanie? Mikropłatnosci, trofea/acziki, gierki indie, DLC zamiast cheatów..., a to wszystko przez jeden screen wrzucony przez ussr:). Przyznam, że dziś nie ukonczyłbym żadnego z tych starych Tomb Raiderów.

Gry indie zawsze były. Śmiem twierdzić, że od początku branży.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

 

 

U mnie gra zamówiona i to poniżej 190zł, do tego leci już do mnie decal więc będzie japa zadowolona :D

 

Amazon ? 

Ja też tylko tam zamawiam. Nie dam sie rąbać w d.... w tym kraju i przepłacać za gry / filmy / koncerty. 

Mam zamówione, ale jeszcze nie wysłali. Wysyłają tak by w dniu premiery była u mnie. 

 

zamawiając na amazonie będę miał napisy PL?

 

 

 

Nie, bo kupujesz w wersji angielskiej. Tak samo jak ja (amazon), polska jest dostępna tylko w polsce i jest droższa. Całkiem zrozumiałe, jak nie znasz języka to płac i trać wiele na lost in translation. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...