Skocz do zawartości

Gears of War 4


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

I najlepiej żeby wszyscy tylko z Gnasherem się ganiali ;)

 

Panowie, jedyne informacje jakich możecie się spodziewać, to trailer CG i to dopiero na E3 2015, więc do tego czasu nie łudźcie się nawet, że jakiekolwiek podbicie tematu będzie zawierać istotne nowe informacje.

Odnośnik do komentarza

Tak forma rozgrywki mi pasowała choć zawsze znalazł się czas na lance, snajpe. Ale w trójce gnash był do bani, a obrzyn to debilstwo. Nie wspominam o skórkach na broni i podświetlonych postaciach. Zabiło to wszystko moją immersję z online, które ubóstwiam z jedynki i dwójki. Tyle.

Odnośnik do komentarza

w sumie dla tej serii kupiłem XBona na premiere :) TYSIĄCE godzin spedząnych na multi zobowiązuje.

Kupiles konsole na premiere dla gry, ktora wyjdzie za trzy lata?

 

Czworka powinna wrocic do korzeni i mrocznego klimatu jedynki i dwojki, ale rozbudowanie gry i tryby musza koniecznie byc liczone w krociach. Tak jak to bylo w trojce. Dedykowane serwery, milion roznych przeciwnikow i kampania dluga na dwa GoW 2. Szczerze powiedziawszy nie pogardzilbym trybami Arcade i Declasified Missions z Judgement. Dla chetnych.

 

Nie chce banialukow i tekstow w stylu "fani nie chcieli Locustow w multi, a my sluchamy fanow". Wszyscy z politowaniem sluchali tego belkotu. Cale szczescie ktos inny bedzie robil czworke. Potencjal jest. Trzeba tylko go wykorzystac.

Odnośnik do komentarza

@Yap - tak kupiłem konsole z myślą że kiedyś zagram w Girsy na niej :) , wtedy nie wiadomo było nic o samej grze, w sumie teraz też pozatym że gre robi BlackTusk z Rodem na czele króry zna się na rzeczy, napewno wie o serii o wiele więcej niż te popaprańce z PCL.

 

Ta w dwójke można było grać szczególnie na hoście wtedy było +100damage do szota. Moim zdaniem najlepiej wyważoną cześcią była trójka, po kilku zmianach,

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

W jedynce i dwójce liczył się skill i cierpliwość. Trójka to już modła codów i innych bzdet których nie trawię. Ubić, byle ubić. Zero kontaktu face to face z przeciwnikiem tylko popierdylanie po mapie w celu jałowego tłuczenia killi. Zero charyzmy i walki na krótki dystans którą uwielbiam z 1 i 2. 

Odnośnik do komentarza

od strony technicznej 3 najlepsza tyle w temacie, reszta kwestia gustu.  W 1 grałem krótko i jak ciota. W dwójkę już sobie radziłem, ale jaja z hostem były nie zależnie od łącza , a jak hostowali jakieś meksyki to już można było całkiem wyjść z meczu. Z trójką spędziłem dużo czasu i dosłownie ani razu nie było żadnych problemów. Trójeczka to jedyna gra którą kupiłem na premierę. Kusi mnie jeszcze żeby kupić klocka i polatać z gnasherem...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...