Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niestety po becie mogę powiedzieć tylko jedno - miałem zajawkę na tą grę, ale po ograniu tego co pokazali już nawet anulowałem zamówienie na tą grę, bo niestety ale nie warto...

A szkoda, bo gra ma potencjał, ale nie zapłacę za "pełnoprawny produkt" (który będzie mi oferowany w częściach niczym "moda na sukces"), który nie wiem jak chcą połatać do daty jego premiery, bo na ten moment baboli jest cała masa :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja niestety po becie mogę powiedzieć tylko jedno - miałem zajawkę na tą grę, ale po ograniu tego co pokazali już nawet anulowałem zamówienie na tą grę, bo niestety ale nie warto...

A szkoda, bo gra ma potencjał, ale nie zapłacę za "pełnoprawny produkt" (który będzie mi oferowany w częściach niczym "moda na sukces"), który nie wiem jak chcą połatać do daty jego premiery, bo na ten moment baboli jest cała masa :(

 

Ja tam gry nie skreślam ale tak jak ty w kawałkach jej nie kupię. Spokojnie poczekam jak wydadzą całość 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale była dostępna Beta w ten weekend dla posiadaczy PS+. Wszyscy grali w anczarted :). Dwie misje "treningowe"; ciekawie zrobiona lokacja swoją drogą :)

 

Ten Hitman to stary dobry hitman kontynuujący to co było do blood money. Nawet dość "archaiczny" feeling jest.

 

Miałem kilka błędów z dzwiękiem i framerate potrafił ładnie chrupnąć a same mapy były malutkie. Co będzie na większych lokacjach? Ja tam sobie odpuszczam aż wyjdzie co najmniej parę tych "sezonów"

Edytowane przez qraq_pk
Odnośnik do komentarza

Mnie, tak jak wam także spodobała się ta część. To staroszkolny, przypominający Blood Money Hitman. Mam zdecydowanie ochotę na więcej, ale kompletnie nie podoba mi się taki model wydawniczy, więc poczekam, aż albo wydadzą wszystkie epizody, albo znaczną ich część.

 

Dopiero teraz miałem okazję pograć w betę i zdecydowanie jestem kupiony. Byłoby super gdyby wydali całość bo w marcu nic innego bym nie kupował.

Odnośnik do komentarza

Musze powiedzieć, że beta mnie trochę zaczęła hypować. Wróciłem sobie do Absolution i czuć jak bardzo utrzymali z niego mechanikę w nowym Hitmanie, ale to bardzo dobrze, bo tam sprawdziło się to doskonale. Ma to trochę taki swój archaiczny feeling.

 

Marzy mi się misja na Placu Czerwonym z likwidacją jakiegoś wysokiej rangi oficjela KGB. Snajperką okna sąsiedniego budynku jak w pierwszym Hitmanie.  ^_^

Odnośnik do komentarza

Za to pojawiły się pierwsze oceny

 

Eurogamer – Recommended

GameWatcher – 7.5

Gamespot – 7

WCCFTech – 8

Push Square – 8

IGN – 7.9

Videogamer – 8

Hardcore Gamer – 3/5

Destructoid – 7

Attack of the Fanboy – 4/5

God is a Geek – Review in progress

Digital Spy – 4/5

Metro – 8

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...