Skocz do zawartości

Tomb Raider - Definitive Edition


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

99jp.th.jpg

 

Planuje ktoś zakup? Premiera 31 stycznia tego roku. (zdjęcie fotoszop)

 

Jest może taka osoba co nie grała na PS3 ? Bo ja mam zamiar wypróbować Larę gdyż uważam Tomb Raidera z 2013 roku za tak dobrą grę że mi kapcie spadły i to był dla mnie murowany Game of the Year, gdyby nie ten cholerny Last of US :)

 

Względem wersji PS3 oczywiście poprawiona grafika, poprawiony tragiczny on line, wszystkie DLC znajdą się na płycie, czyli generalnie mapy do multiplayera i jakiś dodatkowy grobowiec, pewnie ten z samolotem. Dodano również komendy głosowe ale jak to ma działać to jeszcze nie wiadomo. Nie potrzebna będzie kamera wystarczy mikrofon w DS4 aby wydawać larze komendy zmiany broni lub otwarcia map. Możliwe że wykorzystany też zostanie touch pad. 

 

Z niecierpliwością czekam :D

Odnośnik do komentarza

:D

 

Tak, grafika oczywiście podbita do pełnej 1080

 

Lista trofeów jest taka sama jak w oryginale, osobiście liczę że multiplayer naprawę będzie poprawiony. Bo miał potencjał niestety liczne bugi eliminowały płynną rozrywkę zamieniając ją w koszmar napiżdzania to siebie z granatników.

Odnośnik do komentarza

Ja je.bię co za żenada, gra z zeszłego roku ląduje na next-genie w trochę podrasowanej wersji, reedycje HD starych gier jeszcze można jakoś zrozumieć, ale to jest IMO jakiś żart, zamiast robić nowe gry developerzy podbijają trochę grafikę i liczbę klatek w tytułach sprzed roku i wciskają to ludziom, nie ma już ratunku dla tej branży.

  • Plusik 4
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Chyba nie doczytałeś całości artykułu, bowiem Definitive Edition to nie tylko podbita rozdzielczość ale zmiany w kodzie gry który ma ją uczynić jeszcze lepszą. Tak samo dodano możliwość wykorzystania komend głosowych dzięki kamerze lub mikrofonowi w DS4. Gra jest raczej skierowana do osób które z jakiegoś powodu nie grały w Tomb Raider.

 

Są osoby które nie grały np. w GTA5 (np. ja), w Last of US i do nich będą raczej skierowane re-Edycje gier z PS3. Jeśli platyna już się świeci na twoim psn id to zdecydowanie nie powinieneś marnować kasy na TR w wersji PS4.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

 

Zastanawiam sie, kto i gdzie potwierdzil te 60 klatek animacji na sekunde. Ani zaden duzy serwis o tym nie pisal, ani twittery nie cwierkaly.

 

 

To jeszcze jakieś potwierdzenie ma być? Przecież to jest port ze starych konsolek, więc siłą rzeczy lifting MUSI wyciskać 1080/60.  

 

w tych czasach nic nie musi, a najczesciej jak o czyms milcza to znaczy ze tego nie bedzie, albo walcza by bylo.

Odnośnik do komentarza

Chyba nie doczytałeś całości artykułu, bowiem Definitive Edition to nie tylko podbita rozdzielczość ale zmiany w kodzie gry który ma ją uczynić jeszcze lepszą. Tak samo dodano możliwość wykorzystania komend głosowych dzięki kamerze lub mikrofonowi w DS4. Gra jest raczej skierowana do osób które z jakiegoś powodu nie grały w Tomb Raider.

 

Są osoby które nie grały np. w GTA5 (np. ja), w Last of US i do nich będą raczej skierowane re-Edycje gier z PS3. Jeśli platyna już się świeci na twoim psn id to zdecydowanie nie powinieneś marnować kasy na TR w wersji PS4.

 

Wykorzystanie komend głosowych, faktycznie rewolucyjny patent, z którego nikt nie będzie korzystał, no może raz, żeby zobaczyć jak to wygląda. Zmiany w kodzie gry? Z tego co widzę, to mają zamiar dodać zmienioną fizykę jakichś bzdur typu krótkofalówka i czekan, parę bajerów na touchpadzie oraz poprawić ruchy włosów Lary, łał. Co do tego, do kogo skierowana jest ta gra - też nie grałem w wiele gier z PS2, a jednak nie popieram tego, aby każdą z nich wydawać ponownie na PS3, zwykły skok na kasę, tyle. Chociaż i tak ma to większy sens niż wypuszczanie lekko podrasowanej wersji tytułu sprzed niecałego roku, gdyby taka reedycja pojawiła się za kilka lat to aż tak by mnie to nie bolało, jednak w chwili obecnej to jakiś niesmaczny żart. Ale spoko, możecie się dalej dawać robić w ch.uja, nic mi do tego. Szkoda tylko, że cała branża się przez takie zagrywki degeneruje i wypala.

Odnośnik do komentarza

Jak będzie w rozsądnej cenie to może sprawdzę, wersję na Ps3 fabularnie scalakowałem bo gra była świetna no ale żeby wrócić do niej to musiało by być spoooro zmian no i oczywiście graficznych również ;)

 

Fajnie byłoby gdyby poprawili multi. Przez to denne trofea za multi nie chciało robić się platynki a przecież aż się prosi w takiej świetnej gierce.

Odnośnik do komentarza

Nie przesadzaj, że TR to jest samograj bo gierka naprawdę się udała a graficznie robiła wrażenie na wysłużonych konsolkach. Możliwość backtrackingu, ciekawe lokacje i nie najgorsza fabuła - bez przesady. Oczywiście, jest trochę skryptów ale to już domena większości współczesnych przygodówek.

 

Najbardziej rozwala mnie to, że zarzuca się twórcom dzisiejszej Lary. Gdy kilka lat temu ukazał się TR: Underwolrd korzeniami tkwiący w 6 generacji (do której chyba co niektórzy wciąż tęsknią) to nie pasowało, bo za stare rozwiązania i w ogóle. Nowy TR choć bardzo dobry to i tak be bo skrypty i chvj. Mamy tam grobowce do plądrowania,fajne potyczki (nie ma to jak strzelać z łuku) i masę znajdziek. 

 

Szczerze to gdyby zmiany były na tyle duże, że warto byłoby zainwestować w grę na next-genie to wahałbym się. To solidna gra i jedna z najciekawszych w minionym roku. 

Odnośnik do komentarza

 

Ja w oryginał nie grałem, chętnie przygarnę wersję na PS4 - o ile gra będzie ładna :)

Osobiście wolę gry brzydkie jak noc ale z genialnym "gejmplejem" niż piękne graficznie w których nie ma co robić (są nudne) - ale co kto lubi. ;)

 

 

A ty grałeś w TR ?  "nie ma co robić i jest nudna" ? chyba nie mówimy o tej samej grze, chyba że wyznacznikiem zabawy i dobrego funu dla ciebie jest Dead Rising.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...