Skocz do zawartości

Gears of War 4


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wrócą do Marcusa, zrozumcie. To jest zamknięta historia i koniec. Bardzo się cieszę, że robią coś nowego, bo tak by ludzie narzekali, że nie ma nic nowego tylko recykling. 

Ja rozumiem, że to była super ekipa, no ale właśnie, była. Dajmy innym się wykazać. 

 

 

Eee tam, Marcus na bank wróci, może nie jako główny bohater, ale w połowie gry, z zachrypniętym głosem, stary, posiadający brodę na pół twarzy, będzie kosił Locusty w paru rożdziałach. Belive ;...)

 

Don pliiss, nowe stworki nawet nie mają startu do szarańczy, ale jako urozmaicenie przeciwników bardzo okej, jednak tylko jako urozmaicenie, tak samo jak lambent Locust.

Odnośnik do komentarza

liczę, że multiplayer pozamiata bo bez tego dla mnie nie ma gyrosów. W trójkę gram do dziś. Na razie to pokazali całe gów.no i jednego stworka. Ciekawe jak będą wyglądać inni przeciwnicy żeby w multi na drużyny podzielić bo chyba nie czerwoni na niebieskich  :yao:  Fajna opcja z tymi latarkami, mogliby w mutli jakąś mapkę nocną zrobić i ganiać się po świetle.

Odnośnik do komentarza

Ok obejrzalem gameplay na trzezwo i jednak jest bardzo. bardoz dobrze. Klimat podobny do jedynki, troche chodzienia, klilat horroru, a potem wymiana ognia. Jeszcze ponad rok do premiery ale jezeli chcieli oddac klimat pierwszej czescie to im sie udalo.

 

Przypomina mi tez troche pierwszego FEARa, wyciszone momenty, skupienie, ciemno, straszno, a potem akcja. Bedzie dobrze.

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

Bardzo mi się podoba w jakim kierunku zmierza nowy GOW, to mix gow1 i tlou.

Wizualnie jest tylko ładnie ale nic więcej, efekt pracy po roku z małym hakiem, mam beke z osób które narzekają że jest za ciemno/zbyt ponuro, wcześniej były złe kolorki i słońce w GOW3.

 

Za to kretyńska jest zmiana nazwy na Gears 4.

 

dDStfCV.gif

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

Dopiero byl placz ze same downgrady, tu pewnie bedzie tylko lepiej z czasem  :sorcerer: , chodz na taki szok graficzny jak byl przy jedynce to bym nie liczyl.  Jest mrocznie, sa czworonogi, cos tam sie pichci po drodze, zeby jeszcze na duza skale akcja sie dziala , jakies wynaturzone humanoidy dodali moze jakies proto locusty i bedzie dobrze. btw co sie stalo z huraganem po wejsciu na zamek?, nawet wiatr tam nie wial xD

Odnośnik do komentarza

http://www.gamersyde.com/news_e3_gears_of_war_4_gameplay-16691_en.html#comments-top

 

Świetna jakość, gra nawet nabrała kolorów. 

 

Brak konsekwiencji u graczy jest śmieszny. AC czy CoD'y, wydawane co roku, są hejtowane za prawie brak zmian (i słusznie). Przy Girsa'ch zdecydowali się na odważne i zaskakujące zmiany i też leci hejt. Fakt, że twórcy wybrali troche zły fragment na taki pokaz w jakimś stopniu broni fale krytyki. Lepszy byłby jakiś klimatyczny trailer, ale doceniam, że na 16-17 miesięcy przed premierą mieli jaja, aby pokazać coś więcej niż fajny renderek. To dalej Girsy, strzelanie wygląda tak samo miodnie, jestem przekonany, że to wciąż będzie główna siła napedzająca gre.

 

Tylko główny bohater mógł by wychodować jajka i nie rzucać tekstami jak Drejk. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem materiał z GS (wcześniej z konfy) i zmieniam zdanie, to wygląda świetnie.

 

Jedynie do kwestii audio mam zarzut, dźwięk przeładowania jakby szkło się tłukło a walnięcie błyskawic bez powera, do tego główny bohater wygląda faktycznie rzuca tekstami jak Drejk...

Rowniez obejrzalem sobie przed chwila direct feeda i podtrzymuje zdanie po konferencji - wyglada niezle. Jak na gre w dosyc

wczesnym stadium produkcji jest ok. Drzewka ruszaja sie super, na pewno lepiej niz w wiedzminie. Odnosze tez wrazenie, ze niektorym ciezko dogodzic. Jakby zmienili bardziej gameplay to bylby lamenty jak z Halo "o boze co oni zrobili z moja ukochana gra i dlaczego".

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...