Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

najgorsze jest to, że pewnie i tak się dobrze sprzeda.

jednak jeszcze gorsze jest to, że znajdą się retardy, które będą zachwalały takie rozwiązanie.

Najgorsze w tym wszystkim właśnie są osoby które będą tego bronić, niestety nic z tym zrobić nie można, bo ludzie nawet lubia płacić za demka jak gt prologue czy mgs

Odnośnik do komentarza

Chcą zapewnić długi lifespan gierce tylko nie wiem komu by się chciało "grać" w tą gre przez cały rok. Powinni skończyć całą gre, a potem ewentualnie myśleć o dorzucaniu nowych lokacji. Naprawdę dożyliśmy czasów gdzie kupujemy Mona Lisę w kawałkach.

bo ludzie nawet lubia płacić za demka jak gt prologue czy mgs 

 

Woo te rzeczy przy tym Hitmanie to mały pikuś. Zabieg z MGS'em akurat dla mnie był fajny, szkoda że o samym Phantom Pain nie mogę tego powiedzieć.

 

W ogóle jeszcze ta kolekcjonerka XD 

http://www.ppe.pl/news/41199/edycja-kolekcjonerska-gry-hitman-bedzie-dobrze-prezentowac-sie-na-poleczce.html

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Pojawiła się możliwość zamówienia pre-ordera na wszystkie platformy :)

 

Poza dostępem do bety (12 lutego na PS4, na PC tydzień później) dostajemy dodatkowe: garniak, broń i wybuchową kaczuszkę :D

A poza pierwszą mapą w Paryżu dodatkowo dostęp do Sarajevo Six.

Co ciekawe istnieje informacja mówiąca o tym, że epizody (kontrakty) będą kosztować 9,99$ za każdy (o ile dobrze to rozumuję)

 

4243186961627.859.313b6f28f551fa4f53068f

 

Dla zainteresowanych dodatkowo link

Odnośnik do komentarza

Mam bardzo mieszane odczucia wobec nowego Hitmana. Z jednej strony powracają otwarte plansze z wieloma możliwościami dotarcia do celu i jego likwidacji. Z drugiej strony, jak większości z was, nie podoba mi się ten system sprzedaży, który IO proponuje. Kupno na premierę odrzuciłem, nie chcę wspierać takiego rakowego podejścia, ale czy sama gra zadowoli fana serii, który Absolution kompletnie zlał? Muszę przyznać, że ostatnie przygody łysego zostawiłem gdzieś w połowie. Nie miał on niczego, co przyciągnęło mnie do trylogii z PS2. Tam przeszedłem wszystkie misje na najwyższym poziomie trudności z rangą Silent Assasin. Byłem bogiem tamtych gier, tyle ile spędziłem godzin w szkole, obierając strategię na daną misję, a potem ją egzekwując, to aż człowiekowi się łezka w oku kręci. A ostatni Hitman, może i byłby dobrą grą, ale gdyby to była inna marka lub nowe IP. Hitman ma gwarantować ogromne lokacje i masę sposobów na załatwienie celu. Jeśli nowa odsłona to zagwarantuje, to łykam ją, ale w momencie, gdy wydadzą wszystkie misje.

Odnośnik do komentarza

Mam bardzo mieszane odczucia wobec nowego Hitmana. Z jednej strony powracają otwarte plansze z wieloma możliwościami dotarcia do celu i jego likwidacji. Z drugiej strony, jak większości z was, nie podoba mi się ten system sprzedaży, który IO proponuje. Kupno na premierę odrzuciłem, nie chcę wspierać takiego rakowego podejścia, ale czy sama gra zadowoli fana serii, który Absolution kompletnie zlał? Muszę przyznać, że ostatnie przygody łysego zostawiłem gdzieś w połowie. Nie miał on niczego, co przyciągnęło mnie do trylogii z PS2. Tam przeszedłem wszystkie misje na najwyższym poziomie trudności z rangą Silent Assasin. Byłem bogiem tamtych gier, tyle ile spędziłem godzin w szkole, obierając strategię na daną misję, a potem ją egzekwując, to aż człowiekowi się łezka w oku kręci. A ostatni Hitman, może i byłby dobrą grą, ale gdyby to była inna marka lub nowe IP. Hitman ma gwarantować ogromne lokacje i masę sposobów na załatwienie celu. Jeśli nowa odsłona to zagwarantuje, to łykam ją, ale w momencie, gdy wydadzą wszystkie misje.

 

A dlaczego absolution olałeś ? jako fan hitmana od pierwszych części uważam tą część za bardzo dobry tytuł który na pewno mnie nie zawiódł

Odnośnik do komentarza

 

Mam bardzo mieszane odczucia wobec nowego Hitmana. Z jednej strony powracają otwarte plansze z wieloma możliwościami dotarcia do celu i jego likwidacji. Z drugiej strony, jak większości z was, nie podoba mi się ten system sprzedaży, który IO proponuje. Kupno na premierę odrzuciłem, nie chcę wspierać takiego rakowego podejścia, ale czy sama gra zadowoli fana serii, który Absolution kompletnie zlał? Muszę przyznać, że ostatnie przygody łysego zostawiłem gdzieś w połowie. Nie miał on niczego, co przyciągnęło mnie do trylogii z PS2. Tam przeszedłem wszystkie misje na najwyższym poziomie trudności z rangą Silent Assasin. Byłem bogiem tamtych gier, tyle ile spędziłem godzin w szkole, obierając strategię na daną misję, a potem ją egzekwując, to aż człowiekowi się łezka w oku kręci. A ostatni Hitman, może i byłby dobrą grą, ale gdyby to była inna marka lub nowe IP. Hitman ma gwarantować ogromne lokacje i masę sposobów na załatwienie celu. Jeśli nowa odsłona to zagwarantuje, to łykam ją, ale w momencie, gdy wydadzą wszystkie misje.

 

A dlaczego absolution olałeś ? jako fan hitmana od pierwszych części uważam tą część za bardzo dobry tytuł który na pewno mnie nie zawiódł

 

 

Nie czułem wolności w podchodzeniu do celów, system przebieranek był skopany. Ja nie twierdzę, że to była zła gra, ale moim zdaniem seria ewoluowała w niewłaściwym kierunku. Do poprzednich Hitmanów miałem w zasadzie bezkrytyczny stosunek, a przy Absolution taki strzał w pysk; gdyby oparli się na mechanice z PS2, to byłbym wniebowzięty, szczególnie, że BM miał genialny potencjał, czekający na rozwinięcie. Absolution gdyby nie było Hitmanem, to może i by mi się spodobało, a tak to uważam tę część, za jakiś wybryk. 

Odnośnik do komentarza

Mnie się bardzo podobał ostatni Hitman.

 

Z tym nowym trochę fail jeśli chodzi o model dystrybucji, co to jest w ogóle? Moim zdaniem zaliczyli obsuwę i zamiast przesuwać premierę, wymyślili sobie coś takiego. Poczekam na przecenę tego Full Experience albo na płytkę pod koniec roku, bo na pewno nie zamierzam płacić w ciemno 60 USD albo 10 USD co miesiąc niczym jakiś abonament.

Odnośnik do komentarza

Pograłem chwile w tą bete Hitmana i już mi starczy, gra wyglada typowo jak z PS3, fps kuleje okropnie, stojąc w miejscu i obracając kamerą już sie czuje. Może w pełnej to poprawią HCGW. Animacja postaci też jak z poprzedniej generacji, w Uncharted 3 było lepsze.

Z plusów to tylko stary dobry hitman, skradanie sie duszenie, przebieranie sie, robienie misjii na kilka sposbów, planowanie etc.

W becie jest jedna misja na statku.

 

Takie cięcia gry na odcinki i płatne DLC na pewno nie wespre, do tego kwestia oprawy ala powtórka z Fallouta.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem chwile w tą bete Hitmana i już mi starczy, gra wyglada typowo jak z PS3, fps kuleje okropnie, stojąc w miejscu i obracając kamerą już sie czuje. Może w pełnej to poprawią HCGW. Animacja postaci też jak z poprzedniej generacji, w Uncharted 3 było lepsze.

Z plusów to tylko stary dobry hitman, skradanie sie duszenie, przebieranie sie, robienie misjii na kilka sposbów, planowanie etc.

W becie jest jedna misja na statku.

 

Takie cięcia gry na odcinki i płatne DLC na pewno nie wespre, do tego kwestia oprawy ala powtórka z Fallouta.

Z tych plusów "to tylko" wymieniłeś najważniejsze cechy Hitmana, obowiązkowe w jego grach. :)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...