Skocz do zawartości

Gears of War 4


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem zachwycony, wpierw serio myślałem że to jakiś mission pack do remastera. 5 minut nudnego chodzenia a potem strzelanie do czegoś co mogło być locustem a może nie. Czuje że za wcześnie to pokazali, za rok byłoby większe pjerdolnięcie.

Odnośnik do komentarza

dDStfCV.gif

 

Gdzie są Locusty?!

 

Trudno cokolwiek powiedzieć po 5 minutach, jeśli gra ma być miksem spokojniejszych momentów i ostrej wymiany to jak najbardziej ok, ważne że mechanika samego gameplay'a zabardzo się nie zmieniła i dobrze, po co zmieniać coś co jest idealne. Na plus klimat zalatujący jedynką, teraz jeszcze "tylko" powrót Locustów, starego(dosłownie i w przenośni) Marcusa i jesteśmy w domu. 

Odnośnik do komentarza

Nie wrócą do Marcusa, zrozumcie. To jest zamknięta historia i koniec. Bardzo się cieszę, że robią coś nowego, bo tak by ludzie narzekali, że nie ma nic nowego tylko recykling. 

Ja rozumiem, że to była super ekipa, no ale właśnie, była. Dajmy innym się wykazać. 

Odnośnik do komentarza

Paweł, no nie wiem, dla mnie wyglądało OK. Bez szału, ale ok. No i trzeba wziąć pod uwagę, że to i tak odważny krok, bo ja liczyłem tylko na CGI, a tu dali gameplay na 1,5 roku przed premierą. To jest masa czasu, dużo się tam jeszcze zmieni. 

 

Krew, flaki i ryki potworów mogą spokojnie być, ot po prostu może woleli pokazać spokojniejszy moment. 

 

Ja bardzo czekam, gearsy zawsze lubiłem. 

Odnośnik do komentarza

dokladnie tak jak pisze Suteq, nie ma sensu meczyc starej ekipy, pokazali wszystko co chcieli i imo super zakonczyli serie Gears of War

 

 

pora ruszyc do przodu i zoabczyc nowe twarze, nowych przeciwnikow i nowe miejscowki.

 

jedynie co mi sie nie podoba to to nudne chodzenie ;/ mam nadzieje ze to wina tego ze material byl na szybko zmontowany i nie mieli nic innego do pokazania

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...