Skocz do zawartości

Gears of War 4


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zacząłem w to grać w kanapowym co-opie no i co tutaj dużo mówić, tak jak w 2006 mielenie luductów na 1000 pieces gnasherem robiło, tak dalej w 2018 robi. Chociaż żeby oddać sprawiedliwość to jednak napier,dalanie w żywe mięcho było trochę przyjemniejsze od napier,dalania w jakieś roboty, ale nadal jest świetnie. I jak to wygląda, ja nie mam absolutnie pytań. Co te ulepszone konsole dostarczają w 4K (Uncharted 4, GeoW4 i parę innych) to jest po prostu obłęd jak to dobrze się prezentuje.

Odnośnik do komentarza

Mam to samo co @raven_raven, odpaliłem w piątek czwarte Gearsy. Minęło 5 lat od poprzedniej części, w którą grałem (jak dla mnie przeciętny Judgement) i bawię się świetnie, na dzień dobry wskoczyły 3h. Na szczęście roboty i kolorowe miasto się kończą i dalej są już stare dobre Gearsy ;) I jak to wygląda w 4K i HDR, nie mam pytań. Efekt wow taki sam o ile nie większy niż przy GoW1 i 2 na premierę.

Odnośnik do komentarza

ja bym tak całkiem nie dyskredytował tego początku z robotami, bo ma on pewne znaczenie w kontekście całości

Gra zaczyna się w dzień w sielankowym klimacie kiedy z grupą ziomków kradniemy jakiś złom

 

 

Village-Mare-Breeding-Record-01.jpg 

 

ale z czasem w miare zbliżania się do centrum zagrożenia, klimat robi się coraz powazniejszy i stopniowo krok po kroku robią się z tego stare girsy

 

 

cElJIX3Out8RqpARi5MVjrmExBRU7T6Auv4AQ=67NPWn7OfzdhFPTRw5OahoC6%2BKI3aA%2BNgdA9

VMRmHQeJrqybdQ2LcKglcPpQaeWU=
 

 

jasne taki zabieg zaczerpnięty z jadra ciemności, to nic specjalnego nawet w grach. Ale tutaj zostało to bardzo fajnie zrealizowane. 

 

i zgadzam się  z Mazzeo że następnej częsci, o ile będą roboty, to powinny być zrealizowane tak jak w Binary Domain 

 

Edytowane przez asax
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Faktycznie, już trzeci chapter grany i mięcho się faszeruje ołowiem aż miło :banderas: 

 

jakie to są emocje jak wjadą pod rząd trzy strzały z shotguna bez celowania w tych małych biegających ch,ujków albo jak się rozpie,rdoli jakiemuś locustowi łeb na 1000 pieces, ta gra jest niesamowita

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...