Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mówili ile % kampanii będzie na start w grudniu? Boli, że będą dokańczać kampanię na bieżąco zamiast wydać rok później całość. Szczególnie podobają mi się te eventy, że pojawia się nowy cel i ma się tylko jedną szansę na zlikwidowanie go. No ale żeby się w to bawić to trzeba kupić w grudniu i łykać po kawałku kampanii :wujaszek:  Będą jaja jak gracze zleją premierę i będą czekać na kompletne wydanie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tutaj macie Q&A z ludźmi, którzy mieli okazję pograć w nowego Hitmana (w jedną misję w zasadzie)

 

Questions asked and anwsered.
- How many targets - Two.
- Is there a mini map? - Yes.
- Is there a satellite map - Yes.
- Is Instinct back and how does it work? - Yes and it can only be used to locate targets and objects, requires no "mana".
- Can you Lockpick - Yes you are able to lockpick doors again, and is one of the tools you can use to open doors with.
- Is the QTEs still there - Yes and it works the same was as in Absolution.
- Can you open and close doors? - Yes.
- Is Posions and Sedatives back? - Yes, there are two kinds of posions this time around, one that makes the target sick, the other is lethal. 
- Disguises how do they work? - Disguises works almost the same as in Blood Money, but this time around there are cheif personal that can see through your disguise.
- Are there gloves? - Yes, but not in the mission we played (that might change) and they are back to the original design.
- Is Diana Back? - Yes she is once again 47's I.C.A Handler.
- Are there Mele weapons - Yes, Crowbars, Wrenchs, Screwdrivers, the tools have a secondary use. Can be used to tamper with envioment and distract NPC.
- What happens with dead bodies? - Dead bodies will be removed in body bags and stored away.
- How is the Inventory - You have limited inventory space, so choose your late out with thought.
- How is the Weapon selection Weapon selection, works the same way as it did in pre Absolution.
- Is Magic Pockets still there? - No 47 no longer possess bottomless pockets in his pans.
- Is the suitcase/briefcases back? - Yes and it perfectly fits his sniper rifle.
- Is the coins back and how do they work? Yes Coins are back, but they can no longer lure NPC away from their location, only make them turn around. Bigger objects is need for that. 
- Can 47 fake surrender? - Yes.
- Is there any evidence to collect? Yes.
- Are there any plans for IO to open departments in New Zeland or Australia? - Yes the first IO Super HQ will open in Auckland in the year 2099.

 

 

http://www.hitmanforum.com/t/weve-played-the-new-hitman-ask-us-almost-anything/2113

 

Ogólnie z tego co przeczytałem to  :banderas:

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

Jako fan poprzednich części nie mogę się doczekać, ale mam kilka wątpliwości, głównie co do sposobu dystrybucji gry. Jeśli na start dadzą normalną, w miarę długą kampanie, a potem przez kolejne miesiące będą do tego dokładać kolejne, wliczone w cenę gry misje/zlecenia, to się bardzo chętnie skuszę.

 

edit: Przeczytałem dokładnie to, co zalinkowałeś, wszystkie komentarze. Jeśli ta gra ma tak wyglądać, jak opisują wrażenia tych kolesi, to nie mam zastrzeżeń. Możliwe, że będzie choć w jakimś stopniu dobra, jak absolutnie fenomenalny moim zdaniem Silent Assassin. Grali przez dosyć krótki czas i tylko etap, który widać w gameplay trailerze (pokaz mody), ale wychodzi na to, że możliwości wykonania zadania jest całe mnóstwo. Do tego obszerna odprawa przed zleceniem - możliwość obejrzenia zdjęć, nagrań itd. Miodzio.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Polecam szczególnie obczaić wielkość tego levelu (jest to pokazane na ostatnim filmiku wyżej). W ogóle jak ktoś grał w drugą część to można odczuć wrażenie, że wzorowali się na "Invitation to a Party". 

 

Wygląda świetnie, i już sobie daruję chyba oglądanie czegokolwiek do premiery fizycznego nośnika.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

A to nie jest na zasadzie teraz pełna gra(co twórcy sami mówili podczas E3, że to pełny, skończony i dopracowany produkt), a przez rok będą darmowe dlc, a potem tak jakby wyjdzie edycja goty? 

 

W ogóle będzie w tej grze jakaś linia fabularna jak chociażby w Absolution czy po prostu pojedyncze misje?

Odnośnik do komentarza

Gra będzie wychodziła w episodach. "Pełna" i kompletne będzie dopiero gdzieś później w 2016.

 

Widze że wiele elementów mechaniki wzieli bezpośrednio z Absolution. Mam nadzieje że troche zmienią niektóre rzeczy bo ten sam sposób wkładania ciał do szafy nieco mnie razi.

Odnośnik do komentarza

suteq wg mnie to early access za cene fulla - tworcy sie bronia tlumaczac, ze to co dostaniesz na premiere jest niby kompletne tzn pozbawione bugow, gra ci nie wykraczy sie do menu konsoli, etapy mozna przejsc od poczatku do konca, sa to ich wersje finalne itp i to niby wg nich sprawia, ze nie mozna mowic, ze to early access

 

mimo wszystko zgryz taki sam jak nie wiekszy niz z driveclubem na premiere - tu tez pelno zawartosci ma wyjsc po dniu premiery i podobnie jak w driveclub za kilkanascie miesiecy to bedzie inna gra niz to co kupiles day one

Odnośnik do komentarza

Marzyła mi się od zawsze taka gra z Hitmanem - Gdzie dodawane byłyby nowe poziomy (coś jak do starego Thiefa na PC z pomocą modów), ale nie chciałem czegoś takiego w stylu Telitale Games. Kiedyś człowiek rzygał na myśl o HL2 Episodes czy SIN i jak to sie sprawdziło każdy pamięta (swoją drogą, że tam płaciło się osobno).

Odnośnik do komentarza

A to nie jest na zasadzie teraz pełna gra(co twórcy sami mówili podczas E3, że to pełny, skończony i dopracowany produkt), a przez rok będą darmowe dlc, a potem tak jakby wyjdzie edycja goty? 

 

W ogóle będzie w tej grze jakaś linia fabularna jak chociażby w Absolution czy po prostu pojedyncze misje?

 

Dostaniesz powiedzmy przykładowo (bo nie wiadomo ile konkretnie niestety) 50% fabuły na premierę w grudniu, a resztę będą dawać w kawałkach mniejszycych lub większych na przełomie 2016 roku. W momencie kiedy oś fabularna będzie skończona gra trafi też do sklepów w pudełkowej wersji.

 

A te dlc pokroju konraktów 48-godzinnych to pewnie będą dodawać nawet po 2016 roku.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Nie napisałem, że masz Seasona tylko, że do gry jest dostępny season za 40$ to raz.

Dwa wymieniłeś za GTA+dopłata zapewne za nówkę, bo nie wierzę, że było 1:1, bo to nieopłacalne dla osoby z batmanem. 

Kupujesz nówkę guwna=wspierasz guwno. 

 

Ja kupiłem używkę. :kaz:

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...