Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to mam nadzieje ze konkretnie bedą stratni z kasa z tym hitmanem. Bo teraz co sie dzieje w branży gier wola o pomstę do nieba. Niech w koncu co niektórzy wrócą po rozum do głowy i zaczną poważnie traktować graczy

Wypiac dupe na taka praktyke. Nie kupujac ani jednej sztuki gry i tyle. Niech zbieraja graty i do Tesco na kase.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Jeszcze gdyby ta gra wygladala...

jest w ogole mozliwosc kupienia oddzielnie tych odcinkow, czy placimy pelna cene gry i czekamy, az wydadza pozostale? ^^

Możesz kupić pojedyncze epy pierwszy stoi jakoś 15 EUR

Odnośnik do komentarza

Lubie serie ale (pipi)e to rakowe wydanie, do tego zadnej fabuły nie ma z tego co czytalem tylko wyrwane z konteksu zlecenia?

 

Najgorzej ze zeby kupic tak jak chce wydanie pudełkowe z PEŁNĄ wersją gry trzeba bedzie z rok czekac az powydaja epizody xD

 

I niech zgadne, cena bedzie pewnie koło 200zł xD Nie to juz nie jest nawet smieszne. Zatrudnilbym 47 zeby odstrzelił tych typow za to odpowiedzialnych 

Odnośnik do komentarza

Jeszcze gdyby ta gra wygladala...

jest w ogole mozliwosc kupienia oddzielnie tych odcinkow, czy placimy pelna cene gry i czekamy, az wydadza pozostale? ^^

Można pierwszy epizod i upgrade pack. Zapewne jak będą wychodzić kolejne to będzie je można dokupywać osobno, pod warunkiem, że ma sie wcześniejsze albo chociaż pierwszy, który jest największy i jest jakby podstawą pod kolejne.

 

Cholera, dobrze to wszystko wygląda (grafika jest naprawdę ładna), mechanikę ma z Absolution, który się sprawdził i mówie sobie, dobra, zagrałbym. Wchodzę na sklep a JEDEN odcinek kosztuje 63 zł? Pół godziny grania, żeby przejść etap? 249 zł za całość a upgrade pack 209 zl? To jest niemoralne.

 

Już nawet kupiłbym cyfrowo, choć gra nawet nie ma platyny. Masterowanie dla samego masterowania.

 

Szkoda, że w grze nie będzie misji w Moskwie, na Placu Czerwonym. Coś na wzór tej z pierwszego Hitmana, która jest misją, która najbardziej wyryła mi się w pamięci.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...

Ktoś gra? Ten system wyzwań cholernie mi się spodobał. Myślałem że wczoraj przejdę chociaż jedną misje a zamiast tego w samouczku wyzwania kończyłem :D "otruj trutką na szczury" , "utop w kiblu" , "przebierz się za kontrahenta" , "upozoruj wypadek " , "zabij wybuchem" . Zabawa przednia. Pograłem godzinkę i cały czas w tutorialu siedzę ;) 

Odnośnik do komentarza

Szczerze to mam nadzieje ze konkretnie bedą stratni z kasa z tym hitmanem. Bo teraz co sie dzieje w branży gier wola o pomstę do nieba. Niech w koncu co niektórzy wrócą po rozum do głowy i zaczną poważnie traktować graczy

 

no pewnie, skoro crash bandicot kosztowal 250 zl na psxa, to tyle samo ma kosztowac cala gra w 2016.

 

przeciez nikogo roznice w kosztach produkcji, albo to, ze to wlasciwie dobry hitman, z nieskonczonym replayability, gdzie mozesz grac miesiac jeden poziom. 60 zl za caly miesiac grania i nowych wyzwan tworzonych przez graczy z calego swiata? to wola o pomste do nieba! za 60 zl to ja mam dobra wudke, ktora wypije w jeden wieczor!

Odnośnik do komentarza

 

Szkoda, że w grze nie będzie misji w Moskwie, na Placu Czerwonym. Coś na wzór tej z pierwszego Hitmana, która jest misją, która najbardziej wyryła mi się w pamięci.

 

W Codename 47 nie miałeś żadnej Moskwy, chyba o dwójce mówisz :D

Odnośnik do komentarza

Niezły z ciebie analityk, skoro piszesz "wudka". Kasują cię za nieskończony produkt, a ty się cieszyć że możesz jeden etap grać przez miesiąc. Litości.

 

 

jesli o "skonczonych produktach" mowimy w kwestii odgrzewanych kotletow, to serio, ja wole jedna misje grac miesiac, niz cala gre przejsc w 4 godziny.nie wiem czy pojecie "replayability" jest ci obce, lub po prostu wolisz korytarzyki na 4h za 250 zl, bo "produkt skonczony"

Odnośnik do komentarza

Chyba kolejny zakup sie szykuje, zwlaszcza, ze oceny sa calkiem niezle! Od Absolution nie moglem sie oderwac, wiec trzeba bedzie sprawdzic nowego Hitmana! Do kiedy jest promocja na Onie, bo wolalbym ogrywac gierke na playu, ale tutaj promocji w sumie moze nie byc...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.