Skocz do zawartości

Gears of War 4


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

hatak.pl/artykuly/nowe-gears-of-war-tytulem-cross-genowym

Takie dywagacje, moim zdaniem tytuł będzie tylko na One. Inaczej nie wyobrażam sobie tego

Równie dobrze mogli napisać że nowy GoW także wyjdzie na ps3.

 

"Programista ten musi posiadać doświadczenie w projektowaniu na platformy PlayStation 3 oraz Xbox 360"

 

Podejrzewam że tylko po tym wywnioskowali prace nad wersja x360. Choć kto wie, silnik unreal jest kompatibilny z wieloma platformami.

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

 

Shinobi na Gafie powiedzial, ze nie moze doczekac sie Gearsow w 2015, po czym dodal kilka postow pozniej, ze nie koniecznie mowil o nowych Gearsach, wiec spokojnie mozna zakladac ze remaster wyjdzie w przyszlym roku a nowa czesc w 2016, tak jak to mialo miejsce z Halo. Teraz wyszedl remaster a nowa czesc w przyszlym roku.

z forum.onlinecenter.pl

 

W sumie prawdopodobne

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Wątpię, że nowa odsłona spełni oczekiwania, bardziej czekam na remaster jedyneczki, jak dorzucą dedykowane serwery i wróci stara ekipa z 16vs16 egzekucji to dla mnie MS mógłby na tym zakończyć plan wydawniczy nowych gier.

 

:fsg:

Edytowane przez Tommo
Odnośnik do komentarza

 

 

Shinobi na Gafie powiedzial, ze nie moze doczekac sie Gearsow w 2015, po czym dodal kilka postow pozniej, ze nie koniecznie mowil o nowych Gearsach, wiec spokojnie mozna zakladac ze remaster wyjdzie w przyszlym roku a nowa czesc w 2016, tak jak to mialo miejsce z Halo. Teraz wyszedl remaster a nowa czesc w przyszlym roku.

z forum.onlinecenter.pl

 

W sumie prawdopodobne

 

tylko ciekawe gdzie MS wciśnie remaster GOW, druga połowa 2015 to Halo5, QB, FM6, TR i pewnie jeszcze z 1-2 duże gry.

 

co do multi gow3>gow2>gow1

singiel gow2>gow3/gow1

Edytowane przez Daddy
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

 

 

 

Shinobi na Gafie powiedzial, ze nie moze doczekac sie Gearsow w 2015, po czym dodal kilka postow pozniej, ze nie koniecznie mowil o nowych Gearsach, wiec spokojnie mozna zakladac ze remaster wyjdzie w przyszlym roku a nowa czesc w 2016, tak jak to mialo miejsce z Halo. Teraz wyszedl remaster a nowa czesc w przyszlym roku.

z forum.onlinecenter.pl

 

W sumie prawdopodobne

 

tylko ciekawe gdzie MS wciśnie remaster GOW, druga połowa 2016 to Halo5, QB, FM6, TR i pewnie jeszcze z 1-2 duże gry.

 

co do multi gow3>gow2>gow1

singiel gow2>gow3/gow1

 

Masz ty rozum i godność człowieka? Mroczny singiel jedynki też zjadał dupą kontynuację. W 3ke nie grałem bo akurat miałem długą przerwę od grania.

Odnośnik do komentarza

oczywiście, singiel gow2 najdłuższy, najbardziej zróżnicowany, najlepsze miejscówki, najlepsza fabuła ze wszystkich części, itd. GoW1 klimat > wszystkie części.

 

multi gow3 tak samo jest najlepszym z serii, ilość trybów/map/postaci, grywalność, skill, dynamiczne, postacie nie ruszają się jak 2 tonowe składy węgla w gow1 a że dali 2 bronie których używali głównie nieogary ? to twój problem maciucha jak nie mogłeś sobie z nimi poradzić.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie, nie dali żadnej mapy, która by mi zapadła w pamięć, jak te z 1. Ale fakt jest taki, że na GoW zjadłem zęby. 2jka, to kupsztal, i grałem wtedy w MW i MW2, a 3jkę kupiłem, pograłem trochę dłużej niż w 2jkę, ale żeby mi urwało jajka przy brodzie, to nie bardzo. Jak wyjdzie 4czka, to może się machnę na tego xone, ale tylko jeśli multi, będzie tak wyku...rwiste jak w 1. 

Edytowane przez Ferris71
Odnośnik do komentarza

ale też macie chlopaki takie wrazenie przy trojce ze nie dali ani jednej dobrej nowej mapy?

probowalem sie do tej czesci przekonac, ale za chu,ja wafla nie moge przebolec tych czerstwych map, o lamusach z lancerami nie wspominajac

Mam je teraz przed oczyma. Dla mnie nowe i powracajace mapy w GoW3 stanowia do dzis jedna fajna i spojna calosc. Multi w trojce to definicja gry sieciowej i totalna miazga przeplatana taka mikstura emocji i odczuc growych, ze zadna inna gra nie jest w stanie mnie przekonac do pvp tak jak GoW3 wlasnie. Jestem graczem ze stajnj co-op.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...